Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubunia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubunia

  1. Objawy wskazują również, że może być uszkodzone koło dwumasowe.
  2. Raczej to będzie wina kostki, rozepnij i psiknij czymś do styków, powinno pomóc. Może być WD40 albo jakieś specjalne psikadło typu kontakt spray.
  3. A może masz nagrany jeden utwór 80cio minutowy na płycie i nie przełączysz wtedy na inny kawałek. Sprawdź wsadzając jakąś oryginalną płytę z np. 14 czy 16 ścieżkami. Jeśli da się przełączać to wszystko ok a Ty masz tak zwanego seta w postaci jednej długiej ścieżki.
  4. Niektóre opony wydają dziwny dźwięk huczenia podczas jazdy. Też myślałem że u mnie łożysko padło ale po zmianie opon jest błoga cisza. Ja bym się tym nie przejmował, po prostu konstrukcja bieżnika jest taka że huczy. Jak na zimówkach było ok to na bank nie łożysko tylko opony
  5. kubunia odpowiedział(a) na bronti temat w 2.0
    I dobrze wiedzieć, a tak co by nie zakładać nowego wątku to filtr paliwa jest zamontowany od spodu, koło zbiornika, czy gdzieś indziej?
  6. kubunia odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    No i co pokazał? Nic mnie tak nie irytuje jak ktoś zaczyna wątek i nie kończy. Jestem użytkownikiem wielu forów i zawsze tak jest ktoś napiszę jutro zobaczę ale wynikami już się nie dzieli dla potomnych
  7. kubunia odpowiedział(a) na mati95115 temat w 2.0
    Irydowe świece NGK to BKR5EIX-11 http://www.e-ngk.pl/katalogi/sam3.php
  8. kubunia odpowiedział(a) na bronti temat w 2.0
    Pod tylną kanapą jest. Musisz ją wyszarpać do góry i ukażą Ci się śruby do pływaka, pewnie pod jakąś maskownicą jak to było w A3 bo tylko tam rozbierałem
  9. W plastiku można też wypalić rozgrzanym gwoździem i nie ma problemu z wepchaniem za głęboko. Jaka tam jest średnica otworu, a jaką chcecie uzyskać, bo nawet nie wiem? edit: Aha już przeczytałem ten artykuł i wiem o co chodzi, myślę że wypalenie otworu będzie bezpieczniejsze od wiercenia
  10. Miałem takie same objawy w Oplu Vectrze B 1.6 16V i mam je teraz w Audi 2.0 ALT. Przyzwyczaiłem się już do tego bo w Viki wyczyściłem wszystko co można było, powymieniałem wężyki podciśnienia i dalej to samo a tam przepływomierza nie ma. Nawet nie zauważyłem tego w Audi już tak się przyzwyczaiłem i nie zwróciłem uwagi na to że przy zmianie biegu po wciśnięciu sprzęgła obroty nieznacznie wzrastają by potem opaść. 7 lat jazdy Oplem przyzwyczaiło do wielu niedogodności
  11. Witam sąsiada
  12. Ad.1 Jeśli jest włączony nawiew na przednią szybę to climatronic "myśli" że Ci zaparowała i sam zwiększa, zmniejsza siłę nawiewu. Ad.2 Cyrkulacja wewnętrzna to nic innego jak odcięcie dopływu powietrza z zewnątrz auta (przydatne jeśli np. przejeżdżamy przez zadymienie lub rozsypują nawóz na polu akurat). Nie jest zalecana jazda przez dłuższy czas z włączonym obiegiem wewnętrznym ponieważ szybko zwiększa się zawartość dwutlenku węgla w kabinie i szyby zaczynają niemiłosiernie parować. Ad.3 Tryb auto próbuje w jak najlepszy sposób zapewnić ustaloną przez nas temperaturę sterując prędkością nawiewu oraz miejscem wylotu powietrza dla najlepszego komfortu pasażerów. Climatronic bierze pod uwagę wiele czynników takich jak: temperatura otoczenia, zadana temperatura, temperatura silnika (np. czy już można ogrzać kabinę), nasłonecznienie itp. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Ustawiasz temperaturę i zapominasz o zabawie z siłą nawiewu i gdzie ma dmuchać (taka jest idea climatronic w trybie AUTO). Ad.4 LO na wyświetlaczu oznacza że będzie wiało na maksa chłodem i nie ważne są ustawienia temperatury. Cały czas mrozi do bólu, tak jak HI grzeje do bólu Ad.5. Nie rozumiem Wszystko gra, ustaw sobie temperaturę np. 21 włącz tryb auto i zobacz jakie to wygodne
  13. Witam wszystkich forumowiczów. Przedwczoraj zanabyłem A4 B6 2.0 Na razie autko stoi w garażu i czeka na zarejestrowanie. Na pewno będę często tu zaglądał w poszukiwaniu odpowiedzi Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.