Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qenik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qenik

  1. qenik odpowiedział(a) na Dawidepd temat w Audi A4 B5
    No pewnie, tak samo uważam, bo kto bogatemu zabroni. nakręciłem nią już 1,5tyś km i co mogę powiedzieć.. jak wyglądała po renowacji, tak nadal wygląda, nic nie odpada, nie farbuje nawet przy spoconych łapach i upale w pełnym słońcu . Fajnie się błyszczy a jazda i trzymanie jej to przyjemność. Oczywiście uważam, że na pewno lepiej jest obszyć, jednak gdybym miał wybór raz jeszcze odnowiłbym samochodzielnie ponownie obiecana fotka w zalaczniku. Tak jak pisałem wcześniej.. Szkoda, że nie zrobiłem przed renowacją
  2. qenik odpowiedział(a) na Dawidepd temat w Audi A4 B5
    Każdy by wolał ale mieć 200zl w kieszeni a nie mieć bywa jednak prsekonujace a efekt prawie ten sam co kto lubi. Jak będę miał okazję to cykne fotkę
  3. U mnie nie jest podświetlana niestety
  4. U mnie prąd jest ciągle w zapalniczce. Nawet przy wyłączonych światłach i bez przekreconego kluczyka.
  5. qenik odpowiedział(a) na Dawidepd temat w Audi A4 B5
    Dziś odnowilem kierownicę. Panowie powiem tak efekt rewelacja. Chociaż teraz bym to trochę inaczej zrobił i użył papieru i spolerowal dokładnie szpachlę na glanc przed nałożeniem impregnatu. Podejrzewam, że by było jeszcze lepiej chociaz i tak jestem zadowolony. Co zrobiłem na mega zuzyta kierownicę z przetarciem aż do tworzywa o powierzchni 1.5x3cm? Kupiłem szpachlę do skóry (allegro) jak ktoś zainteresowany mogę podlinkowac. Krem saphir z płynem do czyszczenia i odtluszczenia skóry. +parę szmatek z mikrofibry. Dokładnie umyłem kierownicę, odtluściłem płynem i się wziąłem za szpachlowanie. Po malutku, bez pośpiechu nakładałem cieniutkie warstwy szpachli na ubytek/suszarka/szpachla/suszarka/szpachla aż wypełniłem do równego. (tu polecam jakiś papier ściany typu 5000 i ładnie wyszlifowac, ja niestety nie miałem a nie chciało mi się do szukać po sklepach :P) poczekałem aź wszystko ładnie się utwardzi i dalej poszedł w ruch saphir. Nałożyłem chyba z 5 warstw na cała kierownice i na koniec spolerowałem na błysk delikatną mikrofibry. Kierownica się błyszczy, śliska i co najważniejsze ma pierwszy rzut oka po ubytku ani śladu. Wygląda, jak nówka choć może przesadzam Jeżeli macie problem z kierownicą to serdecznie polecam taki zabieg. Wg mnie jest zadowalający. Czy trwały? Się okaże szkoda, że zdjęć nie zrobiłem przed i po
  6. A gdybym chciał, żeby się zapalał e momencie, gdy przyłącze na światła postojowe. Gdzie znajdę kosc/zasilanie gdzie mogę się pod to wpiąć?
  7. I jeszcze prosiłbym o podpowiedź skąd najlepiej by było podciągnąć zasilanie. Chciałbym, aby taki neon zapalał się po przekręceniu kluczyka na zapłon.
  8. Panowie czy istnieje jakiś dobry tuner z woj lubelskiego, który umie dobrze podnieść 1.8t z LPG? Wiem, że w Warszawie jest sporo tych zakładow, jednak wolałbym coś bliżej.
  9. qenik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Chciałbym podniesc trochę mocy chociaż z 20-30 kuni. Problem w tym że u mnie w okolicy nie ma majstrow do tego. Jest jeden facet, który chce ok 4stow za podniesienie mocy do ok. 180km softem, jednak o ile to nie jest w stanie precyzyjnie określić. Mowi, że już dużo razy robił ten silnik. Teraz pytanie. Czy jest to bezpieczne czy może mi coś namieszać? Facet nie ma hamowani, mówi, że mierzy parametry komputerem i sprawdza kondycję maszyny. Trochę się boję, bo robiłem rok temu generalny remont silnika i turbo, więc boję się zęby mi czegoś nie spierpapierniczył. I pytanie numer dwa. Czy takie zwiększenie mocy ma wpływ na szybsze zuzywanie się sprzęgła? Bo już trochę km zrobiłem a cholewka wie kiedy poprzedni właściciel zmieniał i nie chce aby przez taką zabawę wywalić kasę na sprzęgło i dwumase.
