-
AVF wymiana turbo na BRD/BVA
Ja ma w swoim AVFie GT17 i polecam kazdemu. Ja kupowalem zestaw od chlopakow z BizonGarage (https://www.facebook.com/BizonGarage/timeline) i szczerze polecam - moj tuner caly czas mi mowil zebym bral BRD ale jak zaczal stroic ta turbinke to stwierdzil ze kazde BRD sie przy niej chowa. Jedynym problemem u mnei jest sprzeglo.. I bije sie caly czas z myslami na co zmienic.. BRD? niby wytrzymac powinno 200/450 przynajmneij ludzie tak pisza.. zaczyna mnie to wkurzac ale nie wiem co kupic...
-
Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
- Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Eh.. Rozmawialem wlasnie z kilkoma zakladami w tym tez Radzikowskim.. I robie sie tylko glupszy... Docisku ori od AVFa sie nie da wzmocnic bo ma samoregulacje a jakim go zastapic?- Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Ja bede kupowal caly nowy set... Chodzi tylko o obicie tarczy.. Byl to moze RegenMot? Cos takiego w Krk znalazlem..- Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Tylko u kogo nabic tarcze.. O radzikowskim jest sporo zlych opinii od dluzszego czasu.. Alternatywy?- Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
To i ja sie podlacze.. Szukam mocnego zamiennika do AVF.. 347nm 190KM i juz sie slizga.... Zakladac sztywne kolo z tarcza kevlarowa czy komplet BRD? Moze cos innego?? Glupieje juz..- Moja lekko agresywna a4 po remoncie
Rozumiem - wiec musze zadecydiwac co zrobie czy tez jej nie zostawie... wesz82 - to jest akuart jasen;)jedynyproblem jest taki, ze nie kazdy zestaw posaida gniazdo;)- Moja lekko agresywna a4 po remoncie
Fajne mody kolego;) Powiedz mi czy zestwa FMIKa kupowales dedykowany czy sam skladales orurowanie? Interesuje mnieglownie sposob montazu MAFa...- Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
Ja rowniez chyba bede zainteresowany BRD:) Jak z ta cena jesli nadal aktualne? (nie interesuje mnie LUK)- Jaki olej silnikowy do Audi?
A skad masz takie wiadomosci koleg? Bo to bardzo ciekawe stwierdzenie...Mieszanie olei jest dozwolone i nawet ogolnie praktykowane przez rafinerie. Dolanie litra polseyntetyka do 2l mineralu tylko uszlachetni mineral pytanie jest tylko czy ma to jaki kolwiek sens... Co do lania oleju do a4 i innych nowozytnich silnikow to o minerale zapomnijcie. Pelen syntetyk jest wskazany, ew. polsyntetyk ale dobry. Co do tak ubostwianego Mobila 1 to Lotos jest o wiele lepszym olejem. Mobil i Castrol to dwa najgorsze oleje... Niestety... Podrabiane sa na skale hurtowa i nawet w sklepach takowe leza na polkach. Shell jest w przeciwienstwie dobrym olejem - jezdzilem dlugo na Helix 10w40 jak i lalem ten olej coponiektorym i mam same fdobre doswaidczenia w przeciwienstwie do Mobila... Tyle z moich wywodow bo na ten temat nie jeden doktorat juz napisano i mozna by sie bylo rozwodzic dniami... Pozdrawiam ilejcie dobre syntetyki!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam. - Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180