Treść opublikowana przez giziu a4 waw.pl
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jakim sprzetem to trzeba zrobic ??vcds ori pro Da rade??
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Dziekuje za zaineteresowanie.Wlasnie probowalem do Ciebie pw napisac zeby nie zasmiecac ale cos mi nie szlo.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Witam Mam podobny problem u zony w q3 z 2023usa.Zamontowalem elek hak z modulem 5h2907383c.Dodalem do listy geatway modul przyczepy jest komunikacja z nim.Tylko nie dziala przycisk calkowicie gluchy.Dodam ze na all z roznych zrodel kupilem hak i modul Probowalem tez w 69 roznych kodowan i nic.Czy moze tak sie dziac dlatego ze nie zrobilem parametryzacji??
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam.poprosze o rozkodowanie.z gory dziekuje WAUZZZ4MXMD026308
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz Dominik:)Nareszcie trafiłeś na odpowiednią markę i forum:) Pochwal się tym zacnym wypasem. ..
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie przebieg 228tys z grubszych rzeczy wymienilem kpl sprzeglo z kolem ,poduszki pod silnikiem,regeneracja zabieraka,wymiana egr z przepustnica ,dwie polosie a pozatym regularnie seriwis co 10tys.pzdr
-
Wilgotny EGR
Mnie tez niestety dopadl cieknacy egr. Okresowo co 10tys tez czyscilem. Az udalo mi sie wyrwac uzywke po bardzo niskim przebiegu z pewnego zrodla razem z przepustnica za 500zl. Dodatkowo wymienilem te dwa oringi (koszt aso 120zl) i mam spokoj. Nalatalem 20 tys i sucho pzdr
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam U mnie objawy dwumasy zaczely sie tez od terkotania kiedy na biegu jalowym dodawalo sie gazu i schodzil z obrotow slychac bylo metaliczny dzwiek z okolic skrzyni. Pozniej byly stuki na wolnych obrotach i na koniec rzucalo silnikiem przy gaszeniu. Po wymianie calego kompletu wszystko wrocilo do normy. Ja u siebie dodatkowo procz kpl sprzegla wymienilem lape w skrzyni (na starej bylo widoczne mocne wytarcie tu przy lozysku) i wszystkie elementy z nia zwiazane tzn. sprezyne ,srube i prowadnik.Koszt lapy z elementami w aso to 190zl. Takze to nic w porownaniu do caloksztaltu. Kmpl sprzegla z kolem 2300 i 500zl robocizna. U mnie siedzial dwumas od nowosci nie ruszany i wytrzymal 220 tys. pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc wszystkim klubowiczom!Nazywam sie Kamil,mieszkam w Warszawie i posiadam A4 1.9 110ps quattro 99r.Pozdrowka dla wszystkich!