Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Króciec wody głowica AWT


p.m.c

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,
Udało mi się zlokalizować wyciek płynu. Króciec z tyłu silnika ( pomiędzy blokiem a przegrodą)

Który będzie do AWT ? Bo z info jakie w necie znalazłem szedł jeden i drugi :co: Wiem,wiem można zobaczyć niby. Tylko w tej plątaninie nic nie widać.
1. irafztt7.jpg
czy
2. fzmsq9dp.jpg

Druga sprawa, widzę że dostęp lipa jest ( ciasno i dużo przewodów wokół) idzie to wyrwać samemu ? pewnie rurki odmy do wywalania, i czy coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jak nie masz klimy a ten drugi jak masz :D. Wymieniałem to kiedys bo w AEB jest tak samo, rurkę od odmy trzeba by odsunąć i wiązke od cewek, odpiac przewody od czujników w tym króćcu i go odkręcić.

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustal po VIN lub po prostu zajrzyj za głowicę.

Ja kiedyś jak zmieniałem w AWT to też była w nim wersja ze zdjęcia nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem trochę z latarka i wychodzi na to że wersja z miejscem na jeden czujnik.. Czyli jednak nr1, a klima jest, czyżby drugi czujnik nie jest tam od klimy. No nic jak wyjmę i się okaże że są dwa to będzie ciekawie. Zamówiłem nr.1 :D

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co sugerować tym, że ktoś ma u siebie tak to już tak musi być. Tym bardziej, że AEB, a AWT to całkiem inna era.

Silniki 1.8T niby takie same, a rozwiązań wiele. Sam od dawna już w nich grzebie i różne miałem na tapecie i niekiedy potrafiły przysporzyć zdziwienie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może niech ktoś napisze od czego jest drugi otwór. Bo klimę mam a otwór jeden w króćcu. Więc co wchodzi w wersję z dwoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być od klimy jak mówi Rafał z tym, że w autach gdzie jest jeden króciec czujnik od klimy jest w innym miejscu np. przy chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...