Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arek252525

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arek252525

  1. arek252525 odpowiedział(a) na eev temat w Audi A4 B8
    Łożysko w skrzyni biegów ma luz
  2. Tak wygląda bagnet serwisowy do twojego silnika kupisz też na Allegro
  3. Jak się ma zaślepkę to tylko bagnet serwisowy z regulacją długości zwykły nie podejdzie.
  4. Możliwa skrzynia biegów.
  5. Pompa wysokiego ciśnienia. Standard w tym silniku, nie przejmuj się jeśli niema opiłków to OK
  6. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Meyle to dobre pompy i mają 130 barów tyle co ma być.
  7. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Co do ciśnienia to myślę ze to pomyłka bo są to pompy oryginalne, ale skontaktuj się z sklepem, Albo w wyższych rocznikach było tylko 120 bar wymagane.
  8. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Musisz szukać a co się stanie to tylko płyn będzie wyciekał i łożysko się zatrze. kup używkę z wyższego rocznika z małym przebiegiem.
  9. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Są osoby co dają rade bez demontazu przodu ale normalnie trzeba demontować. chodzi tu głównie o pompę wspomagania przy niej trzeba się powyginać. Według filmu to pompa do wymiany i to jak najszybciej.
  10. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    to napinacz wykluczamy. A ściągałeś pasek zęby zobaczyć luzy?
  11. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    A napinacz jakiej firmy założyłeś i czy nowy?
  12. arek252525 odpowiedział(a) na gazdaw temat w 2.0TDI
    Podłącz kompa to będziesz wiedział z błędów bo bez tego to może być setki przyczyn.
  13. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    Ściągnij pasek klinowy i zobacz czy niema luzów na kompresorze i wspomaganiu i czy obracają się bez problemu. I sprawdź też alternator.
  14. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    to pompa wspomagania lub kompresor ale stawiam na wspomaganie a ile masz nalatane?
  15. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    To moze byc alternator, kompresor, pompa wspomagania a napinacz masz nowy to odpada. Ja myślę ze pompa wspomagania bo wymieniłeś płyn i zaczęło bardziej piszczeć.
  16. arek252525 odpowiedział(a) na duzy616 temat w 2.0TDI
    a przed wymianą piszczało?
  17. możesz od razu przełożyć lecz nie zalecam używek ale to twój wybór.
  18. nic tylko turbina ma lekko słabsze smarowanie ale to w teorii. Nic się nie martw niektórzy już przy wysokim przebiegu przechodzą na ten olej. wymień jak będziesz w stanie.
  19. wtryski OK. wymień ten zawór ale jak procedura nakazuje i będzie lepiej.
  20. jeśli wymienisz w przeciągu mniej niż 1000km to nic się nie stanie i go nie katuj .
  21. Tak to najlepsze wyjście, ale pamiętaj ze morze to być tez wina któregoś wtrysku te wibracje. ale lepiej najpierw wymień ten zawór. bo koszty wtrysków i pompy są bardzo wysokie a jakość regeneracji mija się z jakością wykonania. Mi w wielu przypadkach pomogło a tak pozatym jaki masz przebieg?
  22. Zbyt duże i za często. A były one robione na rozgrzanym silniku
  23. Pompy sie sypią ale dopiero jak opiłkują. większość ludzi wymienia na te bez wad z 2013r tak dla spokoju. czujnik z przodu auta można odkręcić i z powrotem wkręcić, tylko zawór z drugiej strony jest według serwisu jedno razowy bo po demontazu frez co na nim jest morze być już nieszczelny. jeśli nie masz opiłków a miałeś błąd za niskiego ciśnienia to bym wymienił czujnik i zawór. Ale to moje spostrzeżenie. Ja w każdym przypadku wymieniałem ten zawór jak występowały nieregularne wibracie karoseria w jednym przypadku zdarzyło mi się ze były to wtryski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.