Treść opublikowana przez marcinbn
-
[B5 AEB] Grzanie Muszli Turbosprezarki
ten element pomiedzy turbem a katalizatorem jest cały czerwony ze odpaliłbym od tego fajke :> to co z tym katem? wymiana czy podlega to regeneracji?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 15:34_________________________________________________panowie z tego co sie dowiedzialem to grzanie sie tego elementu jest normalne w tych modelach szkoda ze nie zauwazylem tego przed remontem wrrr nie wiem na ile to prawda nie chce zajechac śilnika po raz drugi;] prosze o konkretne odowiedzi
-
[B5 AEB] Grzanie Muszli Turbosprezarki
nie nie w zyciu zadnego gazu;p katalizator sie czysci czy wymienia na nowy? idzie to jakos sprawdzic zebym nie wymieniał czegos co jest dobre..
-
[B5 AEB] Grzanie Muszli Turbosprezarki
tu nie chodzi o to chce miec autko 100% sprawne;] przypomnie ze mialem robiony remoncik bo autko wsysało olej
-
[B5 AEB] Grzanie Muszli Turbosprezarki
Witam mam taki problem jak dam autku popalic wystarczy 3 min jazdy otwieram maske a muszla od turba jest cała czerwona rozchodzi mi sie o tą cześc co jest po miedzy turbem a katalizatorem co moze byc przyczyna?
-
[B5 AEB] Chyba zatarł się kompresor klimatyzacji
kręci sie czasami go chyta i co teraz? nowy?
-
Czy felgi można regenerować ?
a moze ktos posiada 4 dekielki to tych moich felg w dobrej cenie?
-
[B5 AEB] Chyba zatarł się kompresor klimatyzacji
moze da rade z regenerowac ten stary moze poszło jakies łożysko tam gdzie sie ten pasek obraca?
-
Czy felgi można regenerować ?
nie mam pojecia jakiej sa firmy, sciagniete świezo z sprowadzonej a4 z Niemiec..
-
[B5 AEB] Chyba zatarł się kompresor klimatyzacji
witam mam taki problemik od jakiegoś czasu nie miałem klimy przestała chłodzic myslałem ze skonczył sie płyn i miałem sobie napełnic na lato, stoje sobie na skrzyzowaniu swoja audinka i nagle piszczy pasek z kompresora tak jagby go cos tam chytało i gasnie śilnik po wylaczeniu całkowicie klimatronika dojechałem w bezpieczne miejsce i uciąlem pasek i jerzdze do dzis bez chciałbym sobie to zrobic co tam mogło by sie stac
-
Czy felgi można regenerować ?
hmm nie wiem czy warto inwestowac w te felgi dlatego jeszcze jedno pytano czy te felgi po regeneracji (600zł komplet) bedą wygladac tak jak poniżej? (zdjęcie)
-
Czy felgi można regenerować ?
po takiej regeneracji felga ma taką samą trwałosc jak na początku?
-
Czy felgi można regenerować ?
jaki mniej wiecej koszt kolego? regenaracji 4 takich felg?
-
Czy felgi można regenerować ?
Witam nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mam takie małe pytanko czy felgi mozna regenrowac? nie chodzi mi o to ze jest krzywa czy cos tylko wyżarta;] popatrzcie na foto
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
mi gosciu przyciemniał wszystkie szyby zapłacilem 500zł tył 50% przednie 30% jestem zadowolony;]
-
[B5 AEB] Moje AUDI A4 1,8T QUATTRO
Witam O to moje audi a4 Wyposazenie 4x elektryczne szyby 2x air bag klimatronik ala drewienko;] Plany Felga 18cali Najlepiej taka jak w a8 oryg z audi Chromowany grilek chromowane obwódki szyb nakładki na progi lampy tył lifting klamki oraz lusterka w kolor auta skóra by sie przyadała;] juz nie dlugo wrzuce wiecej fotek;]
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
masz racje z zawodu jestem informatykiem nie mechanikiem pojazdów wiem ze podstawy powinno sie znac;] to jest moje pierwsze autko,byłem u 4 mechaników autko zostawilem u jednego znich polecanego przez znajomego, powiedzial ze rozbierze i stwierdzi dokladnie i bedzie dzwonil co dalej robimy.. myslałem nad przekładka śilnika ale śilnik 2500zł (nie wiadomo jaki? gwarancja rozruchowa czyli ile 1 tyg) rozrzad + płyny olej 1000zł przekładka 500zł w sumie 4000zl
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
nom panowie autko odałem do fachowca (chyba fachowca) powiedział ze w 3 tys sie zamkne po remoncie mojej niuni napisze jakie czesci zostały wymienione i obliczycie mi mniej wiecej koszt czy czasem nie zostałem wydymany jak przy rozrządzie z góry dzieki za wyczerpujące odpowiedzi heh:) pozdrawiam marcinbn
-
[B5 AMB] Ciężko wchodzą biegi
mi ciezko wchodzi 1 i 2 jak jest zimny przejade jakies 10km i jest idealnie;]
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
jak mam sprawdzic w jakim stanie jest moj silnik? nikt go raczej nie bedzie rozbierał i pozniej składał zepsutego a jak juz ktos taki sie znajdzie jaki to mniej wiecej koszt...?
