Treść opublikowana przez robert191
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
czarny jest jak najbardziej :th: na bialym kolorze
-
[ALL B6] Blokada prędkości maksymalnej
na pewno nie ma zadnej blokady ,wiec cos nie tak jest. Blokady sa dopiero od 250 km/h
-
[B6 AWX] Nowe felgi i opony do mojej B6
opony dunlopy a felgi 1 albo 4 sa calkiem fajne :th:
-
[ALL B6] DYLEMAT - które felgi i opony zostawić do B6
oba komplety wygladaja podobnie , wybralbym ori bo sprawdzona marka tych drugich nie znam a opony BF GOODRICH . jednak 16'' szalu nie robia i moze zdecydujesz sie sprzedac oba kompety i kupic jakies wieksze np 17, na forum sa ostatnio popularne 18'' pozdro
-
[ALL B6] boczne listwy (zwykłe i chromowe) - AVANT
klejone , na pewno trzeba troche przemocy ale da sie odkleic
-
[ALL B6] boczne listwy (zwykłe i chromowe) - AVANT
na pewno sie da , bez przesady te listwy nie sa takie tanie. trzeba je zdemontowac a pozniej oczyscic i przykleic
-
TvnTurbo Uwaga Pirat - czyzby jednego z naszych zatrzymali? A4 B7 Avant
to nie bylo a4 avant tylko a6 avant, pozdro
-
[ALL] czy mogłby ktos przetłumaczyc z niemieckiego?
klima od czasu do czasu nie dziala ( wg autohaus u wlacznik magnetyczny)
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
ja bym wybral 3 , fajny nowy wzor
-
ogłoszenie
no nie wiem co chca , ale moj znajomy dostal podobnego maila . wiec moze byc roznie ,trzeba byc ostrzonym, chociaz on sprzedawal duzo tansze auto , ponizesz 10 tys zl
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
no niestety nikt nie wytypowal prawidlowego wyniku , a wiec nagroda glowna musi poczekac do nastepnych mistrzostw
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Smolar sie rozkreca , jeszcze ze 3 mecze i by cos strzelil
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
no dobra trzymajac sie schematu Turcji musismy juz zaczac strzelac gole , i Austria tez
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
spokojnie spokojnie jeszcze polska 3 bramki austria 2 bramki i gramy dalej :polew:
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
i po awansie 1:0 niemcow , z wolnego walnal balack
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
a jednak bedzie 9 zmian w skadzie chorwatow a oto skad Polakow Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
kupiles marchewke ? marchewke sie pytam czy kupiles ? :polew:
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
no ale z drugiej strony rezerwoni beda chceli sie pokazac ze zasluguja na pierwsza jedynastke , to dla nich moze byc jedyna taka okazja , wiec watpie zeby se tak po prostu odpuscili , za duza impreza.
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
jako ze mecz otwarcia i mecz o wszystko mamy za soba , pozostal mecz o honor, aczkolwiek szanse na awans pozostaly minimalne. jakie sa wasze typy ? po tym co zobaczylem z Austria stawiam na porazke 2:0 , chociaz chialbym sie mylic
-
Polska-Austria.... Podziękujmy sędziemu...
http://nasza-klasa.pl/profile/14536629
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
jak slepej kurze ziarno , i to jeszcze ze spalonego , a krzynowek to chyba ani razu nie podal tyko strzela na pale caly czas
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
przeciez to sie do smeichu warte nadaje , graja z naimi jak z okregowka
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
no a teraz pozostaje tez za Niemcow trzymac kciuki zeby z Chorwacja wygrali ,wtedy o awans bedzie latwiej skad Polski Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger - Marek Saganowski wydaje mi sie ze calkiem dobry sklad, w obronie wchodzi Jop za Golanskiego(blad w meczu z niemcami) , Zewlakow wchodzi na lewa strone, zamiast Lobodzinskiego i Zurawskiego graja Roger i Saganowski
-
[B6 AVJ] Które fele lepiej się prezentują na siwym ?
tylko i wylacznie OZ, te s-line owe staly sie po prostu nudne :JC_fan:
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
niecale 8 godzin do meczu , musimy wygrac 2:0 dla Polski :th: