Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PatrykB6A4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PatrykB6A4

  1. nie bedzie . Nawet sama głośność? Nie dałoby rady jakoś przeprogramować, jakkolwiek?
  2. Koledzy przymierzam się do zmiany kiery ale moje radyjko to nie rns-e, a 2 din kenwood ddx5025, czy sterowanie przyciskami z kierownicy będzie działało?
  3. Zazdro BEX-a, furka cud miód! Co do końcówek to polecam Ulterki 90-tki
  4. PatrykB6A4 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Jest kosmos, niedługo muszę to wyczarować u siebie!
  5. Witam serdecznie, nie będę owijał w bawełnę, po obejrzeniu filmiku naszego klubowicza z dźwiękiem a4-czki 1.8t z zamontowanym BOV HKS nakręciłem się na to "pssst". I tu pojawia się kilka pytań. Jeśli bym kupował to z montażem poradziłbym sobie sam? i czy nie trzeba będzie jechać na komputer żeby silnik uwzględniał straty powietrza? Dzięki z góry i pozdrawiam
  6. Również przesyłam zyczonka panowie, wesołego rezania i mokrego turbo!
  7. Novwy mijalem Cie jak zajezdzales do bricko /inter marche a Wladiego na władku, wszystko w godzinie około piątej [emoji3] [emoji3] O i znów, co za spoty dziś
  8. Brakło statywa i albo rozmyte albo takie
  9. Więcej z tych zdjęć nie wyciągnę, następnym razem, aby porządnie uwiecznić chwile wezmę statyw i będzie dobrze. Jeszcze raz dzięki Panowie za spotkanko!
  10. No jo to ładnie się prezentuje wtedy [emoji23]
  11. A co, Całe siano na browary wydales? [emoji3]
  12. Haha, po remusie na głowę starczy? [emoji3]
  13. Postaram się być, ostrzegam gówniarz ze mnie [emoji10]
  14. Właśnie z kierą nic nie robiłem od zakupu a świeci się jak psu jajca LPG musiałem gdzieś usadzić
  15. Dzięki! Radyjko się sprawdza, dorzuciłem jeszcze kamerkę cofania także takie 2 w 1
  16. Witam wszystkich audimaniaków! Samochód wpadł w me ręce w listopadzie 2014r z przebiegiem +-200 tyś. Szwajcar jest w silniku 1.8T AVJ z napędem Quattro. Został przez fabrykę wyposażony w: Lodóweczkę w schowku Zmieniarkę CD Grzane dupencje Dekory aluminium Nagłosienie Concert z subem harmana Tempomat Urywający się schowek Wycierający sie climatronic Felgi z oponami 225/45/17 (kupione przez poprzedniego właściciela) i wszystkie inne oczywiste Zrobione: Na początek: rozrząd wraz ze wszystkimi zużytymi elementami zawieszenia + oleje i filtry + polerka lakieru Biała postojówka(zmiana z H6W na W5W) Przeróbka z 1 din concerta na stacje multimedialną Kenwood DDX5025bt 2 din z zestawem głosnomówiącym Okablowanie CB RADIO Skromna basik za plecami LPG firmy BRC Ulterki 90 Kamerka cofania Listwy ala "S4" Lampa w czarny mat + Oświetlenie dzienne LED z kierunkowskazami Hybrydowy zawór upustowy BOV zamiast DV-ki - Properfekt Zrobiony mid-out Plany? Dużo by pisać Aktualne foto: A tak te led drl działają u mnie na pokładzie Pozdrawiam serdecznie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.