Treść opublikowana przez paulo77
-
Spociki w Skierniewicach
Ja jeżdzę na zimówkach/stalówkach więc prezentacji furka już nie ma , ale podjechać moge to rameczki odbiore
-
Spociki w Skierniewicach
Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Potwierdzam i ja Jako że jest nas 6-ciu łatwo policzyć że koszt wysyłki wynosi po 1 zeta na głowe + 6zł x ilość ramek :> W moim przypadku 13 zł - kurna nie wiem czy nie trzeba wziąć kredytu
-
Spociki w Skierniewicach
Bierz 1.9 AWX, bo są dużo mniej problemowe a jak zrobisz wirusa to będziesz miał osiagi na poziomie 2,5 TDI i mniejsze spalanie
-
Spociki w Skierniewicach
Tomek, jak zamawiasz to zamów i 2 dla mnie
-
Spociki w Skierniewicach
Z innej beczki, dziś miałem troche czasu i wziąłem się za rezanie Grilla S4 W 3 godziny udało mi sie dojść do sposobu w jaki to zrobić i jeden element został zrobiony. Metodą chałupniczą i narzędziami typu szlifierka itd staram się zrobić grilla nie różniącego się od oryginału. W skrócie powiem tak, sądziłem że będzie dużo łatwiej a jest ciężko jak cholera ;( Aczkolwiek nie poddaje się i stopniowo bedę działał dalej. Zrobiłem też pare fotek które wrzucę dla zobrazowania techniki działania. Grill z którego pozyskuje potrzebne "zęby" wyrwany "ząb" ori grill pierwsze cięcie i efekt po wstawieniu jednego "zęba"
-
Spociki w Skierniewicach
chyba że polejemy plac wodą i schłodzimy
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie, najgorsze że ponoć prawdziwa zima ma być dopiero koło lutego Miejmy jednak nadzieję, że śnieg spadnie wcześniej i się troche poszaleje
-
Spociki w Skierniewicach
No całkiem, całkiem. Rozumiem, że to jest teren targowicy w Jeżowie ?
-
Spociki w Skierniewicach
saperka to żona sapera - a sprzęt fachowo nazywa się łopatka piechoty Tomek, spoko z tym pługiem to u mnie moze byc podobnie z tym, że Ty masz jeszcze niżej
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Dobrze napisane Niby parodia brzmienie diesla i S4 na tylnej klapie czy też pakiet ale nikt się nie czepia :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
chyba do braku komfortu ja już jeżdzę na zimowkach 195/65/15 i dopiero teraz czuję że jest komfort. niestety to jest tak, że albo jest wygląd albo komfort :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Tomek, jak dobrze wypłacili z AC to moż eopchnij te fele i kup 19" w tym samym wzorze Masz już 160 kucy wiec 19" dadzą radę a wygląd wiadomo do wszystkich: zmieniłem opis pierwszego posta dotyczącego następnego spociku
-
Spociki w Skierniewicach
nie nie.. nie ma takiej opcji.. sporo ludzi tam przyjezdza driftowac bo naprawde plac za***isty.. dobrze ze mi przypomniales to poszukam tych filmików :tongue4:pupa.. nie będzie oglądania.. gdzies mi wsiąkły spoko, nagra się nowe a właśnie jak Twoja fura, robi się już ?
-
Spociki w Skierniewicach
Rozumiem, że na tej Targowicy w Jeżowie można sobie poszaleć i nikt nie wzywa od razu smerfów
-
Spociki w Skierniewicach
przecież można kogoś wybrać żeby stał zamiast słupa,lepiej żeby furka odbiła się od czegos miekkiego niz od betonu czy stali są chętni ? ja, nie moge bo mam skrzywienie kręgosłupa i jak chwile stoje to od razu mnie boli ale moge pomóc wybrać tego szczęścilwca :>
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Szacun za poczynione mody
-
Spociki w Skierniewicach
Co do spotów to porą wiosenno-letnio-jesienną staraliśmy się robić raz w miesiącu, teraz jako, że chłodniej odłożylismy do wiosny kolejnego spota. Ale tak jak pisał Pulpit pewnie się spotkamy wcześniej i zrobimy zimowego spocika i jeżdzenie bokiem ps. spoko nie zaśmiecasz wątku. ps2. fajna ta Twoja czarna ździra
-
[ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Panowie, posiadacze większych silników, który z Was zabierających głos miał okazję jeździć silnikiem 1.6 na 18" ? Tak więc najpierw proponuję się przejechać a potem pisać czy pojedzie czy nie pojedzie, czy przyspiesza czy nie :gwizdanie: A ja jako, że mam taki zestaw, napiszę jeszcze raz, kupuj 18", zakładaj, troche pojeździsz, przyzwyczaisz się i będzie ok 1.6 wypada tak samo w porównaniu z 1.9 TDI, jak 1.9 w porównaniu z 2.5TDI jednak z 1.9 nikt się nie śmieje. 2.5TDI wypada cienko przy 3.0TDI, jednak z 2,5 też nikt się nie śmieje. Tak samo nie zauważyłem żeby posiadacze S4 czy RS4 nabijali się z dużo słabszych silników 3.0 ps. uwaga do posiadaczy wielkich silników wyśmiewających 1.6 - chcecie mieć jeszcze lepsze przyspieszenie załóżcie sobie 4 dojazdówki
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
To się nazywa podejście do klienta Niestety w porównaniu z nimi nasze polskie firmy mają standardy Mozambiku Powodzenia w testowaniu Ps. Może jak będziesz już w D-land warto zgłosić w Audi zażalenie, jak ciemniaki w Polsce niszczą szaczunek firmy . Powiedz, że jak nic nie zrobią to następną Twoja furą będzie BMW M3
-
Spociki w Skierniewicach
- Spociki w Skierniewicach
kamerke mam, więc można pomyslec nad nakręceniem drugiej części Tokyo Drift- [RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Miodzio. Brzmi jak wqrwion@ Pantera- [ALL B5] 18" nie za duże do silnika 1,6 ???
Fakt, co tam, że auto nie przyśpiesza ważne, że wygląda. rav, w Warszawskich korkach takie same przyspieszenie ma maluch na 15" i np.RS4 bryndal, bierz 18" i oponki 225/40, szału nie ma z osiągami ale jak jesteś przyzwyczajony już do swojego silnika to duzej różnicy nie poczujesz a zyskasz na wyglądzie i prowadzeniu auta w zakrętach- Spociki w Skierniewicach
temat coś umarł również nasz skierniewicki ale jako "Prezes zamieszania" postaram się go rozruszać Nie wiecie Pany gdzie jest jakiś fajny duży plac, gdzie można byłoby sobie podriftować Oczywiscie nie teraz na asfalcie tylko za jakiś czas jak spadnie śnieg No i najlepiej, żeby nie było za dużo latarni i wysokich krawężników no i gdzieś z dala od ludzi :gwizdanie: - Spociki w Skierniewicach