Treść opublikowana przez szymon_2304
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Właśnie B8 Moja nowa choroba... Auto zostało wystawione, ciśnienia na sprzedaż nie ma, ale auto jest już na znanym portalu: LINK
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Dla zainteresowanych Auto wystawiam wkrótce na sprzedaż. Zachęcam do oględzin Podreperowałem budżet, więc zaczynam polowanie na Audi B8
-
Które logo najładniejsze?
Dziękuję wszystkim za oddane głosy! LOGO które zostaje: Może przejdzie tylko lekki lifting i zostaje razem ze mną Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc! I oczywiście wkrótce zapraszam do skorzystania z usług Pozdrawiam!
-
Które logo najładniejsze?
Witam, Mam prośbę dotyczącą opinii o logo. Zagłosujcie na którekolwiek z opcji, jakie wpadnie w oko. Mam już domenę, nazwę, teraz pora wybrać jakiś logotyp: Głosowanie dostępne tutaj: http://optigo.pl Logotypy: Dzięki i pozdrawiam!
-
Regeneracja turbosprężarek do TDI - zaufany zakład Diesel-Tuning.pl
Najlepiej tam zadzwonić. Ostatnio jak byłem na badaniu kompem widziałem u nich jakieś A4. Podjeli się tematu wymiany turbo.
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Niedostępna do rejestracji. Dużo osób mówi że EnterComp jest w porządku. Najprawdopodobniej to zostanie. Opinie mile widziane na temat tej nazwy
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Bardzo ładny egzemplarz! Felgi pasują idealnie do auta A kolor będzie rzucał się w oczy, fajnie
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
egon_81 Dzięki! Dochodzi jeszcze jedna propozycja: SynComp.pl EnterComp.pl StarkWeb.pl
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Zgodzę się z Tobą. Druga sprawa jest taka, że ludzie chyba boją się automatu . Moi znajomi dziwią się że mi się jazda automatem podoba. Twierdzą, że by go nie kupili, a nie prowadzili! Ja dziś innego bym nie kupił, tylko automat.
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Panowie, bardzo dziękuję za propozycje. Mam jeszcze jedną prośbę. Jak Wam się podobają następujące nazwy: StarkWeb.pl oraz EnterComp.pl ?? Sensowne? Która lepsza?
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Hahaha To są chyba standardy, których się już nie stosuje A więc od mojego imienia to będzie..... SZYMTEX
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Dzięki, dobra nazwa Niestety zajęta domena :/
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=oXQMflzxvXc oraz
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Wiem, dlatego mi się to skojarzyło bardzo pozytywnie Duńskie superauto, testowane przez panów z TopGear (tego programu już nie będzie! )...
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Myślę że to, nie wina pianownicy, a samego środka. Pianownica PA jest polecana przez wszystkich. Spróbuję innym środkiem. A poza tym wkrótce na miejsce dotrze folia 3M, czarny połysk. Dekory będą oklejone PS. Furę testowo wystawiłem na sprzedaż. Chcę zobaczyć jakie zainteresowanie wg tym modelem jest. Jak ktoś się znajdzie konkretny to pójdzie dalej, jeśli nie zostaje ze mną
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Witam, Koledzy i koleżanki, potrzebuję opinii i nowych pomysłów na nazwę dla mojej przyszłej firmy. Ślęczę już nad tym tydzień i nic do głowy wpaść nie może. Potrzebuje jakieś nazwy, niekoniecznie musi nakreślać sferę informatyki, może być wyciągnięta z kosmosu, z czapy, nic nie znaczące słowo, ale "wpadające w ucho", w miarę proste w wymowie i piśmie. Firma dotyczyć będzie: hosting, sklepy internetowe, naprawa komputerów, strony www, obsługa techniczna, pomoc komputerowa online, zdalna pomoc, szablony allegro, hosting zdjęć, administracja stronami itp. ... moje propozycje są chyba dość marne: oxoo.pl zenvo.pl vhosting.pl nova-system.pl offermedia.pl vossen-media.pl i nie mam pomysłu już.... Czekam na Wasze propozycje i opinie Pozdrawiam!
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Ja niejako byłem zmuszony do usunięcia. Jak pisałem wyżej regenerowałem turbo, poprzednie było zepsute. Puściło cały olej w wydech, W DPF zrobiła się taka skorupa że praktycznie nie dało się go wyczyścić. Próbowałem nawet różnymi środkami, kompletnie nic nie dawało. Jak wlałem środek czyszczący z jednej strony DPF to z drugiej wylecieć nie chciało . Dlatego padła decyzja o wywaleniu DPF, bo w takim stanie przynosił więcej szkód niż pomagał Nowe zdjęcia już na nowych springach - EIBACH PRO KIT na aucie PS. Niedawno dowiedziałem się, że mam głośnomówiący:) Szukając urządzeń BT w aucie natknęlem się na AUDI UHV i otóż to moje Auto w końcu doczekało się solidnego mycia Ale na przyszłość polecam jakiś inny środek niż TENZI TAN CAR. Uogólniając, nie spełnił moich oczekiwań.
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
Dobry pomysł
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Co racja to racja... Kawał dobrej roboty, auto rewelka
-
A4 B7 S-line by MarcinD ;-)
Bardzo fajna sztuka Pięknie się prezentuje, gratuluje! Tylne światła są delikatnie przyciemnione czy tylko tak na zdjęciu wyszło?
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Foto dodam jak najbardziej tylko ogarnę trochę czas. Przed kilkoma chwilami odebrałem auto. Ładnie to wygląda i nawet fajnie się jedzie. (nie jest to "gleba" ale schludnie siedzi) Aby tył nie był niżej kupiłem i dołożyłem podkładki pod tylne springi (w aso zapłaciłem chyba z 35zł za komplet). Wybrałem chyba najlepszą opcję komfort/wysokość. W poprzednim A3 8L też miałem Eibach i byłem zadowolony. Zobaczymy jak amorki będą się spisywać bo jak czytam, opinii wiele...
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Na razie zostawiam 1BA. Jak się skończą będę myślał nad wrzuceniem amorków z 1BV lub BE. Dzięki za radę, też o tym myślałem i chyba pójdę w tę stronę.
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Samochód w środku jest naprawdę zadbany, a sprężyny polecam kupować w motointegrator.pl. Całość za springi to 510zł. Taniej nie ma ani bezpośrednio u eibach.pl, a o alledrogo to można zapomnieć.
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Zdjęcie ze środka (tylko takie mam). Jak dostane auto zrobię więcej. i Eibach:
-
[B7 Avant 2.0 TDI] Dziadkowóz w drewnie
Dzięki za informację! Dzwonię do warsztatu w takim razie. Bo wymiana w trakcie. A coś się dzieje jeśli nie wymienią?