Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to masz odpowiedź - to na 100% jest to. Z tym myciem to się nie obrażaj - tylko jakoś tak mi przyszło do głowy więc się chciałem tym podzielić
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    może z prawej strony niedokładnie umyłeś ??
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dokładnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:16_________________________________________________ma ktoś numer do ROGALA bo nie mogę znaleźć w necie
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja właśnie wróciłem z pracy, zjem obiad i będę się powoli wybierał
  5. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    za oknem wygląda że jest ciepło więc się pewnie pojawie
  6. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://www.allegro.pl/item568513470_koncowka_tlumika_turbo_bez_spawania.html chyba se zamontuje :polew: :polew: będę miał amfibie
  7. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ładne
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tak właśnie myślałem, dobrze że chociaż meble będą pasować[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:59_________________________________________________to chyba cisza przed burzą[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229 ich powaliło - ponad 3200 za jedno :gwizdanie: chyba jest w nim schowana kasa - tak jak to było we Fiacie 125p TAXI w "Zmiennikach"
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :polew: chyba krócej i konkretniej się już nie da odpowiedzieć
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Czy będzie do mnie pasował tylni zderzak od RS4, w RSie są szersze nadkola i się tak zastanawiam czy przypasi
  11. nie masz nikogo z VAGiem w okolicy ??
  12. z tego wynika, że samochód jest mądrzejszy od mechanika :polew: [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:36_________________________________________________nawet się zrymowało
  13. jeśli kontrolka ESP się świeci to stabilizacja na 100% nie działa. Może to mieć jakieś powiązanie z systemem poduchy czyli modułem bezpieczeństwa. Cyknij jakąś fotkę jak u Ciebie to wyszło.
  14. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no to teraz muszę się mocno zastanowić czy ryzykować tylko jeden, jak założe tylko jeden to będzie śmiesznie wyglądało. Dużym plusem jest jeszcze to, że jest z kompletną szyną - więc montaż w 5 minut.
  15. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    szukam - te które jest u gościa w Lubiniu niestety nie ma podgrzewania foteli więc na tę chwilę odpada znalazłem to: http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 ale nie wiem czy jest podgrzewanie no i niestety tylko na razie jeden
  16. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jedź do gościa z samego rańca, to na spocik przyjedziesz już świeżo umeblowanym.
  17. masz kiere bez multi, więc bez vagovania nie będzie działać multi.
  18. to zależy co będziesz wymieniał, pewnie nawet jak wyskoczą błędy będziesz mógł jeździć tylko może się okazać że nie będzie działać multi.
  19. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zwróćcie uwagę na spalanie na jednym ze zdjęć 34,5 l/100 a temperatura na zewnątrz -2,5 u mnie przy tej prędkości jest 18,8 l/100 a przecież A4 jest dużo cięższe - jednak górą oczywiście nie biorę pod uwagę że przyspieszenie te A3 jest niewierygodne
  20. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja mam rzut beretem więc pewnie będę[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 18:06_________________________________________________Rotenburg który znam jest :gwizdanie: albo jeszcze dalej pewnie chodziło o ROTHENBURG
  21. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/204152-rapidshare-garmin-mobile-xt-nawigacja-dla.html tu jest wszystko TOPOR - na każdego, tylko trzeba cierpliwości do Garmina na symbianie. Mam N95 8GB więc nie jest to stary telefon a zanim się wszystko odpali to się już jest na miejscu. Istnieje też możliwość że Garmin na symbianie chodzi szybko - tylko jest szybsze :> i garmin nie daje rady
  22. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wgrywał....GARMINA na symbianie (N95 8GB)
  23. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jaka dzisiaj frekwencja ??
  24. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.