Treść opublikowana przez siwak
-
Wysoka temperatura. Pomocy
Objawy jak na uszczelkę pod głowicą Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Koło pasowe na wale jest oki ?? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Miękki pedał hamulca po wymianie tarcz i klocków
Masz gdzieś powietrzne Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
1590 jest do kompresora klimatyzacji ż większym kołem ale wydaję mi się że te kompresory były w b6 w b7 już małe Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Wężyk w podszybiu A4 B7 ALT 2.0
Ogarniaj sobie to podszybie bo rudej tam sporo Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Centralny zamek A4 b7
Ok sprawdzę to podłącze tylko ten przewód od centralnego i sprawdzę czy się poprawi zasięg a jak nic się nie zmieni to gdzie szukać usterki moduł komfortu czy piloty Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Centralny zamek A4 b7
Do tego był zakręcony przewód elektryczny i był poprowadzony do przewodów z drugiej strony tylko lipa jest trochę bo we wtyczce do wzmacniacza nie ma pinow tylko tak jest kabel upchany Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Centralny zamek A4 b7
Tam jest zrobione coś takiego dodam że radio jest nie ori Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Centralny zamek A4 b7
Witam mam problem posiadam trzy piloty i wszystkie mają bardzo słaby zasięg 3-4 metry od auta już nie działają nie jest to problem baterii bo już wymieniałem i nic się nie zmieniło. Auto już zakupiłem z takim problemem i jest dosyć kłopotliwy. Gdzie szukać usterki moduł komfortu jest uszkodzony ?? czy piloty ale wszystkie 3 szt? czy moduł komfortu ma jakaś antenę ??
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
jaki termostat zamontowałeś ??
-
Kawalki plastiku w misce 1.8t bfb
mi to wygląda na kawałki z odmy
-
Dwa razy Ac czerwony zamiast Twin.
proponuje zainstalować markowy parownik np LOVATO FAST SMART RGJ. Ja u siebie mam dwustopniowy parownik Landi Renzo IG1 i ciśnienie sztywno trzyma się fakt cena nie jest niska
-
Dotysk
Ja u siebie mam całą instalacje Landi Renzo pod maska seryjny bex po przekroczeniu 40C silnik pracuje tylko na samym LPG spalanie 10-11L. Co do dotrysku to stosowany jest w Landi Renzo ale w przypadku mocnego silnika 250hp i więcej kiedy instalacja sie nie wyrabia np. przy wysokich obr od 4 tys
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
u mnie przy obecnej temp 90 C jest po ok. 2,5-3 km
-
Co zamiast skradzionego RNS-E - Concert III/Chińczyk z Androidem?
Dołączam sie do pytania czy ktoś na forum posiada chińskie radio z androidem ?? Jak jest z jakością ??
-
Problem chyba z odmą.
Proponuje przejrzeć cały układ odmy i czyszczenie bo jak tego nie robiłeś to na pewno jest tam trochę osadu
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam Panowie mam pytanie o ten olej Texaco Havoline Ultra 5W-40 czy ktoś miał styczność z tym olejem ?? pod linkiem karta charakterystyki http://texacopolska.pl/produkty/havoline-ultra-5w-40/
-
Ciężko pali BFB
No właśnie a tu nie ma żadnego błędu a nie chce zmienić czujnika w ciemno bo nie jest tani Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
AVJ - szarpie, drga, nie ciagnie od dołu
Miałeś jakieś kody na ten czujnik ? Czy źle wskazywał temp w vcds Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Ciężko pali BFB
Witam Panowie mam tez problem z odpalaniem ale tylko na zimnym temp dolotu i temp płynu sprawdzone różnica z otoczeniem max 2 °C zero usterek w sterowniku. Poprzedni miesiąc auto odpalalo super od strzała a teraz znów to samo gdzie szukać usterki czujnik na wale ? przepływomierz? Jutro jeszcze zakręcie lpg i potestuje parę dni ale chyba tu nie jest problem listwa i parownik wymienione pół roku temu Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b6 1.8t BEX olej w intercoolerze
Do sprawdzenia odma co do ilości oleju ciężko mi uwierzyć że było tam aż 1l oleju u siebie jak robiłem rozrząd to oleju nic nie było Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
EGR vs SAI
W 1.8t nie ma egr mylą Ci co nie mają pojęcia Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek Płynu
Sprawdź dokładnie w którym miejscu jest wyciek bo też może być z korka obok termostatu Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
2.0 fsi
U mnie pomogło wymiana przepustnicy tylko ja mam 1.8t raz miałem tylko błąd podczas jazdy a tak czysto po zrobieniu adaptacji już problemu nie było ale wibracje na kierownicy były mocne po wymianie wibracje ustały wiadomo czuć że silnik pracuje ale jest o 100% lepiej Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Cieknący dach - mokra podsufitka
No to weź sobie mały opryskiwacz i będzie wiadomo gdzie wyjmij do tego lampkę kabiny Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka