Treść opublikowana przez robert191
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
2:1 do przodu , trzeba byc optymista chociaz bez Kuby moze byc gorzej
-
[B6 ALT] Oznaczenie opon
nie jestem pewnien ale ja bym powiedzial ze f Fahrerseite strona kierowcy . b beifahrerseite strona pasazera
-
[ALL B6] Które 18" najlepiej pasują do mojego sedana?
jezeli zalezy ci na optycznie wiekszej feli to rs6 , jezeli szikasz jakiegos innego wzoru to bbs sa fajne :th:
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
zakladaj Tory :th:
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
numer 2 OZ Caravaggio
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
no to cos ode mnie http://allegro.pl/item368139780_alufelgi_oryginalne_audi_5x112_7_50x16h2.html http://allegro.pl/item369599080_felgi_aluminiowe_audi_a4_a6_a8.html http://allegro.pl/item371664944_5x112_audi_a_4_a_6_7x16_et_42_orginal.html
-
[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1
super bryka , szczegolnie podobaja mi sie fotele w srodku za bardzo nie ma co rezac , no ale jest troche na zewnatrz, mozna by sie bylo pokusic o 18'' , moze szybki przyciemnic albo leustereczka srebrne fajnie by wygladaly z pakietem chrom.
-
[B6 AWX] [ALL B6] To moja furmanka A4 2001 TDI sport
cos fotki chyba nie banglaja
-
[ALL B6] Które 18-stki ładniejsze ?
tylko i wylacznie 1
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
kamera cofania , bardzo fajny pomysl zamiast czujnikow parkowania , ciekawe jak by to wyszlo z podlaczeniem do navi rns e
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no vw up! zgadliscie, sorry ale mysalem ze trzeba podac marke i model a kaska podala tylko marke
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no to teraz moja kolej. http://picasaweb.google.de/robert191191/Desktop/photo#5199986540103836466
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chrysler Galant
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
super furka , wszystkie zmiany na plus, zderzak , ledy , grill , fajne lusterka , jednak felgi przy tym agresywnym stylu wydaja sie troche male , ale ogolnie :oklaski: za przerobki
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
auto mam 6 miesiecy i 14 tys km przejechalem, dziwne bo auto wiekszosc czasu stoi. no coz niedlugo wyjazd do polski wiec kolejne 2000km trzeba bedzie dopisac.
-
[A4 B6]
no to i ja sie podepne z lekkim OT , wiec wiemy ze polerki mechanicznej nie nalezy stosowac zbyt czesto( raz na rok) i ze moze uszkadzac lakier bezbarwny na niuni , a co z polerowaniem recznym politura lub woskiem jak czesto mozna to robic zeby nie mialo ujemnego na lakier ? aha i jeszcze jedno fajna furka , zmiany na plus , ale fegi RS to tylko 18'' mi podchadza
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
http://picasaweb.google.de/robert191191/EGR tu wiecej fotek , jak widac troche sporo tego syfu wiec przydalo by sie zmienic.
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
No wiec mam nastepujacy problem. Ostatnio zmienialem olej na mutula no i po jakims czasie zauwazylem wyciek oleju. Dzis po zdjecciu obodowy jestem prawie pewien ze to z kolektora ssacego z takich dwoch dziurek po bokach. Czym to moze byc swpowodowane ? jak ewentualnie naprawic usterke ? hmm auto dalem do warsstatu i mozliwe ze mi pacan za duzo nalal. no a tak to wyglada http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f6b22935862cca4.html aha i jeszcze jedno z drugiej strony tez sie pojawil wyciek tam gdzie jest klamra http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5368b28e8fafa23a.html
-
[B6 AVF] Co się stało z autotestem xenonow
ruszaja sie tak samo jak na fimie , ja mam orginalnie xenony i tez sie tak ruszaja , troche mnie to dziwilo ale przczytalem w instrukji ze tak ma byc
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
super autko :th: fajny kolor , eleganckie wnetrze , gustowny brylok jeszcze wiekszy felunek i bedzie
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
no no fajne te lampki , do ciemnego koloru w sam raz. w jasnej a4 chybanie beda tak dobrze pasowac
-
Szukam felg 16" do mojej B7 jakie doradzicie do 2000zł
zgadzam sie ze wszystkim co pisai powyzej. zakladaj 17 bo 16 to nie bedzie wygladalo w audi b7
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
jesli sie zdecydujesz na ktores z tych felg to wez numer 2.
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
no i autko prawie skonczone , wyglada super , ale pewnie wrazenia ktore te auto dostarczy podczas jazdy beda duzo duzo lepsze... gratulacje
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
no mam nadzieje ze bylo warto czekac taki szmat czasu na te lampy . postaraj sie wrzucic fotki rowzniez jak te diody swieca. jestem ciekawy efektu