  10. cos takiego bedzie ok?? http://goo.gl/cbSO29
  11. qenik odpowiedział(a) na Dawidepd temat w Audi A4 B5
    u mnie to jest dopiero z kierownicy masakra znajomy polecil mi szpachle do skóry, która ponoć ma uzupelniac ubytki. Kupiłem wraz z farbą saphir ku gwoli eksperymentu i czekam na lepsza pogode wtedy sie za to zabiorę:P generalnie wyniosło mnie to 60zł i wóz albo przewóz jak nie pyknie to najwyżej kupie od majfrenda chińską skórę do obszycia za pale dolców i sam obszyje.
  12. cześć chciałbym rozświetlić środek audi tak jak namalowałem w paincie na załączonym obrazku. szukam taśmy(?) która będzie świeciła w podobnej barwie jak oryginalne podswietlenie przyciskow radia etc. ktoś się orientuje gdzie takie coś zdobędę? będę bardzo wdzięczny
  13. qenik odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B5
    Niestety czyli wychodzi na to, ze nie mam. Czy da się jakos wstawić alarm? Jezeli tak to jaki koszt +/- ?
  14. qenik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Ostatnio ktos na moim osiedlu zdemolował pewnemu człowiekowi auto. Jest to juz 3 przypadek w moim miasteczku, zdawać by się moglo, ze ktos sie wlamuje do aut i kradnie co wartościowsze i przy okazji niszczy co się da. W związku z tym, ze moje auto stoi na podwórku "nie do końca " odrodzonym zaczynam się o nie obawiać. Stad pytanie. Czy moje auto ma autoalarm? Jak to w ogóle sprawdzić, bo moze ma tylko nie jest sprawny? Centralny zamek dziala ale nie korzystam z pilota bo jest zepsuty. Przy zamykaniu kluczykiem nie migają swiatla.
  15. qenik odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B5
    A jaki koszt takiej przeróbki z robota mechanika mniej więcej?
  16. qenik opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    1.Jaki jest koszt wymiany sprzęgła i dwumasy na jednomas do 1.8T ? Opłaca się w ogóle taki zabieg? Są jakieś minusy ? 2. Co sądzicie o sprzęgle SRLine ? za ok. 260Zł można kupić kompletne sprzęgło tej firmy... Pojeździ trochę ?
  17. Do czysczenia ponoć ciepła woda i szare mydło w zestawie z gąbeczka działa cuda Dzieki mistrzu. Umylem 2 razy i jest pięknie... Troche poprzecierana fakt ale i tak jest picuś glancus nawet na szwach jeszcze preparatem do konserwacji pociągnę i będzie super
  18. Mam bardzo brudne fotele, jednak w miare dobrym stanie. Jak je skutecznie doczyścić? Mogę szmatka ciepla woda i proszkiem do prania? Nic jej chyba nie bedzie nie? a później pociągnąć preparatem do czyszczenia i konserwacji skory
  19. Chciałbym odnowic wszystkie fotele.. Bo mam opcje kupna od znajomego za rozsadne pieniazki ale brzydkie sa
  20. przcież Ci wkleiłem w swoim poście czym to potraktować. smarujesz później nadmiar ścierasz szmatką i masz zafarbowane. No dobra dzieki;) A taka tubka wystarczy żeby jeszcze przeleciec fotel lub dwa?
  21. U mnie założyli reduktor Prinsa - ponoć najlepszy z możliwych w przedziale cenowym instalacji do 2,5tyś. Reszta identyczna co Tobie zaproponowali i śmiga aż miło - no i ekonomiczne
  22. Może jakiś tańszy sposób? Nie to, że szklarz ale i tak już wsadziłem w te auto tyle $, że strach:D Może jakaś tania farba do skóry się zda?
  23. qenik odpowiedział(a) na qenik temat w 1.8T
    Ponoć to samo co INA
  24. qenik odpowiedział(a) na qenik temat w 1.8T
    Dobra jednak się zdecyduje na kompletny rozrząd INA + pompa wody DOLZ + tłumik INA = 499zł Gwarancja 2 lata. Dodatkowo pasek napedzajacy alternator i pompe Conti 38zł. Dzięki za pomoc Panowie
  25. 1) Słyszałem, że są jakieś bardzo dobre "domowe" sposoby na odnowienie swojej kierownicy, bo już jest w okropnym stanie.. Nawet kiedyś widziałem u znajomego po takiej robocie - mówił, że kupił jakaś farbe za 3zł i już rok czasu kierownica jest w idealnym stanie ale nie wchodziłem w szczegóły, bo jeszcze nie miałem audi i mnie to zbytnio nie interesowało. Więc pytanie... Da się to jakoś fajnie zrobić? 2) I takie pytanie przy okazji.. Warto wymienić zwykłe kubełkowe fotele na czarne-skórzane? Może ma ktoś swoje autko w takiej skórze i może się wypowiedzieć, bo słyszałem, że latem jak sie zostawi auto na słoncu to juz sie nie usiadzie na tych fotelach a zimą zimne jak chole**

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.