Mi założyli do AEB pare dni temu sterownik Stag 4 Q-box, reduktor prinsa, wtryski Hana 2000. Spalanie przy normalnej jezdzie 50/50 trasa/miasto 10L. Przy wgniataniu gazu w podloge 12-13L teraz to az chce się jeździć Za 80zl wyrabiam 400km. + kultura pracy, bo w ogole nie słychać pracy wtrysków. Zapłaciłem 2,500zł można było zrobić za 2,100zl na wtryskach AC ale gazownik nie polecał.