Treść opublikowana przez lopez00073
-
Podświetlenie przestrzeni nóg
Witam, problem to podswietlenie drzwi oraz przestrzeni nóg pasażera(tył, prawa strona). Raz działa a innym razem nie... Co może być przyczyną? Mikrostyk? Poprosiłbym o rady dotyczące usunięcia "usterki" Pozdrawiam Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
No to działam [emoji2] Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Tylko mi chodzi o ten plastik wcisniety w raczke Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Dołączę się do tematu, gdyż nie chce zaśmiecać forum nowym. Czy do wymiany rączki drzwi(element z sterowaniem szybami) potrzeba zdejmować cały boczek? Chciałbym ją wymienić bo okropnie wygląda, tylko nie wiem czy demontować cały boczek czy można się bez tego obejść Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw do tapicerki speed
Cześć, prosiłbym o pomoc w doborze kosmetyków do regeneracji czarnej skory(fotel kierowcy lekko popekany) oraz tapicerki speed. Czynnosci zwiazane z aplikacja chciałbym wykonać sam. Ale nie mam pojecia co i do czego. Fundusz to max 500 zł. Pozdrawiam Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Gazownik woj. warmińsko-mazurskie
Zaproponowal: KME Nevo pro 9 Reduktor zenit gold Wtryski hana(czarne) ale uwazam, ze powinny byc czerwone lub zielone(wyzszy zakres mocy na cylinder) Zasilnie faro 8mm(chyba 6mm wystarczy?) No i jakies turbo drive(nie wiem co to i do czego) Butla 70l, wlew przy wlewie i za to 3500. Nie robi mnie w balona? Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Rysujące się szyby od uszczelek
Pewnie nazbierało Ci się w nich syfu, może sprobuj wyczyscic delikatnie szczoteczka do zebow a potem przemyj pod cisnieniem. Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Gazownik woj. warmińsko-mazurskie
2500 na dobrych czesciach, pytam bo ja kompletnie sie na tym nie znam 3500 chcial za STAGA. Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka A co powiecie na temat Staga? Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic, szarpanie podczas wdepniecia...od 4 tys obt.
W sumie to tak, wyrzucilem kata, wymienilem Dv i n75, zrobilem remont turbiny przy okazji bo juz byla na dotarciu, a od dawna sie dobtego zabieralem...(urok kupowania uzywanego auta) Ale wszystkie objawy ustapily po wymianie zaworu DV tak wiec jesli ktos z was bedzie miec podobny problem to w pierwszej kolejnosci sprawdzcie Zawor DV i N75. Pozdrawiam!!! Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Gazownik woj. warmińsko-mazurskie
Cześć, zamierzam zamontować intalację gazową. Planuje po montażu lpg podnieść minimalnie moc(+/-190-200 km). Silnik 1.8t bfb 163 km z usunietym katem. Czy jest ktoś kogo moglibyście polecić do montażu lpg? Niekoniecznie w Warmińsko-mazurskim. Piszę gdyż byłem się dowiedzieć i cena mnie zaskoczyła...3500 zl... Pozdrawiam Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic, szarpanie podczas wdepniecia...od 4 tys obt.
Witam, czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? Dzisiaj podczas wyprzedzania wdepnąłem do oporu pedał gazu. Auto zaczeło od 4 tys szarpac(tak jakby plywało... Nie wchodziło równo na obroty, tylko bujało). Dodam, że jak stopniowo dodaje gaz to jest okej... Co może być lrzyczyną i czy to napewno skrzynia? Rozwiazane, Do zamkniecia! Wysłano z Lg G4 przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Na VHB trzyma jak szalona Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
A jaka grubosc tasmy? Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Okej, ale jesli przykleiłeś na taśmę, to nie wystepuje szczelina pomiedzy lotka a powierzchnia dachu? Czy wszystko jest dobrze spasowane? Bo klej docisniesz i zawsze jakos sie rozprowadzi na boki a tasma chyba nie bardzo. Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
[A4 B6] CAMO na Audi A4 B6 Sedan - Plasti Dip vs. Folia
Folia efekt mat, czy połysk? Myślę, że jeśli robote zrobi ktoś kto dobrze ogarnia temat oklejania to"no problem". Ale uważaj byś nie zrobił tym camo cyrku na kółkach chyba poprostu nie ta linia nadwozia i bryła Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Regeneracja sterownika Multitronic
Mi chodzi o to czy ktos go naprawiał(sterownik) i czy jest to zabieg na chociaz 3 lata spokoju, jesli tak to luz. Mechanicznie skrzynia dziala bez zarzutów, poprzedni właściciel dbał jak należy. Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Regeneracja sterownika Multitronic
Ale ja nie chce sterownika, mam swoj, jesli sie nie da go zregenerowac to wtedy manual Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Regeneracja sterownika Multitronic
Cześć, mam dylemat, czy ktoś z was naprawial sterownik? Chodzi mi o naprawe w serwisie, na oku mam serwis ElektroBip(daja gwarancje i jest opcja wzmocnienia). Czy gra warta zachodu czy odpuścić i zamieniać na manual? Troche szkoda mi wymieniać bo skrzynia mechanicznie okej, oraz wygoda toczenia sie. Ale jak w gre by wchodziło kupno sterownika to już mniej kolorowo i przychylał bym się opcji manual. Silnik BFB 1.8t 163km. Pomóżcie Panowie ! Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
[A4 B6] CAMO na Audi A4 B6 Sedan - Plasti Dip vs. Folia
Kolega zakamuflowal auto prawdopodobnie sebul to mial na.mysli Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Szyberdach robi co chce :D
Czesc, ostatnio zaczal szalec mi szyberdach, mianowicie np. Jak go otworze to czasem jeest problem z zamknieciem, ale wreszcie sie zamyka. Ostatnio jak byl zamkniety(pokretlo w pozycji zamknietej) to na chwile sie uchylil i po chwili zamknal. Przez chwile pomyslalem, ze moze byc to przez ogolnie zaparowane wszystkie szyby bo wtedy byly. Ale od razu doszedlem do wniosu, ze to nie mozliwe. Co moze byc przyczyna takiego wariowania szyberdachu? Czy musze wymienić układ sterowania, czyli pokretlo czy cos innego moze byc? Wyslane z mojego P8 przy užyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Myśle, że to czy kleimy na klej do szyb czy na taśme to w sumie najważniejsze by zrobić dokładnie. Ja zdecydowałem sie na klej ponieważ muszę przytwierdzic jeden element a taśma sie do tego nie nadaje dwie pieczenie na jednym ogniu, to tylko tyle Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Słyszałem, że powodem może być nierównomierne rozprowadzenie kleju, to co? Tasma? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Wiem, że montować na klej do szyb ale czy naklejamy na ta czesć w ktorej umieszczone jest swiatlo stop, czy trzeba ta cześć dachu zdjać i w jej miejsce lotka? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Oryginalna lotka avant
Hej, kupiłem lotkę i teraz pytanie, czy ona na spodzie ma jakieś oznaczenia? Pytam bo kazda czesc audi ma jakies oznaczenie, a lotka nic.... Tak powinno byc? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
tylna Dokładka ms design
Niestety ale dokładka ori na dwa wydechy kosztuje powyżej 500 zl, szukałem i niestety klops... Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka