Treść opublikowana przez Pavetti
-
Wymiana fabrycznego radia
Proszę, tutaj masz informacje: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70263-all-b5-wymiana-radia-na-niefabryczne/
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Jest dobrze, bo w tym samym kierunku atakujemy nasze autka. Na kiedy przewidujesz prawe lustro?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Poszły do Mordoru, tylko żarówki sobie zabrałem i mam teraz dużo zapasowych Ekologia na pierwszym miejscu,nie ma co marnować jak działa ;d też zostawiłem sobie żarówki z 3ciego stopa z odpustu [emoji14] Też myślę nad dużym lustrem ) I widzę listewki już w kolorze , ogólnie wszystko na duży + ! Jaka ekologia? Jeżdże na benzynie, po prostu portfel się ucieszy Wreszcie ktoś zauważył listwy w kolorze nadwozia Myślę i to coraz częściej nad dużym lustrem, bo lubię jak coś jest symetryczne. Dzięki wielkie za miłe słowa Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Poszukuję nowego radia + problem ze starym radiem
Napisz na PW jaka cena Cię interesuje
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Nie powinieneś być zdziwiony dlaczego większość jest przeciwko tworzeniu nowego wątku b5, tylko dziwić sie czemu tak naprawde został usunięty. Przypatrzyłem się temu również. Ni mniej jednak przeciwne są- prawdopodobnie, gdyż nie mam wglądu kto jak głosował- osoby, które przerzuciły się na B5B. Dlaczego? Przecież podjęli już decyzję? Rozumiem, że poczuć się mogli urażeni tym jak ich potraktowano, etc., lecz skoro jedni poszli w jedną, drudzy w drugą stronę, to po co nadal ciągnąć temat? Przecież to dotyczy konkretnych osób (znających się z tego co wyczytałem na obu forach mniej lub bardziej). Po co zatem ciągnąć inne osoby na dno- tyczy się to znów obu stron (A4K i B5B)?
-
Poszukuję nowego radia + problem ze starym radiem
a jakie powinienem miec klucze ? Prosze o pomoc. Chcę kupić radio niefabryczne z blaupunkta i tam są klucze do demontażu radia. wyciągne to radio nimi ? O takie powinieneś mieć Będziesz sprzedawał tego Chorusa może?
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Popatrzyłem na temat, ankietę i na B5B. Wiem, że obserwujecie ten wątek i szczerze jestem zdziwiony, że chcecie tak mocno polecieć i dawać "nie" ile wlezie- takie odnoszę wrażenie i być może stanę się wrogiem nr1 dla Was, pomimo tego, że jestem tylko randomem. Dlaczego tyle jadu? Nie można załatwić tego raz, a dobrze i skończyć? Bardzo bym prosił o prześwietlenie głosów, ewentualnie powiedzenia wprost, komu nie podoba się ta idea. Od razu odpowiadam na wszelki wypadek, że nie jestem w zarządzie, ani nie jestem z nikim powiązany, a także nikt mi za to nie płaci. Chcę tylko aby dział dla B5 wrócił na swoje miejsce. Jeżeli jesteście tak mocno zżyci ze sobą, to ok, nie mój interes i róbcie dalej swoje. Powodzenia- bez jakichkolwiek podtekstów- z całego serducha dla jednej i drugiej strony.
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Panowie bardzo bym nie chciał aby te kilka postów przeważyło o decyzji odnośnie utworzenia działu dla B5. Rozumiem, że są pewne zgrzyty pomiędzy jedną i drugą stroną i nie chcę nikogo niczym obarczać aby było jasne. Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Ok, ale ja nie zamierzam reaktywować tego w było. Chcę stworzyć coś od podstaw wspólnie z wami. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Panowie, nie da się porozmawiać kulturalnie? B6, B7, etc. mają swoje działy i najbardziej poszkodowani aktualnie są posiadaczy B5. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
Srebrne B5 AHH w kombiaczu // 0,216 + soft = 165KM / 354Nm
Pewnie, że jest możliwość naprawienia regulacji manualnej lampy. Jakiś czas temu robiłem fotostory: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325902-fotostory-naprawa-regulacji-manualnejrecznej-reflektorow-przednich/
-
B5 Battal... co dalej? Tworzymy coś nowego?
