Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Głos oddany . Aha, bym zapomniał - wisisz za to browara ps. Do łodziaków mamy już tylko 130 pościków :>
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Fele mam założone od marca i jak na razie nie mam ani jednego odprysku po kamieniach. Bartek85, a te odpryski lakieru na jakich masz felgach i ile czasu jezdzisz na nich ?
-
Spociki w Skierniewicach
Ja mam w następny weekend wyjazd dwudniowy więc znów odpadam Troche wolnego czasu w weekendy będę miał dopiero w sierpniu.
-
Spociki w Skierniewicach
Psia, mać , wyskoczyła mi impreza - obiadzik u rodzinki w niedziele i się nie wykręcę
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie, a jak z Niedzielą Będzie jeszcze ktoś chętny na spocik 19 lipca czy odpuszczamy sobie w lipcu ?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
chodziło mi o VT na 18" 18" będą ciut większe niż 17" ale na serio to odradzam Aluteki bo można je spotkac dosyć często i to w przeciętniakach (np.Astra) Bierz TN6 chyba, że znajdziesz coś ciekawszego i w dobrej cenie.
-
Spociki w Skierniewicach
Chopy, bierzta go we 3ech bo taniej raczej już nie będzie
-
Spociki w Skierniewicach
Skovroon czyli jak tak dalej pójdzie to będziemy we dwóch na Spociku
-
Spociki w Skierniewicach
Czyli na 19 mamy dwóch chętnych A jak reszta ?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
W 18" i z glebą tak powinno to wyglądać A co zrobić z Alutecami, przecież na nich jest furka na zdjęciu ps. chwilowo będę bez neta wiec nie wiem kiedy dam rade zrobic next VT
-
Spociki w Skierniewicach
W takim razie odwołujemy dzisiejszy Spocik I powoli możemy skupić się nad ustaleniem daty przyjaznej dla większej ilości osób. Ja nastepne dwie soboty mam zajęte, bo 18 mam grilla a 25 wyjeżdzam na cały weekend. Więc jak dla mnie najlepsza byłaby niedziela 19 lipca. Podawajcie swoje typy i coś sie ustali.
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Popatrz tutaj, może znajdziesz coś ciekawego http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 09:00_________________________________________________ Tak na szybko VT z TN6
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać. Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy)
-
Spociki w Skierniewicach
No to frekwencji dużej nie będzie bo ja niestety też odpadam A że pozostali się jakoś nie odzywają nie wiem czy nie przełożyć terminu Spota o tydzień, dwa lub trzy
-
Spociki w Skierniewicach
Jak tam Pany z jutrzejszym Spotem ? Kto sie deklaruje podjechać ? Ja będę miał ciężko bo mi doszły jeszcze odwiedziny znajomych oprcz wypadu do Wawy, ale postaram się wpaść chociaż na chwile.
-
Spociki w Skierniewicach
Odpowiadając na pytania: w lampce było wino, bo piwo i drinki sie skonczyły (jestem leniwy wiec brałem wiecej żeby rzadziej chodzić ) A ta Pani to faktycznie żona. Niestety musiałem ją zabrać ze sobą ps. Zauważyłem że do Łodzi'aków brakuje nam jedynie 150 postów
-
Spociki w Skierniewicach
spoko to był pierwszy tydzień i byłem jeszcze blady , opaliłem to sie w drugim tygodniu
-
Spociki w Skierniewicach
W sumie to wystarczy, że wejde na dach i będę widział Parking Mam tylko nadzieje, że się wyrobie na 18, bo w sobote musze byc w Wawie i nie wiem ile mi się tam zejdzie [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 11:13_________________________________________________A wracając na chwile do wakacji, oczywiście nie zapomniałem zareklamować Audi A4 Klub Polska, (oczywiście wyłącznie przy napojach bezalkoholowych )
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Bartek, zanim wybrałem fele zastanawiałem sie na poważnie nad Alutecami Na szczęście Klubowicze mi je odradzili, zresztą widziałem sporo aut na tych felach i żadna rewelacja Jeżeli zastanawiasz się nad Tomasonami to bierz TN6 (zwykle lub BLACK) lub TN5 bo też są fajne.
-
Spociki w Skierniewicach
aha, Pany może następnego spota zrobimy o godzinie 18 bo o 17 jest jeszcze sporo aut na Parkingu bo ludzie przyjeżdzają popływać w Zalewie (octowej )
-
Spociki w Skierniewicach
Stronki właśnie skończyłem czytać ale myślałem, że będzie ich ze dwa razy więcej :gwizdanie: Pare tekstów było dobrych, a szczagólnie ten z fuchą o kebabie Co do wczasów to porażka, bo temperatura codziennie koło 28 C w cieniu a na słońcu to chyba z 50. Na szczęście były dwa baseny i zimne piwko od 10 rano do 23 bo bez tego nie szło wyrobić A co do lasek to na plaży kręciło się sporo ciekawych towarków z tym że niestety widać było, że część tych ładnych lasek była bardzo biedna bo chodziły w samych majteczkach
-
Spociki w Skierniewicach
Byłem, się opaliłem, pojadłem, popiłem no i wróciłem :>
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Dibo, dobrze gadasz Tobi, zrób wywiad na naszym temacie spotowym, może chłopaki coś doradzą :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
i tak trzymać mają przewagę ledwie 198 postów a jakieś dwa miechy temu było ponad 300 może zaproponujcie koledze Tobi_one, żeby tutaj zrobił ankiete jakie ma kupić fele to wątek się rozrusza konkretnie
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Tobi, ja mam TN6 18" i z daleka widać, że fela jest duża no ale ja mam B6. Tomasony na zdjęciu które wstawiłeś to 19" i dlatego wyglądaja zajefajnie (zresztą ta fela jest tylko w rozmiarze 18" i 19") Co do RS6, spójrz ile osób na nie zagłosowało - może to coś oznacza Na szczęście to twój wybór