Treść opublikowana przez Pavetti
-
Kołobrzeskie A4 .........
Koledzy ma ktoś miernik ciśnienia oleju może i mógłby wziąć w razie wu na jutro? Dzisiaj niepokojące terkotanie pojawiło się u mnie pod maską
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wstępnie jestem i ja.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja jutro urodziny obchodzę w rodzinie.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Już coś nabyłeś Kaziu?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Zgadza się: Jednak jest jeszcze szansa. Czyli wypada dystanse dokupić jakby nie patrzeć.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
jak jeździly w passacie to 5x112 Jasne, że tak. Pytanie tylko, czy faktycznie jeździły.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Niedobrze w takim razie. Ponoć jeździły również w Passeratti, chociaż teraz to już nie jestem niczego pewien.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Czyżby sprzedający zrobił mnie w balona?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Zgadza się. Zadbane egzemplarze to miód dla oczu.Wczoraj dość spontanicznie zakupiłem coś dla Wisienki Felgi z a3 et56 jak widać. Prawdopodobnie wejdą dopiero na sezon letni. Raz, że kapcie są letnie, dwa to dystanse.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Poler i nie powinno być śladu.Otóż właśnie to.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
To pozostałości po taśmie malarskiej, nic więcej.
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Bo auto brudne
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
No chyba już wszystko skompletowane Coś się powoli zaczęło ruszać w temacie drzwi: Finalnie O dziwo źle nie wyszło. Robiłem wszystko na spokojnie i stosunkowo długo, bo w końcu pierwszy raz. Efekt jest taki, że nawet nie widać gdzie kończy się stary i gdzie zaczyna nowy lakier. Jestem zadowolony z rezultatu i wiem już gdzie popełniłem błędy oraz jak się ich ustrzec przy kolejnych trzech drzwiach.
-
Kołobrzeskie A4 .........
O dobrze wiedzieć. Prezesik będziesz zabezpieczał na zimę?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Będę o 17. Wodza spotkałem i to nie bedzie- problem z kolanem.
-
Kołobrzeskie A4 .........
A jak tam reszta, będzie czy nie?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jak dla mnie ok bo robi się ciemno wcześnie. Może nawet i 16 mogłaby być.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panu co odnośnie jutra?
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
10 PLN chodzą klamki na alleubogo.
-
Kołobrzeskie A4 .........
No to widzimy się za tydzień.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Panowie, mam grot i chciałbym aby ktoś mi wyfrezował kluczyk do auta. Ktoś godny polecenia u Was?
-
Kołobrzeskie A4 .........
- [A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Te listwy nie były ori. To kolejny kwiatek po starym "tunerze"- Kołobrzeskie A4 .........
Słuchajcie srebrna b5 na ramkach klubowych to kto?- Kołobrzeskie A4 .........
Ja też się piszę jak coś. - [A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject