Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

p.m.c

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez p.m.c

  1. p.m.c opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Audiczka ma jakąś infekcje. Objaw jak na filmiku, dziwny dźwięk coś pomiędzy syczeniem powietrza a metalicznego stukniecia. źródła zlokalizwac nie umiem. Raz słyszę od strony Turbo raz od ssącego. Ostatnio wymieniałem odme i w bloku było trochę tego syfu... Rurki wyszyscilem. Czy to może być spowodowane zasysaniem czegoś przez smoka ? Albo nie wiem coś od podciśnienia ? Może zaworek ten w trojniku odmy tak syczec ? Bo dodam że przed czyszczeniem tam nie mogło powietrze się poruszać tak zasyfione bylo. Zaworek wyszyscilem puszcal tylko w jedną strone. Daje link https://youtu.be/7oDVyEuECRU Ps. Sorry za nieład pisze z tel. Nikt nie ma pomysłu ? Dodam że dźwięk zwiększył swoją częstotliwość i potrafi być dłuższy.. Przy dodaniu obrotów do 3tyś. jakby zrównuje się z pracą silnika. Edit. Poszło łożysko w pompie wody...
  2. Macie jakiegoś poleconego sprzedawce ? Bo kumplowi w tamtym roku zamawiałem wkłady z Alledrogo za jakieś 90 zł para i lustra dziwnie powiększały obraz i zniekształcały go
  3. p.m.c odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    to może niech ktoś napisze od czego jest drugi otwór. Bo klimę mam a otwór jeden w króćcu. Więc co wchodzi w wersję z dwoma
  4. Witam. Nadszedł czas jesieni i niskie temperatury, co skutkuje tym że rano lusterka zaparowane lub oszronione. A mi schodzi tylko z szyby. Zaniepokojony faktem.. postanowiłem wyjąć wkład lusterka. 2. 3. Jak widać wkład lusterka nie posiada miejsca na wtyczki. Wiec zmiana wkładu na taki z wtyczką wystarczy ? I czy te dwa kabelki z różową końcówką są odpowiedzialne za grzanie ?
  5. p.m.c odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Posiedziałem trochę z latarka i wychodzi na to że wersja z miejscem na jeden czujnik.. Czyli jednak nr1, a klima jest, czyżby drugi czujnik nie jest tam od klimy. No nic jak wyjmę i się okaże że są dwa to będzie ciekawie. Zamówiłem nr.1 Dzięki za pomoc
  6. p.m.c odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    To mamy 1 vs 1 ;D @--Rafcio-- Klima jest
  7. p.m.c opublikował(a) temat w 1.8T
    WItam, Udało mi się zlokalizować wyciek płynu. Króciec z tyłu silnika ( pomiędzy blokiem a przegrodą) Który będzie do AWT ? Bo z info jakie w necie znalazłem szedł jeden i drugi Wiem,wiem można zobaczyć niby. Tylko w tej plątaninie nic nie widać. 1. czy 2. Druga sprawa, widzę że dostęp lipa jest ( ciasno i dużo przewodów wokół) idzie to wyrwać samemu ? pewnie rurki odmy do wywalania, i czy coś jeszcze ?
  8. p.m.c odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Dzięki Śliczne.
  9. p.m.c opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam pękniętą rurkę odmy. Pacjent 1,8T AWT 2000r. Jest to kolanko pod kolektorem ssącym, wychodzące z bloku obok rurki bagnetu. I moje pytanie która to będzie rurka. 1. czy 2. a może jeszcze coś innego. Dodatkowo napiszę że objaw taki iż korek wlewu jest zasysany i nie podskakuje. I jest widoczne pęknięcie tego kolanka ze szczeliną ok. 1mm. Pozdrawiam.
  10. p.m.c odpowiedział(a) na igor.ddk temat w 1.8T
    Miałem taki problem że nie odpalał, ale tylko na ciepłym silniku. Pomagało odpięcie aku i wtedy trybił. Wymieniłem czujnik położenia wału i jak ręką odjął. Niestety po jakimś czasie znów to samo. Teraz się zrobiło chłodniej i od jakiegoś miesiąca wszytko jest ok. Więc może sprawdź na vagu czy nie wywala ci błędu tego czujnika. Pozdrawiam
  11. Witam, mam na imię Paweł, Autko to a4 b5 1.8t awt. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.