Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Jaka kicha ? To, że mnie i Tomka nie będzie nie znaczy że nie będzie spotu. Ostatnio było nas 3 i sobie pogadaliśmy. Na razie jest Was dwóch ale może ktoś jeszcze się pojawi ? Pulpit, Malin, mily, misiek - troche chłopaków jest :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
ja dziś zostałem zaproszony na 12-go na podwójną imprezę - imieniny + parapetówa więc też odpadam
-
[B7 BNS] Które felgi ?
a moze cos takiego ? http://www.tomason.de/tn5_galeria.php?catid=117 tylko nie wiem jakby pasowały do koloru Twojej fury , no i w 3 k. sie nie wyrobisz z 19"
-
Spociki w Skierniewicach
ile placisz od tych dokładek?? 500 PLN ale bez dokładki przedniego zderzaka bo była wcześniej pomalowana Nie wiem czy tanio czy drogo ale będzie mi to robił ten sam gość, który malował przednią dokładkę a ta jest ok, bo jeżdzę rok czasu i nie widać żadnej fuszerki w postaci odchodzącego lakieru czy innych nieciekawych efektów
-
Spociki w Skierniewicach
co do wynajmu to ja brałbym w pierwszej kolejności wieczór panieński, bo jakby dobrze poszło to może trafiłby się kurs powrotny płatny extra (w naturze) a odnośnie wyjmowania/odejmowanie wyposażenia to faktycznie jest tego troche więcej, no i 18" wiadomo, że za dopłatą
-
Spociki w Skierniewicach
ja może kiedyś kolegę wynajmę i się przejade jak hrabia na tylnym siedzeniu z żonką
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
może wrzuć jakieś fotki co by oblookać jak to wygląda
-
Spociki w Skierniewicach
wyjmowalne to chyba bedzie jedynie radio i reszta sprzętu grającego, bo tylne lampy raczej nie podejdą do nowszego modelu ps. chłopie co Ty robisz o 5 rano na forum
-
Spociki w Skierniewicach
ciekawe czy dziewczyny też tak szybko zmienia
-
Spociki w Skierniewicach
Ja tymczasem byłem wczoraj u lakiernika i umówiłem się na malowanie dokładek. Na październikowym spociku będę już umalowany
-
Spociki w Skierniewicach
Niestety w dzisiejszych czasach, żeby się z kimś pościgać potrzeba w A4 conajmniej za 150 kuców bo teraz to byle małe autko ma 100 KM a niekótre i więcej. Tak więc Pany wirusować i dopiero się próbować z innymi co by nie było potem siary
-
Spociki w Skierniewicach
YES YES YES Przegoniliśmy w liczbie postów Łódź :> Skierniewice i okolice rządzą A co do miejscówki to może ulica Uni Europejskiej od Sobieskiego jest kawał prostej i szerokiej ale raczej nocą bo tam jest sporo firm
-
Spociki w Skierniewicach
pewnie cztery kółka na przednim grillu [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 17:47_________________________________________________ ps. Tomek, pamiętaj że Ty masz 18" a na tym fura wolniej się zbiera
-
Spociki w Skierniewicach
jakbym miał czym to bym się ścignął, niestety moim paździochem to się moge co najwyżej z Polonezem ścignąć
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
Pany i co z tymi fotkami ?
-
Spociki w Skierniewicach
dyskusja moze byc tu i tu, przeszkadzac nie przeszkadza bo rośnie liczba postów skovroon, z tymi modami to normalnie żeś walnął zestaw na plan 5-cio letni [br] a grzebiąc sobie w archiwalnych wypowiedziach znalazłem coś takiego i tak trzymać mają przewagę ledwie 198 postów a jakieś dwa miechy temu było ponad 300 a dziś już niecałe 20 postów i zostaną łyknięci
-
Spociki w Skierniewicach
furki konkret a przy okazji ładnie rozkręcił się nasz temacik
-
Spociki w Skierniewicach
spoko, luz
-
Spociki w Skierniewicach
No Panie kolego furka miażdzy nawet Lambo , 1000 koników pewnie robi nieziemską robote a gdyby ktoś chciał kupić taką furkę podaje linka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6720544 taki tani bo 3 -letni
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi, to prawda że jest śliczny ale może być śliczniejszy, zresztą z każdym miesiącem będzie ich przybywać na drogach i niedługo będzie to kolejna śliczna seryjna B8 ale wiadomo co kobiety mogą wiedzieć o modach :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Ty się nawet nie pytaj tylko wrzucaj te foty :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Tez wolalbym R8, nawet zwykłą serie jak ta w moim avatarku A co do ilości pościków to miałem nadzieje ze to Lambo rozkręci troche nasz topic
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Kerowniku, wyrzuć jeszcze po jednej środkowej diodzie od środka (o której mówiłeś na ostatnim spocie), powinno wyglądać lepiej
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi, nie ma co przepłacać za nówke tu masz linka do roczniaka za jedyne 1 134 635 PLN http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7341385 ps. ciekawe ile koleś płaci za AC na rok ? Ale pewnie będzie coś koło 100 tysi :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Kilka obiecanych fotek Lambo Fele 18", opony przód 245/35/18, tył 335/30/18