Witajcie koledzy i koleżanki. Czegoś mi brakuje ostatnimi czasy na forum, mianowicie chodzi o dobrze znany B5 Battalion w forum dotyczącym pasjonatów. Decyzja padła od założycieli, iż zamykają temat i koniec. Trzeba to uszanować. Nie będę wnikał, czy przenoszą się na swoje podwórko, czy może przeważyły o tym fakcie inne aspekty. Moja propozycja jest krótka (zarówno dotyczy Zarządu jak i Nas- Użytkowników): Co byście powiedzieli na utworzenie osobnego działu dla B5 ponownie? Bylibyście "za", czy może gra nie warta świeczki? Wiele postów ze starego Battalionu mi pomogło i za co chłopakom serdecznie dziękuję, tym samym zdaję sobię sprawę, że nie tylko mi. Nadal chciałbym aby jakaś podgrupa wciaż żyła sobie aktywnie tutaj, nie odłączała się od reszty i pomagała wciaż innym. Mieć ponownie swój kąt, gdzie można porozmawiać wspólnie jak robią to inne podgrupy. Proszę, wyraźcie swoją opinię. Albo za, albo przeciw i wówczas będziemy mieli jasność, czy to ma sens, czy go nie ma. Bardzo bym prosił aby nikt nie odbierał to jako atakowanie kogoś. Zdaję sobię sprawę, że są znajomości i sympatie, a jeszcze inni przeglądają i jedno i drugie miejsce.
-
[B5 ADP] Zielone A4 by Senny
Kolego i jak tam postępy, bo temat ucichł? Sam latam 1.6 i powiem, że jak ktoś się nie ściga, to nie ma sensu wymieniać. Poza tym wiesz co tam jest i w jakim stanie. Czy swap będzie się opłacał? Auto ładne, przyłączam się do obserwacji. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Daily Car by Sebgra
A do jazdy dziennej co stosujesz? Może ją czegoś nie wiem, ale jasno jest określone, iż czerwone światła są z tyłu, a nie przodu. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
Moja pasja - moje realizacje
Świetna sprawa. Gratulacje z osiągniętych efektów i czekam na więcej. Dziękuję za wyjaśnienia. Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
Moja pasja - moje realizacje
A ja mam pytanie o co chodzi z tą glinką? Do czego to służy, bo pierwszy raz spotkałem się z czymś takim?
-
Jakie radyjko ? :)
Z całym szacunkiem lepiej brać coś co pasuje do podświetlenia, bo zieleń mi się nie widzi jakoś do czerwieni
-
Nie mogę odkodować radia. czy zostałem oszukany ?
Jest koleś w pobliżu mojego miasta ktory zajmuje sie rozkodowywaniem radia. Nie wiem, wziąłby pewnie z 20-50 zl tak mi sie wydaje . Ja właśnie bede kupował jakieś niefabryczne radio najprawdopodobniej w tym tygodniu więc nie wiem jeszcze czy go bede rozkodowywał. Chyba , że bede sprzedawał ale nie wiem czy ktos sie skusi . Koleś, od ktorego kupowałem samochod po prostu cos w kulki poleciał z tym radiem dając mi radio chorusa a karte z delty .... Myślałeś już o cenie? I napisz obowiązkowo jakie niefabryczne chcesz ładować. Kenwood?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Te żarówki w podsufitce wyglądają teraz jak z radiowozu
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panowie, niedługo Mikołajki, w związku z tym może coś, ktoś?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Ile chcesz puścić w dół? Obowiązkowo daj foto na dystansach
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Dzień dobry Prosi się o duże lustro, nie? Poszły do Mordoru, tylko żarówki sobie zabrałem i mam teraz dużo zapasowych
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Nie do końca. Te tjunerskie nie były na zatrzaskach i pozostawiły ślad, trwały ślad: Poza tym okazało się, że są za krótkie, więc niewiele myśląc zamówiłem pod kolor.
-
parujące szyby ? jakie przyczyny
Ja słyszałem, że ryż w pończochę i pod fotel na przykład. Podobno sprawdza się, ale nie miałem jeszcze okazji. Dzisiaj natomiast widziałem w jakimś sklepie pochłaniacz wilgoci do auta. Ktoś korzysta z ryżu lub pochłaniacza? Sprawdza się? A próbowałeś kwasek cytrynowy lub odkamieniacz?
-
Wymiana płynu chłodzącego
To tylko jak się za mocno człowiek za to zabierze. Delikatnie daje radę