Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oofol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja ma w swoim AVFie GT17 i polecam kazdemu. Ja kupowalem zestaw od chlopakow z BizonGarage (https://www.facebook.com/BizonGarage/timeline) i szczerze polecam - moj tuner caly czas mi mowil zebym bral BRD ale jak zaczal stroic ta turbinke to stwierdzil ze kazde BRD sie przy niej chowa. Jedynym problemem u mnei jest sprzeglo.. I bije sie caly czas z myslami na co zmienic.. BRD? niby wytrzymac powinno 200/450 przynajmneij ludzie tak pisza.. zaczyna mnie to wkurzac ale nie wiem co kupic...
  2. Eh.. Rozmawialem wlasnie z kilkoma zakladami w tym tez Radzikowskim.. I robie sie tylko glupszy... Docisku ori od AVFa sie nie da wzmocnic bo ma samoregulacje a jakim go zastapic?
  3. Ja bede kupowal caly nowy set... Chodzi tylko o obicie tarczy.. Byl to moze RegenMot? Cos takiego w Krk znalazlem..
  4. Tylko u kogo nabic tarcze.. O radzikowskim jest sporo zlych opinii od dluzszego czasu.. Alternatywy?
  5. To i ja sie podlacze.. Szukam mocnego zamiennika do AVF.. 347nm 190KM i juz sie slizga.... Zakladac sztywne kolo z tarcza kevlarowa czy komplet BRD? Moze cos innego?? Glupieje juz..
  6. Rozumiem - wiec musze zadecydiwac co zrobie czy tez jej nie zostawie... wesz82 - to jest akuart jasen;)jedynyproblem jest taki, ze nie kazdy zestaw posaida gniazdo;)
  7. Fajne mody kolego;) Powiedz mi czy zestwa FMIKa kupowales dedykowany czy sam skladales orurowanie? Interesuje mnieglownie sposob montazu MAFa...
  8. Ja rowniez chyba bede zainteresowany BRD:) Jak z ta cena jesli nadal aktualne? (nie interesuje mnie LUK)
  9. A skad masz takie wiadomosci koleg? Bo to bardzo ciekawe stwierdzenie...Mieszanie olei jest dozwolone i nawet ogolnie praktykowane przez rafinerie. Dolanie litra polseyntetyka do 2l mineralu tylko uszlachetni mineral pytanie jest tylko czy ma to jaki kolwiek sens... Co do lania oleju do a4 i innych nowozytnich silnikow to o minerale zapomnijcie. Pelen syntetyk jest wskazany, ew. polsyntetyk ale dobry. Co do tak ubostwianego Mobila 1 to Lotos jest o wiele lepszym olejem. Mobil i Castrol to dwa najgorsze oleje... Niestety... Podrabiane sa na skale hurtowa i nawet w sklepach takowe leza na polkach. Shell jest w przeciwienstwie dobrym olejem - jezdzilem dlugo na Helix 10w40 jak i lalem ten olej coponiektorym i mam same fdobre doswaidczenia w przeciwienstwie do Mobila... Tyle z moich wywodow bo na ten temat nie jeden doktorat juz napisano i mozna by sie bylo rozwodzic dniami... Pozdrawiam ilejcie dobre syntetyki!
  10. Witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.