Treść opublikowana przez lopez00073
-
Dyfuzor s4b6 (cabrio) do avanta?
Czesc, jak w tytule Czy podejdzie dyfuzor z S4 cabrio do avanta, wiadomo, że zderzaki sie różnią, ale może sam dyfuzor będzie pasować? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
Prawdopodobnie to bylo przyczyna, umowilem sie na przyszly tydzien Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Czy ktoś z was mógłby mi polecić serwis w którym naprawiliby mi sterownik? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana syreny alarmu 8L0 951 605 na 8L0 951 605A
A jak zamienie na 605 to tez będzie działać? Głupie pytanie bo wymieniam na taka ktora mialem wiec powinno działać, ale wole się upewnić Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Dzwiny dźwięk po zmianie przełożenia skrzynia CVT
Cześć, od jakiegoś czasu(po wymianie oleju) spotykam sie z dziwnym zjawiskiem. Po zmianie przełożenia z P na D po kilku obrotach kół(przejechanie ok3-5 metrow) oraz przy zmianie z R na D(przy jeździe wstecz to nie wystepuje) tylko podczas ruszenia w przód(po zmianie przełożenia) słychać "chrobotniecie"(trwa to +/-sekundę) nie jest to aż takie głośne ale przed wymiana oleju nie występowało. Dodam, że nie występuje to gdy np. Stoje na światłach, trzymam auto na hamulcu z wbitym D. Dzieje sie tylko gdy zmienie przelozenie... Mechanik twierdzi, że wszystko jest ok... Ale wcześniej tego nie bylo.. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6
B6 jest ok Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6
Ja również mam takie felgi na zimę, nie drogie, wiadomo, že nie są piękne, ale jak widziałem założone na innym audi to źle to nie wygląda Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6
Zawsze to jakiś argument załóż koła, złap potrzebny wymiar i kup dobre dystanse, albo inne felgi z innym ET wybór należy do Ciebie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Felgi na zime 7j 16 cali et 45 czy nie bedzie obcierac w a4 b6
Hehe patrzycie na takie szczegoly jak wyglada kolo w zime ? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
Dobra jutro napisze co i jak Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka F125, to wykazał komputer, nadmienie, że auto odpalilo normalnie, dziś jeździłem i po wykasowaniu błędu juz nie powracał, wiec aktualnie spokoj Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
Cześć, otóż dziś po odpaleniu auta i wrzuceniu biegu wstecznego nie mogłem cofnąć, po puszczeniu hamulca nadal świeciła się kontrolka od hamulca(na wrzuconym biegu wstecznym).... Dodam, że prawdopodobnie skrzynia weszła w stan awaryjny, objaw to migające PRND... Czy awarii mógł ulec sterownik, oraz czy jest sens to naprawiać czy odrazu zamieniać na manualną? Jeśli SWAP to może znacie kogoś zaufanego, kto nie zrobi fuszerki? Pozdrawiam
-
Malowanie felg
Obadam w photoshopie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Nie bedzie to odzwierciedlenie rzeczywistosci, ale zawsze jakies porownanie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Pompa paliwa
Okazalo sie, ze byl to zly model Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
Czarne tez prezentuja sie ciekawie, ja swoje chce pomalowac na grafit(matowy) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
Ladnie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Listwa zderzaka(tylna)
Cześć, ostatnio zauważyłem, że listwa tylnego zderzaka(ozdobna, chromowana) z prawej strony lekko odstawaje, prawdopodobnie poszly zaczepy Na jaki srodek to przytwierdzić? Sylikon bedzie dobrym rozwiązaniem czy polecilibyście coś innego, moze inny sposób? Wiem, że to duperela ale denerwuje oko Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
Okej Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Jaki kolor byscie polecili do takich felg? http://i1005.photobucket.com/albums/af178/jhyohn/100_0566-1.jpg Chcialem pomalowac je na grafitowy mat, ew lekki polysk. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
A podałbyś jakieś namiary na firme/osobe? moze byc na PW:) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja mam zalany Castrol edge sport i na 3 tys. Km dolalem ~ 200 ml, ale na nastepna wymiane wleje millersa lub LM, wtedy bede miec w miare poglad co do lania oleju Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka 0W30:) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
Tzn. Przed malowaniem i tak bym zerwal ciezarki po malowaniu do wywarzania Jak bede miec odpowiednie warunki to ogarne sam ale jesli nie uda mi sie takowych znalezc to pozostaje zaplacic, dokladnie 400 zl za kpl. Uwazam, ze to dobra cena i mysle czy warto samemu sie w to bawic. Mam aerograf, koszt farb nie jest zabojczy, tylko ile to piwa Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Progi
Cześć, dzisiaj podczas zjezdzania na jakis dziki jeb**ny parking wpadlem w dziury ktore byly za krawedzia parkingu i przywalilem progiem(tym na ktorym opiera sie podnosnik) powstaly pekniecia(na poczatku przy przednim kole) ok 5-7 cm dl. Brac sie za to (spawanie) czy nic nie powinno sie dziac? Uroki niskiego zawieszenia Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
-
Malowanie felg
Czesc, chcialbym zmienic kolor felg, czy znacie kogos kto dobrze to wykona?(firma, osoba prywatna) woj. Warminsko-mazurskie
-
Srodkowa atrapa przedniego zderzaka
Ok dzieki!
-
Srodkowa atrapa przedniego zderzaka
Czesc, mam pytanie odnosnie demontazu srodkowej atrapy przedniego zderzaka, czy demontaz polega na tym by wcisnac ja do srodka(wyskoczy z zatrzaskow) czy musze zdjac zderzak? Pytam bo nie chcialbym czegos uszkodzic
-
Dzwiek(jakby obcieranie) podczas jazdy
Wymiana klockow pomogla
-
Pompa paliwa
Cześć jestem świeżo po wymianie pompy, ale przejdzmy do sedna, majac ponad 1/2 baku paliwa podczas hamowania slychac wycie pompy, ale tylko po hamowaniu. Spotkal sie ktos z was z taka przypadloscia? Pozdrawiam