Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert191

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert191

  1. czarny jest jak najbardziej :th: na bialym kolorze
  2. na pewno nie ma zadnej blokady ,wiec cos nie tak jest. Blokady sa dopiero od 250 km/h
  3. opony dunlopy a felgi 1 albo 4 sa calkiem fajne :th:
  4. oba komplety wygladaja podobnie , wybralbym ori bo sprawdzona marka tych drugich nie znam a opony BF GOODRICH . jednak 16'' szalu nie robia i moze zdecydujesz sie sprzedac oba kompety i kupic jakies wieksze np 17, na forum sa ostatnio popularne 18'' pozdro
  5. klejone , na pewno trzeba troche przemocy ale da sie odkleic
  6. na pewno sie da , bez przesady te listwy nie sa takie tanie. trzeba je zdemontowac a pozniej oczyscic i przykleic
  7. to nie bylo a4 avant tylko a6 avant, pozdro
  8. klima od czasu do czasu nie dziala ( wg autohaus u wlacznik magnetyczny)
  9. ja bym wybral 3 , fajny nowy wzor
  10. no nie wiem co chca , ale moj znajomy dostal podobnego maila . wiec moze byc roznie ,trzeba byc ostrzonym, chociaz on sprzedawal duzo tansze auto , ponizesz 10 tys zl
  11. no niestety nikt nie wytypowal prawidlowego wyniku , a wiec nagroda glowna musi poczekac do nastepnych mistrzostw
  12. Smolar sie rozkreca , jeszcze ze 3 mecze i by cos strzelil
  13. no dobra trzymajac sie schematu Turcji musismy juz zaczac strzelac gole , i Austria tez
  14. spokojnie spokojnie jeszcze polska 3 bramki austria 2 bramki i gramy dalej :polew:
  15. i po awansie 1:0 niemcow , z wolnego walnal balack
  16. a jednak bedzie 9 zmian w skadzie chorwatow a oto skad Polakow Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro - Marek Saganowski
  17. kupiles marchewke ? marchewke sie pytam czy kupiles ? :polew:
  18. no ale z drugiej strony rezerwoni beda chceli sie pokazac ze zasluguja na pierwsza jedynastke , to dla nich moze byc jedyna taka okazja , wiec watpie zeby se tak po prostu odpuscili , za duza impreza.
  19. jako ze mecz otwarcia i mecz o wszystko mamy za soba , pozostal mecz o honor, aczkolwiek szanse na awans pozostaly minimalne. jakie sa wasze typy ? po tym co zobaczylem z Austria stawiam na porazke 2:0 , chociaz chialbym sie mylic
  20. http://nasza-klasa.pl/profile/14536629
  21. jak slepej kurze ziarno , i to jeszcze ze spalonego , a krzynowek to chyba ani razu nie podal tyko strzela na pale caly czas
  22. przeciez to sie do smeichu warte nadaje , graja z naimi jak z okregowka
  23. no a teraz pozostaje tez za Niemcow trzymac kciuki zeby z Chorwacja wygrali ,wtedy o awans bedzie latwiej skad Polski Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger - Marek Saganowski wydaje mi sie ze calkiem dobry sklad, w obronie wchodzi Jop za Golanskiego(blad w meczu z niemcami) , Zewlakow wchodzi na lewa strone, zamiast Lobodzinskiego i Zurawskiego graja Roger i Saganowski
  24. tylko i wylacznie OZ, te s-line owe staly sie po prostu nudne :JC_fan:
  25. niecale 8 godzin do meczu , musimy wygrac 2:0 dla Polski :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.