Treść opublikowana przez lopez00073
-
Błąd samopoziomowania ksenon po wymianie sprężyn. Problem z komunikacją z modułem od samopoziomu.
Wymiana czujnika na tylnym wahaczu rozwiązała problem
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach w Audi A4 B6 1.8T
Mi płynu nie ubywa, ale mam identyczne objawy... Problem pojawił się po wymianie termostatu... Czy możliwe by układ był aż tak zapowietrzony???
-
Błąd samopoziomowania ksenon po wymianie sprężyn. Problem z komunikacją z modułem od samopoziomu.
Cześć, przed wymianą sprężyn(na eibach pro kit, są niższe od s-line, które posiadałem) miałem już problem z połączeniem się z modułem samopoziomowania. Ale jakoś nie przejmowałem się tym faktem ponieważ po odpaleniu auta, lampy wykonywały test samopoziomu. Teraz mam problem ponieważ po wymianie sprężyn (eibach pro kit)wyskoczył mi błąd, nie mogę odczytać błędu, gdyż nie mogę połączyć się z modułem(zasięg ksenon oraz lampa lewa, prawa również bez odzewu ze strony modułu). Zdziwił mnie fakt, że po odłączeniu aku, następnie po podłączeniu aku jest wykonywany test samopoziomu i nie ma błędu. Dopiero po przekroczeniu ok 100 km/h błąd powraca. Macie jakieś pomysły? Bo nie chcę jechać od razu do elektromechanika. Czujniki samopoziomowania są(lewy przód, lewy tył), czy możliwe jest, że jeden z czujników został uszkodzony podczas montażu sprężyn?? Mam nadzieję, że nie jest to opisane zbyt chaotycznie
-
Czujnik światła stop
Witam, Potrzebuję numer tej części Gdyż wyrzuca mi błąd.... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
Wymienilem na sprzeglo Valeo, nastała cisza Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
A więc, jeśli to sprzęgło to jakiej firmy wybrać(czy jest jakaś wielka różnica)? Valeo, Skf czy Febi Bilstein? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
Cześć, Dziś podczas porannego odpalenia zdziwił( i zaniepokoił) mnie dźwięk wydobywający się z okolic alternatora oraz napinacza. Dodam, że jeśli silnik rozgrzeje się to jest cisza. Ktoś spotkał się z taką przypadłością? Może mi to ułatwić wstępną diagnozę. Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Poniżej link do filmu: Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej! WAUZZZ8E83A214828 Liqui Moly SHT 2 L(na ew. Dolewki) + filtr oleju Juz wczesniej wysłałem Ci PW. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Woda na progu
Aż zerknę dzisiaj z ciekawości ewentualnie pochowam główki. Starałem się w miare rozsądnie ściskać, zobaczymy jak to wygląda po roku Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Woda na progu
Czy zniszczy... Myślę, że jeśli zabezpieczymy je silikonem na zimę(co zmniejszy prawdopodobieństwo przymarzania) to uszczelki dłużej posłużą. Z blachami to tak... według mnie rdza w 14 letnim aucie jest w miarę akceptowalna. Porównaj nowe Mazdy które po 5 latach mogą mieć już wysyp rdzy. Moje auto jest z 2003 roku i ja rdzy nie zauważyłem. Jedynie pojawia się nalot(ale tylko to)w miejscach gdzie są odpryski od kamieni itp. Jednakże nie robię tego ze względu na to, że nie chce słuchać, że auto jest bite Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja odbłyśników
Witam, czy jest ktoś na forum kto trudni się regeneracją odbłyśników? Ewentualnie prosiłbym o namiar na zaufany sklep bo aso pewnie ceny ma podwójne. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Żarówka oświetlenia postojowego zapala sie po pewnym czasie.....
Witam, otóż mam następujący problem. Lewa żarówka postojowa zapala się z opóźnieniem(po przekręceniu włącznika) porównując do innych żarówek(ksenony startują od razu i prawa postojowa również). Czasem wyskakuje mi również komunikat o spalonej żarówce, po czym żarówka nie świeci. Ale np. Dzisiaj włączam i już działa i komunikatu brak. Co może być powodem? Kabel, wtyk, "konczacy sie ksenon" ponieważ swieci juz na różowo? Czy może to, że wymieniłem tylko jedną a powinienem wymienić dwie? Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Liqui moly sht 5w40 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik paliwa czy dobrze zakodowane
Witam, mialem problem ze wskaznikiem... Mialem paliwo a pokazywalo 0. Zmieniłem kodowanie na 00001 i podskoczyło delikatnie ponad rezerwę. Gdy sprawdzilem w Vagu to pokazywalo 13L oraz 200 Ohm 3 i 4 poz. N/A. Silnik bfb 1.8t 163 km naped oska, avant. Dobrze zakodowalem? Dodam, ze jak zmienilem na 01001 to mialem na rezerwie.... Wiec tak jakby moduł miał zakodowany wtedy wiekszy zbiornik, wiec chyba ok jak zmienilem na 00001? Pozdrawiam [emoji4] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pala wasze BFB na lpg ?
