Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lopez00073

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lopez00073

  1. Czesc, jak w tytule Czy podejdzie dyfuzor z S4 cabrio do avanta, wiadomo, że zderzaki sie różnią, ale może sam dyfuzor będzie pasować? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  2. Prawdopodobnie to bylo przyczyna, umowilem sie na przyszly tydzien Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Czy ktoś z was mógłby mi polecić serwis w którym naprawiliby mi sterownik? Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  3. A jak zamienie na 605 to tez będzie działać? Głupie pytanie bo wymieniam na taka ktora mialem wiec powinno działać, ale wole się upewnić Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  4. Cześć, od jakiegoś czasu(po wymianie oleju) spotykam sie z dziwnym zjawiskiem. Po zmianie przełożenia z P na D po kilku obrotach kół(przejechanie ok3-5 metrow) oraz przy zmianie z R na D(przy jeździe wstecz to nie wystepuje) tylko podczas ruszenia w przód(po zmianie przełożenia) słychać "chrobotniecie"(trwa to +/-sekundę) nie jest to aż takie głośne ale przed wymiana oleju nie występowało. Dodam, że nie występuje to gdy np. Stoje na światłach, trzymam auto na hamulcu z wbitym D. Dzieje sie tylko gdy zmienie przelozenie... Mechanik twierdzi, że wszystko jest ok... Ale wcześniej tego nie bylo.. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  5. B6 jest ok Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  6. Ja również mam takie felgi na zimę, nie drogie, wiadomo, že nie są piękne, ale jak widziałem założone na innym audi to źle to nie wygląda Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  7. Zawsze to jakiś argument załóż koła, złap potrzebny wymiar i kup dobre dystanse, albo inne felgi z innym ET wybór należy do Ciebie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  8. Hehe patrzycie na takie szczegoly jak wyglada kolo w zime ? Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  9. Dobra jutro napisze co i jak Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka F125, to wykazał komputer, nadmienie, że auto odpalilo normalnie, dziś jeździłem i po wykasowaniu błędu juz nie powracał, wiec aktualnie spokoj Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  10. Cześć, otóż dziś po odpaleniu auta i wrzuceniu biegu wstecznego nie mogłem cofnąć, po puszczeniu hamulca nadal świeciła się kontrolka od hamulca(na wrzuconym biegu wstecznym).... Dodam, że prawdopodobnie skrzynia weszła w stan awaryjny, objaw to migające PRND... Czy awarii mógł ulec sterownik, oraz czy jest sens to naprawiać czy odrazu zamieniać na manualną? Jeśli SWAP to może znacie kogoś zaufanego, kto nie zrobi fuszerki? Pozdrawiam
  11. Obadam w photoshopie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Nie bedzie to odzwierciedlenie rzeczywistosci, ale zawsze jakies porownanie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  12. lopez00073 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w 1.8T
    Okazalo sie, ze byl to zly model Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  13. Czarne tez prezentuja sie ciekawie, ja swoje chce pomalowac na grafit(matowy) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  14. Ladnie Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  15. lopez00073 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć, ostatnio zauważyłem, że listwa tylnego zderzaka(ozdobna, chromowana) z prawej strony lekko odstawaje, prawdopodobnie poszly zaczepy Na jaki srodek to przytwierdzić? Sylikon bedzie dobrym rozwiązaniem czy polecilibyście coś innego, moze inny sposób? Wiem, że to duperela ale denerwuje oko Pozdrawiam Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  16. Okej Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka Jaki kolor byscie polecili do takich felg? http://i1005.photobucket.com/albums/af178/jhyohn/100_0566-1.jpg Chcialem pomalowac je na grafitowy mat, ew lekki polysk. Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  17. A podałbyś jakieś namiary na firme/osobe? moze byc na PW:) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  18. Ja mam zalany Castrol edge sport i na 3 tys. Km dolalem ~ 200 ml, ale na nastepna wymiane wleje millersa lub LM, wtedy bede miec w miare poglad co do lania oleju Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka 0W30:) Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  19. Tzn. Przed malowaniem i tak bym zerwal ciezarki po malowaniu do wywarzania Jak bede miec odpowiednie warunki to ogarne sam ale jesli nie uda mi sie takowych znalezc to pozostaje zaplacic, dokladnie 400 zl za kpl. Uwazam, ze to dobra cena i mysle czy warto samemu sie w to bawic. Mam aerograf, koszt farb nie jest zabojczy, tylko ile to piwa Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  20. lopez00073 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć, dzisiaj podczas zjezdzania na jakis dziki jeb**ny parking wpadlem w dziury ktore byly za krawedzia parkingu i przywalilem progiem(tym na ktorym opiera sie podnosnik) powstaly pekniecia(na poczatku przy przednim kole) ok 5-7 cm dl. Brac sie za to (spawanie) czy nic nie powinno sie dziac? Uroki niskiego zawieszenia Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka
  21. Czesc, chcialbym zmienic kolor felg, czy znacie kogos kto dobrze to wykona?(firma, osoba prywatna) woj. Warminsko-mazurskie
  22. Ok dzieki!
  23. Czesc, mam pytanie odnosnie demontazu srodkowej atrapy przedniego zderzaka, czy demontaz polega na tym by wcisnac ja do srodka(wyskoczy z zatrzaskow) czy musze zdjac zderzak? Pytam bo nie chcialbym czegos uszkodzic
  24. Wymiana klockow pomogla
  25. lopez00073 opublikował(a) temat w 1.8T
    Cześć jestem świeżo po wymianie pompy, ale przejdzmy do sedna, majac ponad 1/2 baku paliwa podczas hamowania slychac wycie pompy, ale tylko po hamowaniu. Spotkal sie ktos z was z taka przypadloscia? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.