Treść opublikowana przez siwak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Kolego nie ten dział szukaj w dziale Forum Techniczne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
U Daron7 ogarniesz bez problemu w dobrej kasie. Jak coś mogę Ci dać nr. Jak jeszcze nie ogarnąłeś to mogę Ci poczytać PIN. No właśnie nie mam 2 gotowe piloty z grotami i nowymi pestkami tylko kodowanie z Lublina jesteś ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema mam pytanie czy ktoś będzie miał kabel do odczytania pinu imo i dodania pilota ??
-
[BFB A4 b6 1.8T 163KM] Brud w korku wlewu oleju?
A jak jest potem z geometria ?? idzie wyjąc michę bez rozpinania zawieszenia??
-
[BFB A4 b6 1.8T 163KM] Brud w korku wlewu oleju?
Panowie mam pytanie żeby wyjąc miskę trzeba demontować elementy z zawiedzenia albo unosić silnik bo tak na oko jest tam mało miejsca
-
Szumi, Buczy podczas jazdy
Odgrzewam kotleta mam podobny problem przy przyspieszaniu i tez podczas jazdy dziwne wibracje 1 sek i zanika tak jakby jakaś osłona wpadała w wibracje sprawdzałem osłony w okolicy turbiny i niby nic nie jest luźne no i teraz jestem w kropce bo nie wiem gdzie szukać przyczyny. Auto zakupione miesiąc temu wiec nie było okazji nic robić przy aucie. A4 B7 1.8T ośka.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oby tylko gradem nie sypało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koniec juz spota ?
-
Analiza błędów
Dzięki kolego za rozjaśnienie autem zrobiłem juz ok 2 tys km żaden chcek się nie zapalił ale można sprawdzić instalacje LPG czy wszystko jest oki spalanie średnie 10-10,5 l. Co do termostatu to obecnie jest problem z ogrzewaniem słabo działa brak gorącego powietrza tylko lekko ciepłe temp na blacie równo 90 Co do rozrządu tp był zmieniany 10 tys km temu i teraz pytanie czy jest to zrobione ze sztuką
-
Analiza błędów
Witam jako ze nie dawno zakupiłem swoje pierwsze audi B7 1.8T wiec nie jestem jakoś dobry w analizie błędów. Znajomy wykasował wszystkie i po tygodniu pojawiło się to 16804 - Catalyst System; Bank 1 P0420 - 002 - Efficiency Below Threshold - MIL ON 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265) P1292 - 004 - Open Circuit - Intermittent 16396 - Bank 1: Camshaft A (Intake) P0012 - 001 - Advance Setpoint not Reached (Over-Retarded) - Intermittent Dodam ze auto ma instalacje LPG i od zakupu czyli ok 3 tyg jak na razie nie ma żadnego problemu z autem nic się nie wyświetla odpala bez problemu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nad zalew ale gdzie dokładnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam pytanie czy ktoś na spocie będzie miał kabel z kompem albo jakiś skaner?? bo od nie dawna jestem posiadaczem B7 a mam problem z klimatronikiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Łukasz aktualnie stałem się posiadaczem Audi a4 B7 1.8T Avant. Auto w całkiem ładnym stanie ale niestety total golas wiec sporo roboty przede mną. Mam nadzieje ze ktoś z okolic Lublina Rzeszowa pomoże w dozbrajaniu i kodowaniu bo tego nie czaje