Treść opublikowana przez Pavetti
-
Nie mogę odkodować radia. czy zostałem oszukany ?
Kolego daj znać jak poszło, bo myślę o ori radiu i chciałbym uniknąć takich sytuacji w jakiej się znalazłeś. Będę bardzo wdzięczny.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Jest sens się bawić w czyszczenie? Efektu nowego zbiorniczka czyszczeniem nie przebijesz Jeszcze jak miałem inne auto to był temat poruszany i o dziwo dawało radę. A najlepsze to zdemontować zbiorniczek i wpuścić kwasku cytrynowego. No ale jak nowe, to nowe
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Wymieniłeś, czy czyściłeś? Niedługo zabieram się za wyrównawczy bo już osad się zrobił, że nie widać ile jest płynu.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Koledzy, a jest jakaś szansa dorwania wzoru ori i zamówienia?
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Szaleję na punkcie A5 ale w coupe. Kolor biały + czarne buciory, innego rozwiązania nie ma dla mnie Powodzenia i bezawaryjności.
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Wolę kupić od kogoś z wewnątrz Ten wydech mi nie siedzi zbytnio tak szczerzę powiedziawszy- za małe średnice. Nie odbieraj tego źle, tylko wyrażam swoje zdanie Pytałem o felgi, ponieważ myślałem, że będzie gorzej wyglądać polakierowana na czarno w tym rozmiarze i zginie, a tymczasem jest w miarę ok- moje zboczenie to czarne/grafitowe alu Co dalej kierowniku? Climatronic?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
W tę stronę idziemy na pewno. Zobaczymy na ile fundusze pozwolą. Małe upy: - Na początek lampy, bo już mnie szlag trafiał na te tjuuuuningowe, które kiedyś ktoś założył i jeździły one za czasów szwagra, ojczyma i w końcu trafiły na mnie - Zostały zmienione na... - A świeci to tak: - Przy okazji strzeliłem fotki całej Wisienki, ale przypomnijmy co było: Kiedyś: Dziś: - Na sam koniec wleciała ramka: - A z tyłu urwałem śrubę i założę dopiero jutro Słowem końcowym "co dalej?": Idziemy cały czas w stronę modów OEM. Co pozostało, a chcę zmienić, to radio. Nie ma nic bardziej drażniącego moje oczy, jak czerwony kokpit i niebieski przycisk na panelu radia. Na wiosnę będziemy myśleli o nowych buciorkach i wielce prawdopodobne zejdziemy nieco w dół- nie za dużo, bo to auto ma spełniać rolę rodzinnego takżę. Również co mnie trapi to listwy drzwi i tym również trzeba się zająć. Na nowy rok wypadałoby zmienić rozrząd oraz ogarniać nadal sprawy zawieszenia i układu napędowego. Poluję na lusterko duże w kolorze nadwozia. Może wleci kierownica trójramienna, sam nie wiem. Nie chcę żadnego znaczka S-Line to jest pewne, ponieważ moim zdaniem szpeci cały efekt. Może gładka? Kto wie, kto wie... No i najważniejsze kręcimy dalej ten film, niech historia tworzy się nadal Ps. Listwy w kolorze nadwozia przyjdą do mnie prawdopodobnie we wtorek
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
- Autem szarpie na niskich obrotach i przy ruszaniu.
Jak ja mam za niskie obroty na jedynce, to auto też robi cuda Wysłane z Tapatalka- Autem szarpie na niskich obrotach i przy ruszaniu.
Pierwszy bieg jest od ruszania, a drugi od jechania Musisz kontrować jeżeli chcesz jechać na "jedynce" sprzęgłem lekko. Jak sprawuje się na wolnych obrotach?- Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Zgadza się. Ładna A4. Podpinam się do obserwowania tematu. Ile poszło na wymianę rozrządu? Osłona silnika jest z jakiego modelu? Napisz na pw cenę tych nawiewów poliftowych jeśli jeszcze posiadasz- Rezanie wtyczek lamp na polift
Wybaczcie takiego archeologa ale: Gdzie go znajdę, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Ewentualnie proszę o podrzucenie schematu przeróbki wtyczki lamp tylnych, bo wszystko praktycznie traktuje o przednich.- [A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Taki już był, sam nic w nim nie rezałem Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka Panowie, nie śpimy. Dzisiaj dotarła do mnie dość ważna paczka dla mnie: A dążymy do tego: Pozostało jeszcze wymienić progi na drzwiach i lusterko prawe- Kluczyk z pilotem scyzoryk nie dziala
A czy po wymianie baterii nie zresetowały ci się wszystkie ustawienia? Jaki alarm? Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka- Radio Concert, Chorus, Beta, Gamma... Które wybrać? Jakie różnice?
Dzięki za opinię. Wezmę ją pod uwagę. Nie ten budżet Szukam czegoś do B5 i najlepiej w 1DIN.- [A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Daj znać jak będziesz je miał Dzisiaj została zamówiona gała poliftowa no czekam na ramki od Jarko Dzisiaj doszła do mnie przesyłka, na którą czekałem z wypiekami. Niby niewiele, ale efekt końcowy jak i użytkowy na mega plus. Widok od spodu Po ściągnięciu starej "tjuningowej" gały całość wyglądała tak. Czarne badziewie, z którym walczyłem pewien czas, bo wszystko po chwili lepiło się do siebie: I nareszcie upragniony efekt końcowy A na koniec jeszcze porównanie stara vs. nowa: Następne co musi być zmienione to radio, bo kuje w oczy jak cholera. Walczymy też nadal z lampami tylnymi. @Fenrir nie śpij- Radio Concert, Chorus, Beta, Gamma... Które wybrać? Jakie różnice?
Chciałbym kupić do swojej Wisienki ori radio. Mam jednak pytanie takie jak w temacie, co wybrać? Jakie są tak naprawdę różnice pomiędzy wyglądem fizycznym tych odtwarzaczy? Szukałem czegoś takiego lecz nie znalazłem. Nie będę robił co prawda car audio, więc wzmacniaczy, tub basowych, itp. nie będę montował i nie zależy mi na tym. Jestem zadowolony z głośników oryginalnych. No chyba, że jak coś to rozbudować całość o zmieniarkę, lub adapter dodatkowych urządzeń typu MMC, MP3 (o ile takowe istnieją). Pomożecie?- Bicie na przednim kole
I nie zapomnij napisać co było powodem, bo u mnie podobne objawy, ale ja obstawiam na przegub.- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jakie żarówki siędzą w reflektorach?- Kołobrzeskie A4 .........
Dziekuje skulcz wysłane z worka od odkurzacza- Kołobrzeskie A4 .........
Ok, dziękuje za info wysłane z worka od odkurzacza- Kołobrzeskie A4 .........
Jasne Mako, podaj. Prawda jest taka, że akurat nie do swojego auta szukam, tylko dla kogoś, ale namiar zawsze się przyda. wysłane z worka od odkurzacza- Kołobrzeskie A4 .........
Masz jakieś namiary na niego? Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka- [A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Nowych Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Racjonalne podejście. To się chwali - Autem szarpie na niskich obrotach i przy ruszaniu.