Treść opublikowana przez siwak
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
A jaki to ma wpływ na kondycje silnika? To chyba tylko wtłacza powietrze z filtra powietrza do głowicy na stronę wydechową dla lepszej pracy kata
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Świece na papierze całkiem fajne ale cena trochę wysoka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A w jakim aucie ? ciekawe http://bezprawie-mandatowe.eu/download/iskra_1/iskra_zatwierdzenie_typu_nr_150_2006.pdf A4 B7 1.8T
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie mam pytanie mam parę gratów do rezania elektryczne fotele z pamięcią i parę innych rzeczy czy ktoś kogoś poleci z Podkarpackiego najlepiej w promieniu 50-60 od Rzeszowa kto pomoże w ogarnięciu tego??
-
Czy warto kupić Audi A4 B7 1.8T po wymianie uszczelki pod głowicą?
Jedynie co powinno cie interesować to dlaczego była zmieniana np. czy głowica uległa uszkodzeniu urwany pasek itp a ze była zmieniana i zrobione to fachowo nie ma wpływu na prace auta
-
Rolka kierunkowa, prowadząca paska klinowego zębatego - lozysko
A do czego jest ci to potrzebne?
-
Problem z ciśnieniem oleju 1,8 t BFB
Idzie to zrobić ale nie jest to tak prosta sprawa jak panewki na korbowodach. Co do ciśnienia na wolnych obr na podstawie oleju nie powinno być mniej jak 1.0 bar. U mnie na starym napinaczu przy 90C było 1.2-1.3B po wymianie nie mierzyłem ciśnienia ale nigdy nie miałem problemu z kontrolka ciśnienia oleju
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To chyba dawno bo juz nie sa dostępne
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Gdzie go kupiłeś ??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam zamieszczam parę fotek napinacza "ala" oryginał audi który kupiłem na allegro. U mnie objawy łańcucha pojawiły się po około 2 miesiącach na początek przy rannych odpaleniach a dalej już przy jeździe, wiec auto rozebrane na 3 tygodnie wysłany na reklamacje po powrocie wymieniona została cewka i dali nowe ślizgi po poskładaniu odgłosy łańcucha nie ustały co gorsze doszedł wyciek oleju z broka na przeciwko cewki. Wiec zapadła decyzja ze wkładam stary swój napinacz i czekam na lepsze czasy żeby kupić ori w ASO. Po 2 tygodniach jazdy z wyciekiem i grzechotaniem wyjąłem napinacz ślizgi wyglądały po tym czasie prawie jak moje po 220 tys. Rozebrałem go żeby go porównać z moim który był w aucie i zrobiłem parę fotek. Na tłoczysku widać sporą korozje i miejscowe wytarcia jak by nie chodził w osi co do reszty to ewidentnie widać różnice w obudowie itp. Po dwóch miesiącach odzyskałem pieniądze za napinacz. Myślę ze przyda się to na forum Dodaje tez fotki ori zestawu napinacza do 1.8T Zestaw już zamontowany obecnie cisza na zimnym i na ciepłym więcej info z testów napisze za jakiś czas.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
https://www.facebook.com/czesci.car.max/?pnref=lhc Reklamują sie ze posiadają w sprzedażny napinacz SWAG za 1000zł ale jeszcze dopytaj
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jak masz raz na jakiś czas to ja bym osobiście nic nie ruszał u mnie juz na tyle jest uszkodzony ze nie idzie jechać bo odgłosy sa cały czas stało się to z dnia na dzień Fotki zrobię aparatem bo telefonem będą nie ostre na fb gość sprzedaję swag i twierdzi że to jest ori z aso tylko wytarte napisy a ja jestem w 80% przekonany że to niemożliwe niestety nie chce wysłać lepszych foto do porównania
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mam potwierdzone info ze taki napinacz będzie działał pod warunkiem ze wyłączysz w sofcie sterowanie zaworem seria niby nie potrzebuje tego dopiero z turbina k04 np. s3 Ja osobiście nie zdecydowałem się na to rozwiązanie bo w planach mam zwiększanie mocy
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ma ktoś dobrej jakości fotki napinacza swag?? Bo chce go porównać z ori napinaczem z ASO i potwierdzić albo zdementować czy swag produkuje dla VW Co do ceny dziś odebrałem zestaw nastawnik uszczelka i łańcuch 2467.62 zł
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
700 zł to raczej zwykły napinacz a nie fazator w aso taniej jak 2100 nie kupisz. Na allegro swag jest po 1000zł wiec cos pomyliłeś
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie polecam miałem to 2 razy w reklamacji auto rozebrane na miesiąc czasu po powrocie z reklamacji wyciek z broka napinacza. Dwa miesiące walki z sprzedającym i udało się odzyskać cześć pieniędzy jedynie za sam napinacz. Do auta wrócił stary ori napinacz. Posiadam fotki porównanie tego napinacza z allegro i ori napinacza jak znajdę chwile czasu to wstawię je z opisem. Obecnie auto jest unieruchomione bo napinacz klekocze cały czas przy 2tys/obr jutro odbieram napinacz+łańcuch z aso po montażu dam znać co i jak Pozdro
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nowy w Aso 2300 z nastawnikiem i 700 zwykły bez cewki mocno zastanawiam sie nad tym drugim i wyłączenie w sofcie sterowania co o tym myślicie ??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
U mnie mechanik mówi, że montuje SWAGa i problemów nigdy nie miał... tutaj na forumie różne opinie krążą. Sam powoli zaczynam się skłaniać ku napinaczowi bez fazatora, ale na szczęście (odpukać) nie mam konieczności wymiany tego. A jaki obecnie masz u siebie ?? i Jaka cena
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie jaki napinacz z zamiennika polecacie ??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To nie nie ruszaj nie jeden by chciał żeby tak chodziło
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak może przez 1 sek ja bym tego nie ruszał silnik zimny czy ciepły? Ja mam u siebie obecnie tak ze przy 2 tys/obr grzechotanie jest cały czas ustaje przy 3tys/obr i teraz juz sam nie wiem co mam wkładać nowy zamiennik czy ori używkę bo napewno tego ori chinola nie kupie juz raz miałem i bujałem sie z tym 3 miechy po ostrych sporach ze sprzedającym oddał kasę
-
Problem z ciśnieniem oleju 1,8 t BFB
Tylko cała podstawa jest dostępna cena w aso ok. 700zl bez wymiennika
-
Problem z ciśnieniem oleju 1,8 t BFB
Prawdopodobnie chodzi o tego w podstawie olejowej ja u siebie zmieniłem pompę olejowa ori z aso ale doraźnie bo auto ma przejechane 230 tys i nie miałem problemu z kontrola od ciśnienia
-
Problem z ciśnieniem oleju 1,8 t BFB
A jakie jest ciśnienie oleju ??
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Hmm...mój ma ponad 80tys. Może coś popuszcza, aczkolwiek nie mam żadnych problemów z LPG, więc sam nie wiem . No u mnie tez nie ma tylko sa problemy po nocy z odpaleniem na PB bo jest za bogata mieszanka