Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert191

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robert191

  1. robert191 odpowiedział(a) na siwy8416 temat w Audi A4/S4 B6
    ladne autko . gratki Proszę przeczytać Regulamin działu.Pozdrawiam
  2. naprawde super go zrobiles , niezly konkret naprawde :th:
  3. o dokladkach zderzaka i progi ktore przydalo by sie pomalowac w kolor nadwozia
  4. ladna super kolorek i felgi . jeszcze jakies fotki ze srodka by sie przydaly
  5. z tego co wczoraj mówił Boberek to 292 pln ....po upuście skad oni biora te ceny z kosmosu ?
  6. twoj tez bardzo ladny , w sumie to ja szukalem mauritiusblau perefekt ale wyszlo ze mam denimblau
  7. no wiec w swoim nowym audi mam wlasnie takie ogrzewanie postwojowe , problem w tym ze nie dostalem pilota do niego, moje pytanie wiec czy takiiego pilota moge se dokupic na ebay albo allegro , jaki bedzie pasowal ? jakich mam szukac, czy byc moze one sa uniwersalne i bedzei kazdy pasowal`? czy moze potrzebuje cos wiecej niz sam pilot ?
  8. Nie no adaho masz sprawne oko i racje , auto jest sprawdzone ale wg tego raportu auto mialo blechschaden czyli , tylkouszkozona blache i prawy blotnik nie jest do konca ok dlatego. co do tych boxenonow to nie wiem u mnie dlugie sa normalnie jak w xenonach. nie tam gdzie soczewka tylko obok
  9. no autko z 10.2002 , 6 biegow , myslalem ze 6 biegowe tez sa awx, wiec mozliwe ze avf , podgrzewanie przednich tylkow jest , auto jest od automobile hossfeld z iserlohn letmathe. ogolnie w miare pewnie bo oferuja gwarancje na wszystkie swoje auta , finazierung, auto zostal przerrowadzony kompletny przeglad dekra.
  10. no wiec w koncu zakupilem swoja druga . do wyposazenia nalezy : kolor denimblau pereefect xenony ze spryskiwaczami oraz system samopoziomujacy podrzewanie postojowe webasto skrzynia 6 biegowa AVF licht pakiet soft na 155 km przeprowadzone modyfikacje to : kierownica s-line trojamienna i galka skorzane polskorzane fotele listwy progowe s-line tempomat z komputerem a o to fotki przed i po
  11. niezly wypasik gratuluje zakupu
  12. dzieki , w poniedzialek jade pewne auto zobaczyc jak kupie to sie pochwale Proszę nie kontynuować OT, kupisz auto to założysz nowy temat [spedyt]
  13. no to ja bylem wtedy i to byl na 100 % Aßlar- Werdorf bo jeszcze obserwuje ten autokomis. a co do srebrnej to taka sobie i nie zaluje ze nie wzielem, wole poczekac i miec cos fajniejszego
  14. hej , przeciez to bylo w aßlar werdorf a nie w asslau , juz nie pamietasz gdzie fure kupowales pozatym ja tez tam bylem , tylko ze sie spoznilem na pociag i przyjechalem za pozno heh.
  15. gratuluje furki , pozdro
  16. robert191 odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    fajna furka , szkoda ze nie avant ale za to
  17. piekna a4 , najfajniejsze fotele , sam neidlugo taka lub podobna mam nadzieje ze bede mial
  18. nie wiem jak wy ale ja bym bral te pierwsze lol :biggrin:
  19. krytyka (Europa) (gr. kritiké téchne ‘sztuka osądzania’) 1. analiza i ocena jakiejś działalności z określonego punktu widzenia. 2. ujemna ocena kogoś lub czegoś. 3. lit. dział piśmiennictwa, który obejmuje oceny utworów literackich, muzycznych, teatralnych, filmowych, dzieł sztuki itp. 4. recenzja. 5. pot. ogół krytyków (1). ALE ROWNIEZ UJEMNA OCENA.
  20. jak cos to bym wsadzal do b6 takie felgi i juz widzialem kilka b6 na takich felgach 19 , tylko nie wiem czy one byly tez takie szerokie. te sa prawdopodobnie od RS6
  21. najbardzije podoba mi sie kolorek bardzo fajny felgi tez mam takie na zime se zalozylem . jedynie co mi sie nie podoba to te szyby przyciemnione za mocno . lepiej by byly wszystkie a lekko stylu wygolada jeszcze ok gorzej z boku i hak tez do zdjecia pozdzdrawiam. PS: obejzyj moje fotki ja mam u siebie 17 moze ci taki wzor tez podpasuje w koncu mam takie same kolory aut
  22. ja do swojej nastepnej a4 takie zakladam . juz zaplanowalem i zdania raczej nie zmienie http://www.allegro.pl/item158433719_super_felgi_do_audi_a4_a6_a8_19_cali_.html
  23. mi sie bardzo podoba , fajne autko pozdrawiam
  24. a nieduzo bo niedawno na wakacje wymienialem to tak maxymalnie moze miec z 8 tys km
  25. knetcha to ja teraz mam ale zdaje sie ze taki normalny a nie sportowy , a moj silnik jest Audi A4 (B5/8D) Bj. -2001 1.6i, 1.8i, 1.8i Turbo, 1.9TDI, 2.4i, 2.5TDI V6, 2.6i, 2.8i a4 b5 do 2001 1,9 zdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.