Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwak

  1. siwak odpowiedział(a) na olopan temat w Audi A4 B5
    Objawy jak na uszczelkę pod głowicą Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  2. Koło pasowe na wale jest oki ?? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  3. Masz gdzieś powietrzne Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. 1590 jest do kompresora klimatyzacji ż większym kołem ale wydaję mi się że te kompresory były w b6 w b7 już małe Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Ogarniaj sobie to podszybie bo rudej tam sporo Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  6. siwak odpowiedział(a) na siwak temat w Audi A4 B6/B7
    Ok sprawdzę to podłącze tylko ten przewód od centralnego i sprawdzę czy się poprawi zasięg a jak nic się nie zmieni to gdzie szukać usterki moduł komfortu czy piloty Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  7. siwak odpowiedział(a) na siwak temat w Audi A4 B6/B7
    Do tego był zakręcony przewód elektryczny i był poprowadzony do przewodów z drugiej strony tylko lipa jest trochę bo we wtyczce do wzmacniacza nie ma pinow tylko tak jest kabel upchany Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. siwak odpowiedział(a) na siwak temat w Audi A4 B6/B7
    Tam jest zrobione coś takiego dodam że radio jest nie ori Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  9. siwak opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem posiadam trzy piloty i wszystkie mają bardzo słaby zasięg 3-4 metry od auta już nie działają nie jest to problem baterii bo już wymieniałem i nic się nie zmieniło. Auto już zakupiłem z takim problemem i jest dosyć kłopotliwy. Gdzie szukać usterki moduł komfortu jest uszkodzony ?? czy piloty ale wszystkie 3 szt? czy moduł komfortu ma jakaś antenę ??
  10. jaki termostat zamontowałeś ??
  11. mi to wygląda na kawałki z odmy
  12. proponuje zainstalować markowy parownik np LOVATO FAST SMART RGJ. Ja u siebie mam dwustopniowy parownik Landi Renzo IG1 i ciśnienie sztywno trzyma się fakt cena nie jest niska
  13. Ja u siebie mam całą instalacje Landi Renzo pod maska seryjny bex po przekroczeniu 40C silnik pracuje tylko na samym LPG spalanie 10-11L. Co do dotrysku to stosowany jest w Landi Renzo ale w przypadku mocnego silnika 250hp i więcej kiedy instalacja sie nie wyrabia np. przy wysokich obr od 4 tys
  14. u mnie przy obecnej temp 90 C jest po ok. 2,5-3 km
  15. Dołączam sie do pytania czy ktoś na forum posiada chińskie radio z androidem ?? Jak jest z jakością ??
  16. siwak odpowiedział(a) na dugi6.91 temat w 1.8T
    Proponuje przejrzeć cały układ odmy i czyszczenie bo jak tego nie robiłeś to na pewno jest tam trochę osadu
  17. siwak odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Witam Panowie mam pytanie o ten olej Texaco Havoline Ultra 5W-40 czy ktoś miał styczność z tym olejem ?? pod linkiem karta charakterystyki http://texacopolska.pl/produkty/havoline-ultra-5w-40/
  18. siwak odpowiedział(a) na szymo284 temat w 1.8T
    No właśnie a tu nie ma żadnego błędu a nie chce zmienić czujnika w ciemno bo nie jest tani Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  19. Miałeś jakieś kody na ten czujnik ? Czy źle wskazywał temp w vcds Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  20. siwak odpowiedział(a) na szymo284 temat w 1.8T
    Witam Panowie mam tez problem z odpalaniem ale tylko na zimnym temp dolotu i temp płynu sprawdzone różnica z otoczeniem max 2 °C zero usterek w sterowniku. Poprzedni miesiąc auto odpalalo super od strzała a teraz znów to samo gdzie szukać usterki czujnik na wale ? przepływomierz? Jutro jeszcze zakręcie lpg i potestuje parę dni ale chyba tu nie jest problem listwa i parownik wymienione pół roku temu Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  21. Do sprawdzenia odma co do ilości oleju ciężko mi uwierzyć że było tam aż 1l oleju u siebie jak robiłem rozrząd to oleju nic nie było Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  22. siwak odpowiedział(a) na mix99 temat w Audi A4 B6/B7
    W 1.8t nie ma egr mylą Ci co nie mają pojęcia Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  23. siwak odpowiedział(a) na Instincts temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź dokładnie w którym miejscu jest wyciek bo też może być z korka obok termostatu Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  24. siwak odpowiedział(a) na Daniel osw temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie pomogło wymiana przepustnicy tylko ja mam 1.8t raz miałem tylko błąd podczas jazdy a tak czysto po zrobieniu adaptacji już problemu nie było ale wibracje na kierownicy były mocne po wymianie wibracje ustały wiadomo czuć że silnik pracuje ale jest o 100% lepiej Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  25. No to weź sobie mały opryskiwacz i będzie wiadomo gdzie wyjmij do tego lampkę kabiny Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.