Treść opublikowana przez p.m.c
-
Awt dziwny dźwięk
Witam, Audiczka ma jakąś infekcje. Objaw jak na filmiku, dziwny dźwięk coś pomiędzy syczeniem powietrza a metalicznego stukniecia. źródła zlokalizwac nie umiem. Raz słyszę od strony Turbo raz od ssącego. Ostatnio wymieniałem odme i w bloku było trochę tego syfu... Rurki wyszyscilem. Czy to może być spowodowane zasysaniem czegoś przez smoka ? Albo nie wiem coś od podciśnienia ? Może zaworek ten w trojniku odmy tak syczec ? Bo dodam że przed czyszczeniem tam nie mogło powietrze się poruszać tak zasyfione bylo. Zaworek wyszyscilem puszcal tylko w jedną strone. Daje link https://youtu.be/7oDVyEuECRU Ps. Sorry za nieład pisze z tel. Nikt nie ma pomysłu ? Dodam że dźwięk zwiększył swoją częstotliwość i potrafi być dłuższy.. Przy dodaniu obrotów do 3tyś. jakby zrównuje się z pracą silnika. Edit. Poszło łożysko w pompie wody...
-
Podgrzewane Lusterka[URL=http://www.directupload.net/file/d/4511/z2r5w6i8_jpg.htm][IMG]http://fs5.directupload.net/images/161017/temp/z2r5w6i8.jpg[/IM
Macie jakiegoś poleconego sprzedawce ? Bo kumplowi w tamtym roku zamawiałem wkłady z Alledrogo za jakieś 90 zł para i lustra dziwnie powiększały obraz i zniekształcały go
-
Króciec wody głowica AWT
to może niech ktoś napisze od czego jest drugi otwór. Bo klimę mam a otwór jeden w króćcu. Więc co wchodzi w wersję z dwoma
-
Podgrzewane Lusterka[URL=http://www.directupload.net/file/d/4511/z2r5w6i8_jpg.htm][IMG]http://fs5.directupload.net/images/161017/temp/z2r5w6i8.jpg[/IM
Witam. Nadszedł czas jesieni i niskie temperatury, co skutkuje tym że rano lusterka zaparowane lub oszronione. A mi schodzi tylko z szyby. Zaniepokojony faktem.. postanowiłem wyjąć wkład lusterka. 2. 3. Jak widać wkład lusterka nie posiada miejsca na wtyczki. Wiec zmiana wkładu na taki z wtyczką wystarczy ? I czy te dwa kabelki z różową końcówką są odpowiedzialne za grzanie ?
- Podgrzewane Lusterka[URL=http://www.directupload.net/file/d/4511/z2r5w6i8_jpg.htm][IMG]http://fs5.directupload.net/images/161017/temp/z2r5w6i8.jpg[/IM
-
Króciec wody głowica AWT
Posiedziałem trochę z latarka i wychodzi na to że wersja z miejscem na jeden czujnik.. Czyli jednak nr1, a klima jest, czyżby drugi czujnik nie jest tam od klimy. No nic jak wyjmę i się okaże że są dwa to będzie ciekawie. Zamówiłem nr.1 Dzięki za pomoc
-
Króciec wody głowica AWT
To mamy 1 vs 1 ;D @--Rafcio-- Klima jest
-
Króciec wody głowica AWT
WItam, Udało mi się zlokalizować wyciek płynu. Króciec z tyłu silnika ( pomiędzy blokiem a przegrodą) Który będzie do AWT ? Bo z info jakie w necie znalazłem szedł jeden i drugi Wiem,wiem można zobaczyć niby. Tylko w tej plątaninie nic nie widać. 1. czy 2. Druga sprawa, widzę że dostęp lipa jest ( ciasno i dużo przewodów wokół) idzie to wyrwać samemu ? pewnie rurki odmy do wywalania, i czy coś jeszcze ?
- Odma 1.8T AWT
-
Odma 1.8T AWT
Witam, mam pękniętą rurkę odmy. Pacjent 1,8T AWT 2000r. Jest to kolanko pod kolektorem ssącym, wychodzące z bloku obok rurki bagnetu. I moje pytanie która to będzie rurka. 1. czy 2. a może jeszcze coś innego. Dodatkowo napiszę że objaw taki iż korek wlewu jest zasysany i nie podskakuje. I jest widoczne pęknięcie tego kolanka ze szczeliną ok. 1mm. Pozdrawiam.
-
aeb problemy z odpalaniem
Miałem taki problem że nie odpalał, ale tylko na ciepłym silniku. Pomagało odpięcie aku i wtedy trybił. Wymieniłem czujnik położenia wału i jak ręką odjął. Niestety po jakimś czasie znów to samo. Teraz się zrobiło chłodniej i od jakiegoś miesiąca wszytko jest ok. Więc może sprawdź na vagu czy nie wywala ci błędu tego czujnika. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Paweł, Autko to a4 b5 1.8t awt. Pozdrawiam