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
panowie tragedia byłem u jednego mechanika powiedzial ze nic nie widac zeby gdzies ciekło swoja diagnoze postawil ze trzeba ściągnac głowice i szukac przyczyny(wymieni uszczelke okaze sie ze to te pierscienie wymieni pierscienie okaze sie ze to turbina) byłem u drugiego mechanika kazał mi odpalic autko jak zobaczył jak kopci i smierdzi powiedzial mi ze auto pali wiecej oleju niz benzyny i zebym sobie kupil nowy silnik ze taniej mnie to wyjdzie autko kopci na wolnych obrotach na biało jak juz jade to w lusterku widze lekki niebieski dymek ale wydaje mi sie ze w lusterku on sie tak odbija w poniedzialek jade jeszcze do jednego i bede decydował...
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
autka nie zamierzam zmieniac jest świetne, na jakie koszta mam sie przygotowac chłopaki? nie wystarczy odac turbiny do regeneracji? na stacji diagnostycznej powiedza mi głowna przyczyne?
-
[B5 AEB] Duże ubytki oleju
witam mam taki problem zaswiecila mi sie kontrolka oleju zanim sie zaswiecila autko strasznie kopciło na biało i strasznie śmierdziało przyznam sie po zakupie autka nie wymienilłem oleju ani filtrów po zakupie mialem przjechane nie całe 190tys na dzien dzisiejszy mam 215tys nawet nie wiem jaki tam był wczesniej olej, jutro rano jade do warsztatu jaki olej maja mi zalac? czy to czasem nie poszla jakas uszczelka pod głowica? prosiłbym o jak najszybsza pomoc pozdrawiam dzieki.. Marcin .............................................................................................. dzis odebralem autko z warsztatu zostało wymienione olej polsyntetyk mobil filter oleju filter powietrza i filter przecwi pyłkowy śilnik zachowuje sie ciszej kierownica jakos lepiej chodzi ale nadal nie podoba mi sie to kopcenie niema tak duzej róznicy jak w innych samochodach ale te spaliny maja jakis dziwny zapach co mam robic ? ................................................................. a teraz panowie po 4 dniach zaswiecila mi sie ponownie kontrolka oleju patrze na bagnet niema oleju ehh co sie dzieje z tym autkiem co tak pochłania ten olej;/ nie widac zeby mial jakies wycieki od dołu co moze byc przyczyna uszczelniacze na turbine czy uszczelka pod głowica czy jeszcze cos innego:(??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dzis odebralem autko z warsztatu zostało wymienione olej polsyntetyk mobil filter oleju filter powietrza i filter przecwi pyłkowy śilnik zachowuje sie ciszej kierownica jakos lepiej chodzi ale nadal nie podoba mi sie to kopcenie niema tak duzej róznicy jak w innych samochodach ale te spaliny maja jakis dziwny zapach co mam robic ? co mam powiedziec mechaniką zeby nie wymieniali rzeczy ktore są dobre? problem z turbina hmm nie odczułem żadnego spadku mocy
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
witam mam taki problem zaswiecila mi sie kontrolka oleju zanim sie zaswiecila autko strasznie kopciło na biało i strasznie śmierdziało przyznam sie po zakupie autka nie wymienilłem oleju ani filtrów po zakupie mialem przjechane nie całe 190tys na dzien dzisiejszy mam 215tys nawet nie wiem jaki tam był wczesniej olej, jutro rano jade do warsztatu jaki olej maja mi zalac? czy to czasem nie poszla jakas uszczelka pod głowica? prosiłbym o jak najszybsza pomoc pozdrawiam dzieki.. Marcin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich użytkowników A4. Poruszam się A4 1.8T Quattro 150KM