U mnie też w granicach 10-11 l Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wygłuszenie maski do B6 1.8T
Silnik tak szybko się rozgrzewa, że nie ma takiej potrzeby Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wygłuszenie maski do B6 1.8T
Aż tak Ci silnik hałasuje? Ja w swoim właśnie zdjąłem, ponieważ pod maska 1.8t panuje ukrop. A to minimalnie pomaga odprowadzać zbedne stopnie C. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Czy wychodziły rożne modele org. tylnych lamp do avanta ?
Różnice mogą jedynie polegać na lampach wypuszczanych na rynek USA. Ale też nie jestem pewien(jedynie obrysowki w lampach moga byc i inny kolor kierunków) . Jesli masz jedna używana a drugą nową to różnica będzie. Twoja już ma nalot ze starości:D A wiesz jak jest z używanymi, kupisz i też może parowac. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Nie było z chromem ani dymionych, to wymysł tuningowców Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
szyberdach
Czyli tak jak ja. Bede musial i tak wyjac jeszcze raz. Nie dziala mi uchylanie... Albo zle cos zlozylem albo rozwalilem Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
szyberdach
Ale on jest na wcisk czy jak? Pytam ponieważ nie chcę połamać. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
szyberdach
Chodzi wam o czyszczenie tej płytki znajdujacej się w środku? Czy zdejmujemy płytkę(przeczyściłem), kawałek blaszki(podgięte) i rozczepiamy pokrętło? Bo szczerze to nie chciałem się do tego aż tak dobierać ponieważ bałem się, że coś pęknie. Czy wykonałem to prawidłowo czy znów rozkręcić i jazda z rozczepianiem pokrętła? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Właśnie chodziło mi o to, może źle to opisalem. Czyli najpierw kodujemy a później adaptujemy:) Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o ocenę logów statycznych (pb i lpg)
Ok! Dzieki.... A błąd zapewne wyskakuje od pompy SAI.. Na dniach wymontuję ją. Sprawdzę jeszcze sondę, może problem z grzaniem na kablach(mam tylko jedną), chociaż napięcie się zmienia. Jutro wstawię logi dynamiczne. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Mam moduł nr. 8E0 959 433 BC wartość w kodowaniu jaka mi wyskoczyła to 06986..... nie wiem skąd to się wzięło... Odejmuje i nic mi nie wychodzi Najchętniej wpisałbym 8046, czyli wszystko oprócz blokady bagażnika. Ale np. jeśli wybrałem parametr +64 to muszę to zaadaptować dodatkowo ? Czy po kodowaniu powinno już działać? Ponieważ w poście jest napisane: Aktywacje poszczególnych opcji komfortu – ADAPTATION 10, kanał 62:+1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem+2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem+4 – Komfortowe zamykanie szyb kluczykiem+8 – Komfortowe otwieranie szyb kluczykiem+16 – Komfortowe zamykanie szyberdachu pilotem+32 – Komfortowe otwieranie szyberdachu pilotem+64 – Komfortowe zamykanie szyberdachu kluczykiem+128 – Komfortowe otwieranie szyberdachu kluczykiem czy muszę to dodatkowo wpisać w kodowaniu czy już później bawić się w adaptacji? Mam Vag-Com 311.2. To moja pierwsza zabawa z kodowaniem więc proszę o wyrozumiałość
-
Prośba o ocenę logów statycznych (pb i lpg)
Cześć, zwracam się z prośbą o ocenę logów na Pb oraz na Lpg. Pb: gr. 003 i 004 http://vaglog.pl/log-003_004_MOp56w.html gr. 001 http://vaglog.pl/log-001_5d0Cg.html gr. 033 http://vaglog.pl/log-033_9bnb4GL.html Lpg: gr. 001 002 http://vaglog.pl/log-001_002_aBZ10h.html gr. 003 004 http://vaglog.pl/log-003_004_enZ55.html Dodam, że mam downpipe oraz tylko jedną sondę. Natomiast nie wyskakuje mi check(ale pokazuje mi się taki oto błąd: 17511 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: B1 S1: Performance too Low ). Jutro postaram dodać jeszcze statyczny 002 na PB oraz dynamiczne. Ponieważ mam multitronik.... i jak chciałem zrobić na 3 biegu(przejście na sekwencyjną zmianę biegów), po wdepnięciu na max redukuje do 2.... Czy jest jakiś sposób? Napewno jest, może ktoś z was mógłby pomóc, bo myślałem nawet, by na samym położeniu D dać w palnik od 1500 do 4500. Na jakiej grupie sprawdzę wtryski? 013? Pytam ponieważ wciskając tą grupę nic mi się nie pojawia. Chyba, że coś źle robię. Pozdrawiam!! Pozdrawiam