Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwak

  1. siwak odpowiedział(a) na siwak temat w Audi A4 B6/B7
    A jak sam wzmacniacz będzie oki to gdzie dalej szukać
  2. siwak odpowiedział(a) na siwak temat w Audi A4 B6/B7
    To co padnięty moduł komfortu ?? mogę zapodać tego z B6 2003r do B7 2006r ??
  3. Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ??
  4. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    Ja wcześniej też miałem hydro ale teraz założyłem z rolką mechaniczną z tego co widzę vw wycofał się z hydro-napinacza i zakłada klasyczny napinacz Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    A a co miałeś założone rozrząd z hydro-napinaczem czy z rolką mechaniczną ??
  6. Witam podbijam temat bo tez szukam info na temat pinu do radia concert po odpięciu aku świeci safe czy aso coś zaradzi ??
  7. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    Hmm to albo stanęła albo nie bo ścięcie tyłu zębów to nie jest normalne tym bardziej że rozrząd miał ok 20 tyś Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    A co jest powodem uszkodzenia ?? Staneła pompa wody czy co ??
  9. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    Stary zarząd , urwał się łańcuch wałków , uszkodzily się ślizgi napinacza któreś z tych rzeczy Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  10. Jak jest sprawna i ciśnienie oleju jest oki to 20 km jazdy i powinna być cisza po zdjęciu wałków wszystkie mają być twarde Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  11. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    I nie ma żadnych błędów? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  12. A ciśnienie oleju jest prawidłowe? Jak szklanki klepia to z czasem robi się w ich wgłębienie tam gdzie wałek uderza Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  13. siwak odpowiedział(a) na damcio335a temat w 1.8T
    A mi tu słychać że coś nie tak z rozrzadem Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  14. Żeby sprawdzić szklanki trzeba zdemontować wałek Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  15. Wentylator jest sterowany z modułu który może płynnie przyspieszać i zwalniać wentylator Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  16. Czujnik temperatury płynu chłodniczego jest on przy grodzi u góry można to potwierdzić np rano podłączasz kompa i sprawdzasz temperaturę czy się pokrywa z temp otoczenia
  17. siwak opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Był wymieniany nastawnik z łańcuchem i po zrobieniu trasy 200km zajechałem na stacje żeby zatankować po ponownym odpaleniu i przejechaniu 100m zapalił sie Check. Dodam ze rozrząd po kręceniu wałem pokrywa się ze znakami a łańcuch ustawiony na 16 oczek. Auto odpala prawidłowo chodzi równo moc tez jest raczej w normie samego napinacza nie słychać tylko rano może z 1 sek i cisza . Teraz pytanie czy rzeczywiste jest coś nie tak z ustawieniem wałków czy sam nastawnik jest uszkodzony czy może czujnik
  18. siwak odpowiedział(a) na mrozek90 temat w 1.8T
    Wiazke zostawisz swoją bo z anglika jest dłuższa co do quattro to już więcej zabawy bo trzeba wspawac podpore wału i zmienić tyle zawieszenie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  19. siwak odpowiedział(a) na mrozek90 temat w 1.8T
    Kup bex tylko szukaj w dobrym stanie jak zostaniesz przy mocy bfb to resztę do sprzedania turbo wtryski ic. Ja osobiście też robiłem swap w B7 z bfb na bex z anglika to zrobiłem pełnego bex z kompem i ic doszła jeszcze zmiana skrzyni z 5b na 6b ale wszystko pasuje Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  20. U mnie jest podobnie jak zatrzymam się na światłach i włączy się pompa to szarpnie silnikiem czy to normalne ??
  21. A w jakim stanie był smok
  22. siwak odpowiedział(a) na stachu A4 B6 temat w 1.8T
    Obawiam się że czyszczenie może niewiele pomóc ile auto ma nalatane Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  23. siwak odpowiedział(a) na Mandal temat w 1.8T
    Robi krótkie trasy pewnie po mieście Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  24. siwak odpowiedział(a) na martinger416 temat w 1.8T
    jak nie widać żadnego ubytku oleju z silnika to raczej jest on spalany przez silnik po spalinach nic nie widać??
  25. To jest napinacz co do ciśnienia to jakie jest ?? Dalej to raczej polecam sprawdzić stan smoka ja u siebie w 3 autach miałem w 60% zapite sitko małymi drobinkami nagaru którego płukanki nie rozpuszczą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.