Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michal94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michal94

  1. W tej co chce kupić przełącznik tylko ma 2 pozycje światła pozycyjne > światła mijania, choć na obwódce jest napisane auto> pozycyjne> mijania. Co do logów w środę jadę po odbiór auta to dopiero wtedy podłączę pod komputer u kolegi i napisze scany. Osobiście ja się jak narazie nie znam na tych programach.
  2. Witam Zamierzam już ostatecznie zakupić audi a4 b6 wersja z FABRYCZNYMI ksenonami. Sprawdziłem w niej dosłownie wszystko i okazało się że nie działają spryskiwacze ksenonów dodatkowo cały czas się świeci komunikat o niskim poziomie płynu spryskiwaczy choć jest zalany do pełna. I teraz pytanie, czy może zaciął sie pływak w zbiorniku i dlatego spryskiwacz ksenonów nie działa - w ogóle sie nie wysuwają? Może reset odłączenia aku cos pomoże z tym komunikatem na fisie ? Zastanawiam się czy czasem nie ma w niej przełącznika świateł od b7 ale prawdopodobnie jest tylko wymieniona obwódka z b7, bo ma napis dodatkowy auto, ale pozycyjni mam normalnie 2 (pozycyjne i światła), a w b7 jest (auto, pozycje i światła). Był taki temat ze przełącznik był od b7 i dlatego nie działały ale tak jak pisze u mnie najprawdopodobniej została wymieniona tylko obwodka tego przełacznika od b7. Taki sam ma przełącznik ta b6 która chce kupić: http://img20.olx.pl/images_tablicapl/187247041_5_1000x700_wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-b7-hq-podlaskie.jpg
  3. Michal94 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Według mnie każdy motor co ma turbo musi trochę oleju wyssać, choć mam w domu paska 1.9tdi 130km i od wymiany do wymiany nic a nic nie ubywa juz od 5 lat jak go mamy.
  4. Michal94 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    No to bardzo dobry wynik. Ciekawy jest ten silnik 1.8t dużo mocy a nieduże spalanie 1.4 potrafi 8litrów zjarać Ale co do tych 1.8t wyczytałem ze lubią brać olej....
  5. Michal94 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    No ja już nie pierwszy raz słysze ze po zmianie mapy samochod ma więcej mocy a spalanie moze się obniżyć.
  6. Witam wszystkich użytkowników tego forum Mam na imię Michał wiek 21lat jestem z okolic Białegostoku. Rozglądam sie za kupnem audi a4 b6 1.8t ewentualnie 1.9tdi w sedanie ale przed kupnem odwiedziłem te forum(polecone przez kolege) by dowiedzieć sie cos więcej na jej temat Pozdrawiam !
  7. Michal94 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Mam na oku a4 b6 1.8t z mapą na około 190km i handlarz mówił ze w mieście mu spala 9l, trasa poniżej 7l benzyny. Możliwe to jest że tak mało ?
  8. Michal94 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Kolego a jak ze spalaniem? Dużo wzrosło?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.