Treść opublikowana przez dangra992
-
Zderzak tył cabrio -->avant
Nie wiem. Nie mam etki, myślałem że cuda się zdarzają jak w niektórych przypadkach. Mialem nadzieje ze góra spasuje bo lotka mi nie potrzebna. Jest okazja w śmiesznych pieniądzach i dlatego pytałem
-
Zderzak tył cabrio -->avant
Witam czy spasuje tylny zderzak z cabrio do avanta? Chodzi mi o górną część bez tej dolnej dokładki.
-
Kilka pomocnych pytan na temat 2.4
Miesiąc temu zakupiłem adasia z 2.4 obecnie mam zalany olej 10w40, szykuje mi sie wymiana i nie wiem czy zostawic ten czy zalac 5w40?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeśli chcesz rns-e do b7 na ledzie to bedzie pasowac z seata exeo o numerze 3R0035192 z przyciskiem media.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ktoś wie na którym pinie w rns-d był ten sygnał bose? Na rozpisce w rns-d nic nie pisze o tym pinie bose. Natomiast w symphony2 jest. Wszystko działa jak należy. Radio uruchamia sie ze znośnym poziomem głośności. Dodam jeszcze że wcześniej podczas grzebania vagiem w rnse w głośnikach caly czas cos pykało. A wiec do pinu B7 rnse podłączyłem mase z samochodu(z orginalnej kostki pin A8 brązowy kabelek zacisk 31 ground). Wiem że ludzie podłączają (jeśli przechodzili z symphony) pin A1 z orginalnej złączki podpisany jest BOSE. W rnsd ten pin nazywa sie GALA i jest bodajze koloru siwo niebieskiego. Okazalo sie że po przekreceniu stacyjki na tym Pinie Gala jest masa ale tylko po włączeniu zapłonu. W zasadzie było by ok bo miałem kabelek w adapterze tam poprowadzony do tego pinu GALA ale radio urachamialo się strasznie głośno jeśli stacyjka nie była przekręcona wiec postanowiłem zmostkowac ze stałym minusem w adapterze który szedł z A8 orginalnej złączki do D12 rnse.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niestety nawet jak gra cicho to sie uruchamia głośno i nie wiem co ztym zrobić... A czy w rns-e działa divercity? Czy ten przewod od anteny wielokierunkowej divercity jest bezpośrednio podłączony do anteny czy moze idzie jeszcze przez jakis wzmacniacz badz tuner tmc?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
RNS-E uruchomione i przetestowane wszystko śmiga jak trzeba Chciałem serdecznie podziękować Tom A4 za pomoc Mam pytanie jak ustawić domyślną głośność radia? jak włączam auto, radio za głośno gra. W rns-d mozna było ustawic aby pamietalo ostatnie ustawienia glosnosci albo ustawic domyslnie cicha muzyke podczas uruchamiania. I jeszcze jedno pytanie posiadam dwie wtyczki od anteny jakie bede miec mozliwosci jesli podlacze druga wtyczke antenowa (diversity)?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A mam te przewody przy liczniku polaczyć z tymi co beda szły do rns-e czy poprostu wypiąć je i wpiąć nowe przewody do rns-e bo nie mam pewności gdzie te CAN ida czy do TMC czy moze do jakiegos abs?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dziekuje za odpowiedz i przepraszam za klopot. (troche sie namieszało). Dobralem sie do niebieskiej wtyczki licznika i widze piny 19 i 20 sa wykorzystane. Pytanie brzmi czy one ida prosto do wtyczki 26 pinowej radia rns-d czy moze do skrzynki TMC?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam wszystkich. W swojej B6 mam orginalnie RNS-D zkupiłem teraz RNS-E 2010 z exeo posiadam również adapter iso-iso2 i adapter antenowy. RNS-E zakodowałem na 0319111 przez VCDS lite. Czy aby działało prawidłowo( wyswietlanie na fisie, podswietlanie przyciskow gaszenie radia po wyjeciu kluczyka itd) trzeba poprowadzić CAN z pinów 19 i 20 z licznika czy moge wziąć z kostki 26 pinowej co była podlaczona do RNS-E (pin 13 i 26) Według pewnej instrukcji ktora sie pojawila na tym watku to CAN jest wziete z tej wlasnie kostki 26 pinowej.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam wszyskich. Chciałbym przejść z rns-d na rns-e w mojej B6 mam przejściówke z iso na iso2 kupiąną na alledrogo mam rownież rns-e 2010 z exeo ale za chiny nie moge doprowadzić wszystkiego do ładu i składu tj. nie mam podświetlenia przycisków, radio nie nie wyłącza po wyjęciu kluczyka, na fisie nie mam komunikatów z radia ogolnie lipa. VCDS łączy mi sie z rns-e ale podczas połączenia słychac pikanie w glosnikach. Kodowanie zmienilem na 0319111 i nic to nie dalo. Dodatkowo mam nasiane do groma błedów. W rns-d mialem podlaczone dodatkowo złacze 26pinowe moze cos znim trzeba kombinowac bo widze po schemacie ze tam sa CAN. A w rns-e piny 9 i 10 w kosce D idą do pinu 8 i 12 w kosce zielonej w rns-d. Jak by jakas dobra dusza mi pomogła bylbym wdzieczny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Daniel aktualnie mieszkam w Lublinie. Studiuje na polibudzie 5 lat śmiałem golfem 4 1.9tdi PD a teraz mam do czynienia z b6 [emoji6] mam nadzieje ze milo spędzę tutaj czas. Pozdrawiam [emoji4]