-
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam . Do wymiany mam silniczek lewy, prawy i centralny. Podpowiecie które to są dokładnie z załączonego zdjęcia? Dzięki z góry pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam. Ponawiam temat. Mam do wymiany kompletne zawieszenie w a4 b7. Oczekuje jakości, a nie czegoś na chwilę. Co polecacie? Ewentualnie czy ktoś ma jakieś dobre ceny? Pozdrawiam ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam. Czy jest tu ktoś, kto bawi się w montaż bose do a4 b7 sedan? Najlepiej zachodniopomorskie. Pozdrawiam
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Podepnę się pod temat Od paru miesięcy mam problem z moją skrzynią biegów ( a4 b7 1.8t bfb skrzynia 5biegowa ) , a mianowicie strasznie ciężko wrzuca się drugi bieg . Na zimnym silniku 2 bieg wbija się bardzo ciężko , mam dziwne wrażenie jakby o coś haczyło , na rozgrzanym silniku jest trochę jakby lepiej , ale to i tak dalekie od ideału :/ Przy szybszym wbiciu biegu pojawia się niepokojący zgrzyt .. są okresy , że drugi bieg wbija się dobrze ale potem znowu jest to samo. Inne biegi wrzuca się praktycznie idealnie , jedynie największy problem z tą dwójka. Wymieniony został olej ( pare dni po wymianie było lepiej , potem znowu to samo ) oraz poduszka silnika ( tutaj to samo , pare dni lepiej i znów to samo ) . Po wizycie u mechanika dowiedziałem się , że niby na bank jest pęknięty synchronizator drugiego biegu ( nie do końca chce mi się w to wierzyć , ponieważ jeżeli był by pęknięty to przypuszczam , że w ogóle bym nie wbił drugiego biegu , a jak już mówiłem co jakiś czas są okresy , że jest prawie dobrze - chyba że się mylę ) i koszt naprawy to 1500 zł , w co nie do końca chce mi się wierzyć ponieważ są okresy , że wchodzi ładnie . Z tematem męczę się już prawie pół roku i chciałbym to mieć za sobą i dalej cieszyć się frajdą z jazdy Być może ktoś miał podobne objawy i wyszedł z tego , lub ktoś się na tym zna ? Będę mega wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź . Pozdrowienia
-
Szukam kogoś z okolic miejscowości Wschowa
Witam , jak w temacie poszukuję kogoś z okolic miasta Wschowa. Mam jedną bardzo ważna dla mnie sprawę związaną z częścią do auta. Odwdzięczę się
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Też nad tym myślę, ale z drugiej strony koszt skrzyni 600 / 700 zl + 350 wymiana tj ponad 1000 zl a pewności za ile się posypie używana skrzynia nie ma :/ Coś jeszcze jest do sprawdzenia co może powodować podobne objawy ? Pozdrawiam
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
- Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Podepnę się pod temat Od paru miesięcy mam problem z moją skrzynią biegów ( a4 b7 1.8t bfb skrzynia 5biegowa ) , a mianowicie strasznie ciężko wrzuca się drugi bieg . Na zimnym silniku 2 bieg wbija się bardzo ciężko , mam dziwne wrażenie jakby o coś haczyło , na rozgrzanym silniku jest trochę jakby lepiej , ale to i tak dalekie od ideału :/ Przy szybszym wbiciu biegu pojawia się niepokojący zgrzyt .. są okresy , że drugi bieg wbija się dobrze ale potem znowu jest to samo. Inne biegi wrzuca się praktycznie idealnie , jedynie największy problem z tą dwójka. Wymieniony został olej ( pare dni po wymianie było lepiej , potem znowu to samo ) oraz poduszka silnika ( tutaj to samo , pare dni lepiej i znów to samo ) . Po wizycie u mechanika dowiedziałem się , że niby na bank jest pęknięty synchronizator drugiego biegu ( nie do końca chce mi się w to wierzyć , ponieważ jeżeli był by pęknięty to przypuszczam , że w ogóle bym nie wbił drugiego biegu , a jak już mówiłem co jakiś czas są okresy , że jest prawie dobrze - chyba że się mylę ) i koszt naprawy to 1500 zł , w co nie do końca chce mi się wierzyć ponieważ są okresy , że wchodzi ładnie . Z tematem męczę się już prawie pół roku i chciałbym to mieć za sobą i dalej cieszyć się frajdą z jazdy Być może ktoś miał podobne objawy i wyszedł z tego , lub ktoś się na tym zna ? Będę mega wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź . Pozdrowienia- Problem z wrzuceniem 2 biegu A4 B7 1.8T BFB
O tym samym pomyślałem czy nie lepiej drugą skrzynię.. ale z drugiej strony skrzynia jak ta 600 zł plus koszty wymiany 350 zł i też nie wiadomo ile na takiej polata :/ Dlatego wierzę, że może podpowiecie co warto jeszcze po swojemu sprawdzić niż ładować się w takie koszta. Pozdrawiam- Problem z wrzuceniem 2 biegu A4 B7 1.8T BFB
Powiedział od razu, że pęknięty synchronizator drugiego biegu i koszt naprawy tp 1500 zł. Wolę się podpytać tutaj na grupie , być może ktoś miał podobny problem i zrobić to po swojemu niż płacić tyle pieniędzy. Pozdrawiam- Problem z wrzuceniem 2 biegu A4 B7 1.8T BFB
Witam serdecznie Na początku z góry przepraszam , jeżeli wrzuciłem do nieodpowiedniego tematu itd ( jestem nowy ) Od paru miesięcy mam problem z moją skrzynią biegów ( a4 b7 1.8t bfb skrzynia 5biegowa ) , a mianowicie strasznie ciężko wrzuca się drugi bieg . Na zimnym silniku 2 bieg wbija się bardzo ciężko , mam dziwne wrażenie jakby o coś haczyło , na rozgrzanym silniku jest trochę jakby lepiej , ale to i tak dalekie od ideału :/ Przy szybszym wbiciu biegu pojawia się niepokojący zgrzyt .. są okresy , że drugi bieg wbija się dobrze ale potem znowu jest to samo. Inne biegi wrzuca się praktycznie idealnie , jedynie największy problem z tą dwójka. Wymieniony został olej ( pare dni po wymianie było lepiej , potem znowu to samo ) oraz poduszka silnika ( tutaj to samo , pare dni lepiej i znów to samo ) . Po wizycie u mechanika dowiedziałem się , że niby na bank jest pęknięty synchronizator drugiego biegu ( nie do końca chce mi się w to wierzyć , ponieważ jeżeli był by pęknięty to przypuszczam , że w ogóle bym nie wbił drugiego biegu , a jak już mówiłem co jakiś czas są okresy , że jest prawie dobrze - chyba że się mylę ) i koszt naprawy to 1500 zł , w co nie do końca chce mi się wierzyć ponieważ są okresy , że wchodzi ładnie . Z tematem męczę się już prawie pół roku i chciałbym to mieć za sobą i dalej cieszyć się frajdą z jazdy Być może ktoś miał podobne objawy i wyszedł z tego , lub ktoś się na tym zna ? Będę mega wdzięczny za każdą pomocną odpowiedź . Pozdrowienia - Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
ooomichal91ooo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta