Treść opublikowana przez axemen
-
[ALL B6] Wymusił pierwszenstwo -kolizja
madas26 wstaw foto
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
981
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
958 :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
932 :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
920
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
885 :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
862 :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
844
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
witam wymieniłem termostat 4 dni temu (oryginał)i jadąc przy temperaturze -2 i przy obrotach nie przekraczających 2 tyś. to też nie złapie szybko tych 90 stopni, a przy temperaturze silnika 70 starczy podkręcić do 3 tysięcy i moment łapie 90.
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
833 :>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
820 :>
-
[B6 AKE] Odpalanie na zimnym
z niecierpliwością będę czekał na powrót twojej a4 z naprawy, bo w moim też są takie objawy Pozdrawiam
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
784
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
777
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Tomek ja tez nie mam o robiłem polerkę ostatnio i naprawdę daje efekt nowych kloszy,oczywiście zadrapań po kamieniach wylatujących z pod poprzedzającej Ciecierówki nie usuniesz ale warto posiedzieć i sprobować odświeżyć wszystkie zewnętrze klosze
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
chodzi o drobne rysy na na szkle reflektora,porostu można tym sposobem odświeżyć reflektor,porostu nakładamy pastę do zębów i męką szmatką polerujemy
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
można użyć pasty do zębów (kupiona przez kogoś innego:)) trochę miękkiej szmatki i wypolerować reflektory
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
755
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
wszyscy odradzają, a dzięki tym reflektorom które maja ledy do jazdy w dzień można zaoszczędzi dożo energii,w dodatku maja zrobić poprawkę do przepisów związanych z jazda w dzień tylko na światłach z przodu,i zrobi się więcej chętnych na takie lampy,
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
584
-
[ALL] Opony zima 235/45/17
Flyer w sumie tom już nie mam wątpliwości bo kupiłem zimówki 235/45/17 i teraz tylko czekać na śnieg bo to będzie pierwszy zimowy sezon z quattro
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
(rav) może i są szerokie ale quattro prawie wszystko wybaczy
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
560
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
505
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
417