Treść opublikowana przez lopez00073
-
tylna Dokładka ms design
Czesc, czy warto jest montowac tylna dokladke ms design na dwa kominy czy kiepsko to sie prezentuje, co o tym sadzicie? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cena za olej LM 5W40 SHT, oraz filtr(lepszy) 1.8t Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Postojówki led(przepalają się)
Jednak jedna szlak trafil, akurat po stronie na ktorej nie mam lampki oswietlenia tablicy czy to moze miec wplyw? Dodam, że jeśli przekręcę stacyjkę w pozycji zapłonu to ledowka przez chwile lekko mruga Zmieniłem na philips blue vision ultra, barwa w porządku i jak narazie nic sie nie dzieje Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
A dasz namiary? Wysle kurierem Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Postojówki led(przepalają się)
Poprostu oddam je i wezme kase i kupie zwykłe, tylko takie które emituja biale swiatlo Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Postojówki led(przepalają się)
Cześć, kupiłem postojówki led creez canbusem, wczoraj ok 17:30 byly zamontowane. Działały, łączny czas świecenia ok. 1 godzine bo tyle wczoraj jeździłem z nimi. Dziś odpalam i wyskakuje mi komunikat o spalonych żarówkach. Dwie szlak trafił. Dodam, że posiadam ksenony. Czy jest to typowe zachowanie ledowek na wys. Temperature czy jakis szajs? 23 zl za sztuke. Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Telefon
Htc one s. Chyba oczywist jest co chce z tym zrobic, a nie bede kupowac specjalnie telefonu tylko mam na mysli adapter lub cos w tym stylu Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Telefon
Hej, posiadam seryjnie montowany "telefon" tzn. Telefonu nie mam tylko uchwyt z tym adapterem, co musiałbym zrobic by dzialalo jak należy? Nie posiadam starej nokii wiec stad moje pytanie da cos sie z tym zrobic czy wykrecic i wywalic? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
Malowanie, chciałbym by środek pozostawiał po sobie powłokę przypominająca w dotyku tą z oryginału. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Są to obtarcia i rysy Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
Jak w temacie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
Polecam Magnaflow odstawiłem cukierki i może odloże Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
falowanie obrotów przy skrecaniu kierownica na postoju
Według mnie wszystko okej Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Zweryfikowanie faktycznej pojemności silnika
Uważasz, że 3 cm3 miały by wpływ na to czy ubezpieczyciel wypłaci Ci kase? Uważam, że demonizujesz troszke Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Objawy padającej pompy paliwa
Powiem wam tak, przed wymiana slyszałem buczenie. Natomiast po wymianie na nowa tylko podczas hamowania slyszalem buczenie, tak bylo ok. Pomogla wymiana na inna poniewaz pierwsza miala za malo otworow i nie zaciagala tak benzyny jak trzeba. Sprawdzcie swoje. Mi pomoglo Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To motul czy millers? Bo też na dniach będę wymieniać a nie chce eksperymentować, chodzi mi o jakość, cena jest mniej istotna Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk przed uruchomieniem auta
Pompe, dopiero teraz zobaczylem, że o niej nie wspomniałem Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Listwa zderzaka(tylna)
Klej do szyb już zakupiony, gdyż nie chcę za jakiś czas ponawiać "zabiegu klejenia" Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk przed uruchomieniem auta
Wymieniłem, ale niestety zakończyło się na wymianie.. ponad 1 tys. poleciał... Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Listwa zderzaka(tylna)
Dziekuje! Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6
Nawet dobrze to wygląda Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Dyfuzor s4b6 (cabrio) do avanta?
Niestety na dwie.. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Przesiadka na b8
B8 2012/13r. bez chwili zastanowienia(najlepiej pakiet s line), sam planuję przesiadkę z B6. Uważam że B7 bliżej do B6 niż do B8 Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Jaki kolor lakierowanie auta
Czarny lub grafitowy mat Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapomniałem się przywitać, przepraszam wszystkich za brak kultury:) A4B6 Avant 1.8t 163 Km Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Alarm
Dzieki, w weekend sie za to zabiore Wymieniona, wszystko działa Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka