Treść opublikowana przez lukasz_1986
-
A4 B6 1.8T BFB logi, dusi się przy pełnym bucie i wysokich obr
Pompa mierzona. 4 bar przy pełnym bucie
-
A4 B6 1.8T BFB logi, dusi się przy pełnym bucie i wysokich obr
A możesz mi napisać co oznacza ostatnia kolumna w 118 dotycząca ciśnienia? Bo w 115 rozumiem że pierwsza kolumna to zadane ciśnienie a druga to zmierzone. Co oznacza kolumna w 118?
-
A4 B6 1.8T BFB logi, dusi się przy pełnym bucie i wysokich obr
Witam, auto po sofcie. Przy pełnym obciążeniu w pewnym momencie brakuje mocy. Zrobiłem logi http://vaglogi.pl/log-002_033_lbMWSlU.html http://vaglogi.pl/log-003_020_mpKdZ06.html http://vaglogi.pl/log-118_115_eKvHK.html Może ktoś zerknąć? Dziękuję.
-
A4 B5 wylaczylem immo, był emu - Wpialem puszkę immo i działa. Tak ma być?
Dobra, opanowane, gdyby toś chciał pomocy zapraszam.
-
A4 B5 wylaczylem immo, był emu - Wpialem puszkę immo i działa. Tak ma być?
Witam serdecznie. Posiadam A4 B5 1.8tPodobno poprzednik miał problemy z immo i założony został emulator. Niestety emulator się uszkodził i auto przestało odpalać. Wyciałem emulator. Przeczytałem 24C02 ze sterownika. Zmieniłem kilka bajtów zgodnie ze znaleziona procedura i auto odpala ale tylko z podłączona puszka immo. Czy tak ma być? Myślałem, że powinno działać niezaleznie czy puszka jest podłączona czy nie. Tak jest czy coś jest zle wyłączone? ?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dla mnie to ważniejsze niż kolor fis ma być równo ! Takie zboczenie
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Taaa, tylko przy składaniu troche się wskazówki rozjechały
-
Nie mogę dopisać do immo dokupionego kluczyka. Auto zapala ale na wyświetlaczu safe i mrugają awaryjne
Nie wiem czy da radę dopisać używany transponder. Chyba trzeba kupić nowy. Groszowe sprawy, ale niech mnie ktoś poprawi
-
Brak mocy 1.8T AEB (Wszystko wymienione)
Jeden i drugi sterownik był pod silniki z kodem AEB. Są zamienne. Tylko jeden prawdopodobnie z jakimś starszym softem drugi z nowszym. Nie szukałbym tutaj przyczyny. Ale chyba ważne jest aby mieć w tej chwili czysty, nie grzebany sterownik.
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
Może ktoś podpowiedzieć które ciśnienie to zadane ciśnienie przez ecu a które realne? Bo jeśli zadane to czerwona linia to czemu na początku zadane jest większe a rzeczywiste dużo mniejsze? następnie rzeczywiste przewyższa zadane a potem sytuacja się normuje?
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
Nie chodzi mi o licytacje tyko o to który dokładnie wykres jest od czego. Nie wiem tego wiec pytam
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
Rozumiem że czerwona linia to zadane ciśnienie a pomarańczowa to takie jakie widzi czujnik? W takim razie widzę tam przeładowanie o 0.1bar
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
Przeładowuje? Czemu? Auto jest po delikatnym sofcie
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
To chyba czegoś nie rozumiem... Poniżej log z mojego samochodu. Jaki jest max peak mojego doładowania? 0.9bar? http://log.malonetuning.com/chart/227918#H8KLCAAjb15aAgNNwoxBCsODMAwEw7%2FCosKzBAlNXxN8cGvDoQhSO8OIcknDu8O6w4QOwpQed2d2w6cZwp7DucO1wpDDhBQ1w5fCrQAODlvCuWbClS%2FCnxEhcmLDtcOGcMKRw7RmNcKyTDvDuV3DmsOiw5osEsKYwoI3X8OYWnlDw5PDisKNw7gQw6jDs8KTQSUuw5bDj07Dsw%2FDjAPDnnFyCGPCh8K%2BWi7DmyrDvWzCnMKcOwAxTyfCjsKtAAAA
-
Na którym kanale widać realne ciśnienie doładowania ?
Hejka. Na którym kanale widać realne ciśnienie jakie jest w dolocie? Chce to zweryfikować z moim wskaźnikiem boost.
-
Schemat podgrzewania fotela kierowcy. Błąd termistora
Jesteś pewien? Mam tylko jedną wiązkę idącą do oparcia :/
-
Schemat podgrzewania fotela kierowcy. Błąd termistora
Chodzi o siedzisko czy oparcie? Bo widzę że w oparciu na środku jest otwór na przewody. Ty kolego mówisz o siedzisku?
-
Schemat podgrzewania fotela kierowcy. Błąd termistora
Dobra, odpaliłem, fotel grzeje ale termistor mam pod fotelem :/ czy ktoś wie gdzie można go dać aby czytał w miarę dokładnie temperaturę ale nie rozbierać fotela? Można go wsunąć jakimś drutem w oparcie albo gdzies?
-
Schemat podgrzewania fotela kierowcy. Błąd termistora
Ok, czyli brązowo/czarny jest to termistor a druga strona do masy tak?
-
Schemat podgrzewania fotela kierowcy. Błąd termistora
Witajcie, czy poratuje ktoś schematem grzanych foteli w A4 B6? Vag widzi mi 112st. Po wypięciu wtyczki -50. Doczytałem że termistor jest na białym z czarnym paskiem i na brązowym z czarnym paskiem. Ale jaki termistor tam nie wstawię to nic sie nie zmienia. Czy obwód zamknięty czy przerwa zawsze -50. Chyba mam zły schemat :/
-
Zmiana sterownika ecu
Jeśli kody silnika są te same to wg mnie będzie ok. Te sterowniki mają w ch numerów a niczym się nie różnią. Na pewno końcówka AL i AA są zamienne tylko jeden z nich jest starszy.
-
Zrobienie własnego Downpipe
Ja mam ze zwykłej stali, spawalem sam, nic nie było gięte. Flansze toczył mi znajomy tokarz na podstawie uszczelek. http://obrazki.elektroda.pl/2821033700_1453859584.jpg
-
Zrobienie własnego Downpipe
Ja robiłem sam. Zdjęcia mam na profilu. Nic nie gięte. Wszystko spawane. Jest super.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
czyli brać ten? http://mtuning.pl/Intercooler-TurboWorks-05-550x175x65-wejscie-2-25,p,1968
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
A czy taki IC wchodzi bez problemu bez cięcia belki? INTERCOOLER TURBOWORKS 04 550X140X65 WEJŚCIE 2,25"