Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert191

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert191

  1. nie widzialem jeszcze tych felg w takim rozmiarze. bo tak wygladaja felgi s4. czy takie ori 16 byly to nie wiem. co niezmienia faktu ze nawet niezle sie prezentuja. ciekawy wzor s4. delkielki troche dziwnie wygladaja ale ogolnie :th:
  2. jak do audi to moim zdaniem tylko ramiona i te amg raczej nie beda fajnie wygladac a te bbs w czerwonym audi to
  3. ladne orginalne szprychowe felgi . dzis mialem okzaje ogladac i wygladaja naprawde fajnie nawet na wiekszym aucie. tylko ze maja wade bo to 18'' jesli chcesz konieczenie 17 to zastanow sie tez nad felgami MAM. sa dosc mocne i kilka forumowiczow takie ma.
  4. fajnie wygladaja te aluminoiowe listwwki , gorne wygladaja jak orginalne , dolne w orginale chyba sa jednak troche szersze i przydalo by sie zeby zakrywaly cala ta gume u Ciebie nie do konca tak jest ale i tak niezle :th:
  5. jak dla mnie wersja numer 2 jest ladniejsza . jak zrobisz wrzuc fotki jak wyszlo
  6. no ja mam tez podobny problem. sprawdzilem grupe 007( wszystkie wartosci byly zblizone, pomiar na zimnym silniku ) i temp powietrza byla ta sama jak w Instruments grupa 003. jednak temperatzura pomiaru byla ok 8 stopni a naprawde bylo ok 2 stopni . czy to moze miec wplyw na kiepskie odplanie ? za bledna temperature odpowiedzielny jest czunik G2/G62??
  7. dzieki za podpowiedz , nie wiedzialem o tym. 003 statyczny http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a4f72633faa1a60.html cd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/34954ebf97b662a3.html
  8. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a4f72633faa1a60.html statyczne 004 tez zaraz wrzuce
  9. zrobilem 004 i 007 mam nadzieje ze nie za male probkowanie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef0a4e267cece479.html link
  10. swiece sprawdzalem 3 sa ok, wiec powinien palic. no moze takie mrozne nie byly ale jak zostawilem samochod na 3 dni bez odpalania to nie odpalal na dotyk. a w zime czesto go podgrzewalem ogrzewaniem postojowym zeby nie bylo problemu. moze w sumie akumulator dojechalem tym ogrzwaniem, nie wiem moze tez termostat by sie nadawal do zmiany bo na wykresie pokazuje 84.6 stopnie. No ale zrobie jeszcze logi bloku 004 te zalane gnojem to jest cos co nalezalo by sie tym martwic ? cos nalezy wymienic ? a moze program nalezalo by zmienic na mniej emerycki na ok 175koni ? czy sa jakies przeciwskazania ? po bloku 013 mozna mniej wiecej okreslic przebieg czy 140 tys jest realny ? pozdrawiam i dzieki za fachowa pomoc
  11. program w ABT Sportline Kempten , oni troche biora za modyfikacje silnika wiec podjerzewam ze zadnych badziewi nie robia. wiec nie jest od zadnego pseudo tunera . zwiekszenie mocy zostalo wpisane rozwniez do Briefu
  12. prosilbym po analize logow audi a4 b6 z silnikiem AVF. ma zrobiony lekkie program na 155 koni. bledow w silniku zadnych nie ma , jednak troche slabo pali po mroznej nocce i mam wrazenie ze ostatnio jak by nim ardziej trzesie. na poczatke grupy 001 , 003 , 011 i 013. i 008 010 linki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/901561f7c1611f4a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d9ab2dbd29c63b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d1de3e930b0a20c.html
  13. no to gratulace dla wlasciciela pierwszej b8 na forum. super auto no i oczywiscie czekamy na dalsze fotki :a4fan:
  14. zdecydowanie 1. sa bardziej agresywne i pasuja to twojej agresywnej czerwieni
  15. ewentualnie zastanow sie nad fotelami od audi b7 sporotwymi albo skorzynami , widzialem juz kilka ogooszen i podobno pasuja do b6. byc moze ktos wie lepiej i potwierdzi informacje fakt faktem skora w kolorze swing grau to rzadkosc jezeli chcesz miec w kolorze tapicerki to sie warto zastanowic , chociaz bardziej bym na twoim miejscu zastanowil sie nad alkantara razem ze skora . w kolorze swing grau jeszcze nie . widzialem na zadnej aukcji. albo czarna skora z materialem speed s-line tez bardzo fajne fotele. jak widac jest troche mozliwosci do pokombinowania pozdro
  16. ty boberek ale to jest od sedanaa bo widze ze nie masz sterowania tylnia wycierczka no chyba ze ta manetke mozesz se zmienic na stara bo pelen komputer to ty u siebie chyba masz. zreszta i tak potrzebujesz tylko modul i manetke od tempomatu
  17. a jezlli cos wiekszego w klasie 5 tki to moze pomysl na audi a6 3.0 tdi s-line ten silnik sie chyba nie przegrzewa a i mozna zrobic fajnego moda
  18. to raczej normalne bo u mnie tez temperatura spada na postoju przy wlaczonym na max ogrzewaniu. tez mnie to troche dziwilo ale zauwazylem tez rowniez ze silnik znacznie szybciej sie nagrzewa jesli ogrzewanie jest w ogole wylaczone. i tak jak podgrzeje auto troche pogrzewaniem postojowym ok 30 min i pozniej jadac na wylaczonym ogrzewaniu temperature 90 stopni osiagam po okolo 2 km. normalnie to trwa znacznie dluzej ponad 10 km.
  19. pewnie chodzi ci o wahacze MEYLE , jesli takie masz zalozone to sa to jedne z lepszych , sa wzmocnione, za komplet w nimeczech trzeba zapacic 360 -420 euro
  20. nie ma jak to zderzak od s-ki tez mialem w swpoim poprzednim a4. co bym polecil to zmiana felg na jakies orginalne 17. i jak bys wrzucil jeszcze lusterka chromowane i relingi to by bylo duzo lepiej , pozdrawiam a widze ze lusterka juz sa no i odrazu lepiej jak bys zmienil relingi na chromowane to by fajnie razem pasowalo
  21. nie ma jak to ladny traktor i to jeszcze po lifcie , tylko lac gnojuwke i jezdzic . 17 na lato i bedzie miodzio :a4fan: :th:
  22. robert191 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no ciekawa a4 , ciekawy kolor , wyglada na zadbana , moze garazowana, bo lakier wyglada tak dosc dobrze. przydalo by sie pomalowac czarne elementy , dokladki klamki lusterka , wieksza felga , lampy przednie i tylnie po 2 lifcie no i moze szybki . reszta jak uwazasz. wrzuc jakies fotki ze srodka
  23. robert191 odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    no ale podaj proszę tę 10 cyfrę z VINu... możesz ? u mnie jest 3 o chyba to oznacza ze jest modelowo z 2003 chociaz pierwsza rejestracja byla 2002
  24. robert191 odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    moze ty masz rok pierwszej rejestracji 2005 bo faktycznie od 2004 byly juz dokladki pomalowane , chociaz widzialem kilka aut z wloch w ktorych nawet w 2004 tez dokladki byly niepomalowane , wiec sam juz nie wiem ale na pewno 90 % z 2004 roku ma dokladki pomalowane
  25. no to moje dane juz wyslane pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.