Treść opublikowana przez the19game
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Czyli normalna sprawa ze teraz nie ma takiego ciśnienia jakie było przed wymiana i należy udać sie na korektę mapy?
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Nie wiem, tak już kupiłem i dlatego nie mam wykresu Jakie korekty? [emoji50] I dlaczego miałoby obcinać ciśnienie jeżeli wcześniej latało na 1bar?
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Krótkie pytanie dla znawcy. Czy po zamontowaniu większego turbo (k03s, wcześniej k03) spadnie ciśnienie jakie dostarcza? Przykładowo na k03 było max 1bar doładowania, a teraz na k03s jest 0,7bar. Czy zrobienie mapy rozwiąże problem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Porysowany schowek pasażera
Jak bede w domu to spróbuje. A czy są może jakieś czarne barwniki to takich rzeczy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Porysowany schowek pasażera
Witam. Znacie jakis sposób lub środek do usunięcia rys ze schowka pasażera? Pic rel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Turbo K03s - gdzie kupić?
Czy może dołożyć trochę i brać od gregora k03rs? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Turbo K03s - gdzie kupić?
Witam. Czy ktoś z was kupował turbo z tego źródła http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-audi-a6-a4-passat-b5-1-8-t-i6042234186.html ? Może znacie jakieś inne źródło gdzie dostanę k03s (k03-073)
-
[B6 BFB] 1.8T Czerwona Laleczka ;-)
Kupiłeś w Radomiu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zużycie elemetnów plastikowych, wytarcia a przebieg samochodu
Co do wycierających się przycisków to sam nie wiem, moje audi ma 230kkm i nic nie jest wytarte, ale bardzo możliwe, że handlarz już się o to postarał 5min powinno starczyć, aby rozgrzać fotele. Tak btw jesteś pewny, że chcesz 1.6?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
hmm trudno ocenić logi, które zaczynają się od 2600rpm, a przykładowo turbo powinno wstać przy ~2000rpm ale niech ktoś inny się wypowie Poza tym to coś się dzieje z autem?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
3bieg, gaz do dechy i logować Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
najpierw zrób porządne logi
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
5w40 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kratki halogenów
Pewnie kratki od 1.8t czy tam 1.9tdi gdzie po stronie kierowcy znajduje się intercooler
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Płukanka LM + Liqui Moly 5W-40 Zobaczymy jaki będzie efekt Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Logi grupy 115
Dzięki za fachową poradę. Jęk bede miał trochę czasu to zabiorę się z turbo i kat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Logi grupy 115
Logi 002+033: http://vaglog.pl/log_247149.html Logi 020+118: http://vaglog.pl/log_247150.html
-
Logi grupy 115
Logi jakich grup zrobić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Logi grupy 115
Witam. Czy ktoś ogarniający temat logów sprawdzi moje? Jak je oglądam to wydaje mi się, że coś się nie zgadza http://vaglog.pl/log_247111.html
-
Prośba o sprawdzenie logów
Czujnik map wykrywa max 1550mbar, nie jest to trochę mało? I taki mały off-topic,bo widzę, że ogarniasz temat, jeżeli ciśnienie zadane jest większe od tego, które aktualnie panuje w kolektorze to może to wskazywać na wadę jakiegoś elementu (np; DV)?
-
Pytanie o turbine czy tak powinno być
To wolisz zgadywać, niż dobrać się do turbo?
-
Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
Ładny kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba zacznę odkładać na s-line
-
AUDI 3.0 ASN następny kuternikowóz
Fotele z przodu wyglądają mega Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Symphony gra dużo gorzej od Chorus w B6
A z jakiego źródła muzyka? Cd, kaseta, fm?
-
Alkomat - co macie, co polecacie?
Spokojnie panowie, to żart (nie mam szwagra) A tak na serio, zazwyczaj jak mam zamiar pić to nawet nie planuję siadać za kierownicę w ten sam dzień A co do alkomatów to zawsze mnie martwi to czy wynik z mojego alkomatu będzie taki sam jak ten od policji