Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 30V QUATTRO '98] mój czarny "bandyta"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam swoje :a4fan: kupione pod koniec roku.

2c726b314b5b6d32m.jpg e58bc848c9bc9cd5m.jpg a28178eb429e3c9bm.jpg

554325f99446cca7m.jpg c3d862af9207c6c7m.jpg 19f21b8cbcd361f3m.jpg

Proszę was o opinie na jego temat :D

Opublikowano

mi sie bardzo podoba , fajne autko pozdrawiam

Opublikowano

hmmm... MIODZIO!!! :D

Opublikowano
  • Autor

Mnie też się podoba, ale na wiosne delikatnie go upiększe.

Przede wszystkim z letnimi bucikami dostanie większe felgi, subtelne końcówki wydechu i parę innych drobiazgów.

Opublikowano

Piękna "czarnulka" :a4fan:

Mam nadzieję że obejrzymy Twoje cudo na żywca na jakimś spociku ;)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

jak czas i praca pozwola to pewnie tak :)

Opublikowano

prawie tak ładna jak moja :D

Opublikowano
  • Autor

trochę dopieścimy i pozbędziemy się tego "prawie" :027:

Opublikowano

fajne autko :) prosi sie o duuza fele :D

Opublikowano
trochę dopieścimy i pozbędziemy się tego "prawie" :027:

moze byc ciezko, niektorzy na forum nie toleruja innego nadwozia jak Avant :P

autko super, szczegolnie, ze to quattro, na dodatek z manualem - czysta frajda z jazdy :)

Opublikowano
  • Autor

Avanty A4 bardzo mi sie też podobają, ale czasami trzeba coś odmienić.

Poprzedni był passat kombi.

Ale jak powiedział mi kumpel: "VW jeździsz bo musisz, a audi bo chcesz" :D:a4fan:

Opublikowano

ladne, ale jeszcze powiedz jak jezdzi?? daje rade, bo wszyscy marudza ze 2.8 sa slabe :galy:

Opublikowano
moze byc ciezko, niektorzy na forum nie toleruja innego nadwozia jak Avant

o co chodzi :?: :027: :mikolaj:

Opublikowano
  • Autor

Złapał się ze mną "furą" Będziesz Miał Wydatki 525i i bardzo się rozczarował, a dopełnieniem był ostry łuk po którym mój poszedł jak po sznurku (po deszczu) a gość troszkę się obrócił.

A tak poważnie to brat jeździ A4 1,9 tdi 115KM i powiedział, że mój to prawdziwy bandyta :diabel2:

Opublikowano

v6 pieknie brzmi, furka mi sie równiez podoba

Opublikowano
v6 pieknie brzmi, furka mi sie równiez podoba

tak V6 to jest to, chociaż V8 :pragnie:

Opublikowano

fajny wozik, silnik, napęd i ..manual, pewnie nieżle daje czadu :a4fan:

dzwięk V6 benzynki to jest :diabel2:

moze byc ciezko, niektorzy na forum nie toleruja innego nadwozia jak Avant
:D:P :one:
Opublikowano

śliczna seria, ten silnik i Q , piękno w czystej postaci - nie popapraj tego jakimś wieś tuningiem ;)

Opublikowano

Bardzo ładna ta twoja :a4fan: a do tego ten silnik to naprawde musi być bandyta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.