O Kolego szczerze mówiąc nie myślałem o oklejeniu.
Ale kiedyś rozmawiałem ze znajomym to on mi mówił ze drogo oklejenie kosztuje.
Tez ma małysza w avancie i wtedy jakieś pół roku temu chcieli od niego 5koła.
Pozdrawiam.
A poza tym ja chciałbym zmienić na kolor niebieski.
Kolego masz namiar na oklejanie gdzie mają przystępne ceny.
Pozdrawiam
Koledzy mam pytanie.
Zastanawiam się nad pomalowaniem swojego autka w całości, przyczyna odświeżenie oraz zmiana koloru z czarnego, który już mnie wkurza hi hi.
Chciałbym zmienic na inny kolor niż jest w oryginale.
Jak to się ma pod względem tego, ze według wklejki oraz win kolor byłby inny niż jak autko wyszło z fabryki i czy można tak zrobić aby to zgłosić w urzędzie aby dokonali wpisu nie wiem w książkę pojazdu czy coś takiego.
Pozdrawiam.
Dziękuję za pomoc.
A kwoty za towar biorą zazwyczaj z kosmosu.
Trzeba uważać aby się nie podpalić bo czasami w tej cenie można kupić nowe częsci w aso.
Tak jak np: kratki do s-lina przód szt w aso kosztuje ok 100 a na allegro życzą sobie za używkę 100 do 140 z spotkałem się też.
Pozdrawiam
ok dam znać jakby co.
Szkoda, że boczki są niebieskie.
Ja szukam czarnych w skórze.
Te które ma gościu są czarne w skórze z korbami tylko nie wiem czy sedan a avant jest różnica.
Aha troszeczkę sobie ceni bo 750 zł.
Pozdrawiam.
Witam Koleżanki i kolegów.
Znalazłem na allegro boczki z roletkami tył sedan audi a4 b6.
Moje pytanie jest czy w/w boczki pasują do avanta?.
Pozdrawiam.
Witam Koledzy i Koleżanki jestem z Wrocka..
Kupię boczki tył audi a4 b6 w skórze czarne z roletkami mogą być z korbami lub elektryka..
Pomożecie?.
Pozdrawiam.
Witam.
Kolego jeśli nie jest za późno to ja mam do sprzedania kpl. wyposażenia wewnetrznego fotele, boczki, wszystko w 100% sprawne w bdb stanie tylko przełożyć i jazda. Fotki mogę wysłąć na emaila. Pozdrawiam.