Treść opublikowana przez MortPL
-
Autoalarm nie działa
Witajcie, Od jakiegoś czasu walczę z tematem Autoalarmu. Przy i po zakupie swojej A4 nawet nie wiedziałem, że takowy mam. Zainspirowały mnie te przyciski w drzwiach. Wiem już do czego służą: "System kontroli wnętrza" i "System zabezpieczenia przy holowaniu". Tak odkryłem, że mam autoalarm, który nie działa... Przechodząc do sedna: przyciski w drzwiach działają - po przyciśnięciu się zapala dioda, po zamknięciu z pilota mruga diodka na drzwiach przy szybie, ale sam alarm nigdy się nie włącza. Z tematem alarmu walczył już Karol z Elektrocar, ale nie udało się nic zrobić. Podobno w komputerze z autoalarmem wszystko jest OK. Przy próbie aktywowania z komputera nic się nie dzieje. Kod Autoalarmu jaki mi znalazło po VIN: 7AL "System alarmowy przeciwwłamaniowy z kontrolą części pasażerskiej, alarmem backup i zabezpieczeniem przed odholowaniem \ EDW" Próbowałem zamykać, otwierać kluczykiem itp. tak jak radzili niektórzy w innych tematach, ale nic to nie daje. Macie jakieś pomysły?
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
Witaj. A jak ze spalaniem tej jednostki?? Witaj Arturze Spalanie jest trudnym tematem, gdyż ciężko jest podać dokładne rzeczywiste spalanie, a nie jakieś zaniżone bądź zawyżone (jak większość ludzi ma w zwyczaju podawać). Po moich obserwacjach wygląda to tak: Miasto w korkach 12-15L Miasto bez korków (sob-nied-wieczór) 9-11L Autostrada przepisowo ~10L Autostrada za szybko 12-15L (oczywiście w Niemczech) Trasa 70-120kmh 8-12L (w tym trybie udało mi się spalić najmniej - rekord poniżej 7L) Zauważam też, że komputer zaniża spalanie o ok.1L/100km. Podałem odczyty z komputera. Przeliczenie więc jest proste. Po zmianie kół z 225/50 R17 na 225/40 R19 wydaje mi się, że odczuwam lekki wzrost spalania. Generalnie spalanie dla takiego silnika i takiej mocy uważam, że jest przyzwoite. Ja w każdym razie nigdy bym swojego V6 nie zamienił na R4 albo jakiegoś diesla... Najchętniej na V8, może kiedyś
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dzięki za odpowiedź, jednak po dalszym zagłębieniu tematu wychodzi, że mam jednak 1LA. Wygląda na to, że z przodu mam zamontowane złe tarcze (poprzedni właściciel) - 314mm a powinno być 320mm. Starte są do samego końca z obrzeżem. Wynika więc z tego, że przód powinien być 320mm a tył 300mm. Szukałem nawiercanych, bądź nacinanych gdyż montuję 19" i wyglądało by to też lepiej. Czy możecie jakieś polecić? Prosiłbym jeszcze o potwierdzenie czy zaciski mam TRW przód i tył: Przód: Tył:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Mam problem z doborem nowych tarcz i klocków do mojej audicy. Potrzebuję zakupić przód i tył, mam hamulec ręczny elektroniczny. Auto obecnie stoi u Pana Karola w warsztacie, zdjęliśmy przednią tarcze to ma 314mm, tylnej nie sprawdzałem, bo założyłem, że ma tyle samo (pewnie błędnie). Wymyśliłem sobie tarcze nawiercane - znalazłem nawet w przystępnej cenie - ZIMMERMANN Sport Coat Z. Wczoraj jeszcze sprawdziłem kod PR auta - wychodzi na to że jest to 1LA. Tutaj już zupełnie głupieje, bo do 1LA znajduje mi na przód tylko 320mm, różnych firm. Natomiast na tył w ogóle nie ma, już nawet nie mówiąc o nawiercanych. Wielka prośba do Was o pomoc w znalezieniu, bądź nakierowaniu na odpowiedni trop. Najchętniej wziąłbym nawiercane lub nacinane - o ile da się takie dobrać.
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Piękne auto się szykuje! Koniecznie wrzucaj fotki jak odbierzesz. Szkoda, że Ci nie starczyło na 3.0 - te 2s na setkę szybciej jednak robiłoby różnicę! B9 są naprawdę ciekawe, choć według mnie mogli bardziej ją odmienić od B8. Śmieszne są jedynie te eko-zmiany silnikowe. Najlepiej niech w ogóle wszystkie benzynowe wycofają i tylko 1.4 zostawią, a żeby było szybciej to ze 4 turbiny mogą dać... (1.4 ultra-hiper quad turbo). Dobrze, że 3.0TDI nie wycofali (jeszcze)! Musisz mieć zwiększoną wrażliwość. Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy między skórą, a materiałowym siedzeniem w mojej starej corsie - na pewno nie jest zimno w zadek. Zimno mogłoby być kobiecie w legginasach siadającej na takie zimne siedzenie:) A podgrzewanie owszem, ogrzewa siedzenie od razu po włączeniu. Według mnie problem ze skórą jest zupełnie odwrotny - w lecie, w upalne dni można się przylepić do siedzenia Mnie to na prawdę wkurzało - przydałyby się klimatyzowane siedzenia. Czy w A4 w ogóle były takie opcje?
-
Książka serwisowa
Witajcie, Szukam do swojej Audicy książki serwisowej. Auto kupiłem niestety bez, lecz chciałbym sobie teraz zaprowadzić, aby pamiętać co kiedy robiłem i co należy zrobić. Nie wiem czy książka jest uniwersalna dla całej generacji B8 czy są do konkretnych modeli? Gdzie można nabyć taką książkę? Pozdrawiam, Marek
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
Witajcie, Jestem dumnym posiadaczem Audi z silnikiem 3.2 V6 CALA. Jeżeli chodzi o szybko zużywające się Łańcuchy rozrządu, to śmiem wątpić. Mój egzemplarz ma przejechane prawie 200k (197000km). Nie wiem czy kiedykolwiek rozrząd był robiony - raczej nie. Obecnie rzeczywiście coś zaczyna delikatnie słychać. Ale po dokładnym sprawdzeniu nie jest to nic niepokojącego. P.S. Czy na prawdę jest tak mało forumowiczów z tą wersją silnikową? Nie kryć się