Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lopez00073

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lopez00073

  1. Czesc, czy warto jest montowac tylna dokladke ms design na dwa kominy czy kiepsko to sie prezentuje, co o tym sadzicie? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  2. Cena za olej LM 5W40 SHT, oraz filtr(lepszy) 1.8t Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  3. Jednak jedna szlak trafil, akurat po stronie na ktorej nie mam lampki oswietlenia tablicy czy to moze miec wplyw? Dodam, że jeśli przekręcę stacyjkę w pozycji zapłonu to ledowka przez chwile lekko mruga Zmieniłem na philips blue vision ultra, barwa w porządku i jak narazie nic sie nie dzieje Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  4. A dasz namiary? Wysle kurierem Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  5. Poprostu oddam je i wezme kase i kupie zwykłe, tylko takie które emituja biale swiatlo Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  6. Cześć, kupiłem postojówki led creez canbusem, wczoraj ok 17:30 byly zamontowane. Działały, łączny czas świecenia ok. 1 godzine bo tyle wczoraj jeździłem z nimi. Dziś odpalam i wyskakuje mi komunikat o spalonych żarówkach. Dwie szlak trafił. Dodam, że posiadam ksenony. Czy jest to typowe zachowanie ledowek na wys. Temperature czy jakis szajs? 23 zl za sztuke. Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  7. lopez00073 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6/B7
    Htc one s. Chyba oczywist jest co chce z tym zrobic, a nie bede kupowac specjalnie telefonu tylko mam na mysli adapter lub cos w tym stylu Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  8. lopez00073 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hej, posiadam seryjnie montowany "telefon" tzn. Telefonu nie mam tylko uchwyt z tym adapterem, co musiałbym zrobic by dzialalo jak należy? Nie posiadam starej nokii wiec stad moje pytanie da cos sie z tym zrobic czy wykrecic i wywalic? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  9. Malowanie, chciałbym by środek pozostawiał po sobie powłokę przypominająca w dotyku tą z oryginału. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Są to obtarcia i rysy Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  10. Jak w temacie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  11. Polecam Magnaflow odstawiłem cukierki i może odloże Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  12. Według mnie wszystko okej Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  13. Uważasz, że 3 cm3 miały by wpływ na to czy ubezpieczyciel wypłaci Ci kase? Uważam, że demonizujesz troszke Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  14. Powiem wam tak, przed wymiana slyszałem buczenie. Natomiast po wymianie na nowa tylko podczas hamowania slyszalem buczenie, tak bylo ok. Pomogla wymiana na inna poniewaz pierwsza miala za malo otworow i nie zaciagala tak benzyny jak trzeba. Sprawdzcie swoje. Mi pomoglo Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  15. To motul czy millers? Bo też na dniach będę wymieniać a nie chce eksperymentować, chodzi mi o jakość, cena jest mniej istotna Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  16. Pompe, dopiero teraz zobaczylem, że o niej nie wspomniałem Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  17. Klej do szyb już zakupiony, gdyż nie chcę za jakiś czas ponawiać "zabiegu klejenia" Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  18. Wymieniłem, ale niestety zakończyło się na wymianie.. ponad 1 tys. poleciał... Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  19. Dziekuje! Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  20. Nawet dobrze to wygląda Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  21. Niestety na dwie.. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  22. B8 2012/13r. bez chwili zastanowienia(najlepiej pakiet s line), sam planuję przesiadkę z B6. Uważam że B7 bliżej do B6 niż do B8 Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  23. Czarny lub grafitowy mat Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  24. Zapomniałem się przywitać, przepraszam wszystkich za brak kultury:) A4B6 Avant 1.8t 163 Km Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  25. lopez00073 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki, w weekend sie za to zabiore Wymieniona, wszystko działa Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.