-
Nie można wyłączyć wycieraczek - ciągle pracują
Tak, u mnie pomogła wymiana mechanizmu wycieraczek i działa od tamtej pory bez zarzutu A jeżeli chodzą non stop to polecam wyjąć ten bezpiecznik na czas kiedy musisz użytkować auto a nie chcesz się wkurzać, że nie można wyłączyć.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Podbijam temat, jakim olejem 5W40 zalać 1.8T ? Może być Elf evolution900 lub Total quartz900 (5w40) ?
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
można link na priv ? I jeszcze jakie postojówki masz wrzucone ?
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Kolego z jakiego żródła wrzciłeś żaróweczki do podświetlenie tablicy ??
-
Nie można wyłączyć wycieraczek - ciągle pracują
Witam. Jak w temacie, mam problem z wycieraczkami przednimi ponieważ nie chcą się wyłączyć , wyjąłem bezpiecznik żeby nie chodziły. Czytałem coś o przekaźniku "377" lecz nie mogę znaleźć. Miał ktoś podobny problem lub wie gdzie takowy przekaźnik sie znajduje ? Z góry dziękuję (Problem dotyczy audi A4 B7 1.8T 2005r)
-
czerwona kontrolka " OIL PRESSURE " 1.8T
nie wiem jakie dokładnie było cisnienie ale mechanik powiedział ,że mierzył i było ok. Niestety głębiej zajrzeć będzie mógł dopiero za kilka dni Ciśnienie wyszło 4 i 1,5
-
czerwona kontrolka " OIL PRESSURE " 1.8T
Witam Znajomy ma kłopot ze swoją ponieważ wyskakuje czerowna kontrolka " OIL PRESSURE " (zdjęcia w załącznik). Olej wymieniony i nadal jest to samo. Mechanik najwcześniej będzie mógł zajrzeć w sobote, czego może to być przyczyna i jakie mogą być koszta? https://zapodaj.net/a10dc1d3abd0f.jpg.html Z góry dziękuję. Edit: Temat do zamknięcia, problem tkwił w czujniku Dziękować
-
Alufelga 17" do a4 b6 czy warto ?
Witam. Poszukuje alufelg do mojej audi a4 b6 sedan kolor CZARNY . Znalazłem takie ? Warto ? Koleś chce za nie 600 zł (opony do wymiany) http://olx.pl/oferta/felgi-z-oponami-17-audi-CID5-IDbNfV3.html#30e07a7e64
ded721
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta