Treść opublikowana przez Pavetti
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
nie...Czyli tylko i wyłącznie w grę wchodzą piloty razem z samym alarmem? Jeden przestał działać, teraz w użytkowaniu drugi, ale co jak i ten podzieli los brata, wymiana wszystkiego?Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Panowie, a ja mam takie pytanie, czy dowolny pilot działający na takich samych częstotliwościach można zaprogramować z samym centralnym? Po prostu nie mam ori, a kusi mnie dorobienie scyzoryka. Będę wdzięczny za odpowiedź.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Halo, halo? Upada nam grupa kołobrzeska chyba jednak, bo mimo, że się nie udzielam, to śledzę wątek jak i forum. Kolejna A4 zielona widziana wczoraj na ramkach klubowych i tak się zastanawiam, czy ten ktoś przegląda forum, czy może tylko ma same ramki
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Dawno mnie tu nie było. Wisienka ma się dobrze, chociaż trzeba trochę zrobić jeszcze przy niej. Czyściłem ostatnimi czasy zbiornik wyrównawczy, jednak nie przyniosło to efektu. Dodatkowo okazało się, że termostat padł. Temperatura podczas jazdy nie trzyma się w ogóle, w korku max to 79 stopni (sprawdzane również na kanale w klimatroniku). No to hop, trzeba było zrobić zakupy, co by to zimy z tym nie zwlekać, to raz, a dwa, że benzyna ucieka zadziwiająco szybko. Tutaj wrzucam zestaw, który niedługo wskoczy do autka: Nowy ori zbiorniczek wyrównawczy, termostat, a także filtr kabinowy, bo stary już wyglądał jak zjedzony i wypluty przez psa. Muszę jeszcze odpowiednią osobę powiadomić, że pakuje się do jego garażu, gdyż muszę coś podłubać Co do roboty- wciąż lakier. Dodatkowo na słupku od strony zewnętrznej (czarny element pomiędzy drzwiami) ma takie jakby... jakby jakiś kot przejechał po nich łapą, lub ktoś widelcem Dodatkowo przydałoby się wymienić listwy na tylnej szybie, bo już nadszedł ten moment po 20 latach na zmianę. Przednie o dziwo dobrze się trzymają. Ramka 1DIN radiowa również wymaga lekkiej renowacji. Ale przede wszystkim również i klocki muszę wymienić. Jak będę dłubał, to wrzucę jakieś zdjęcia po. W sumie przez chwilę przeleciał mi pomysł aby przerzucić tunel i resztę podzespołów na 2 DIN, ale kto wie...
-
[B5 AHH] A4 B5 By Markoo
Prawdę powiedziawszy dobrze, że znaczek wrócił do poprzedniego stanu. Autko prezentuje się dobrze i cieszy oko. Jak środek? Osobiście najbardziej mi się podoba opcja na tych BBS'ach, no ale jak chcesz rant
-
[ ADP ] Audi B5 by 051096
Dość wysoko Zawias był coś robiony, czy mi się zdaje tylko, że jest za wysoko? Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Ładne autko Przyłączam się do obserwowania tematu. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
"Seria" sedan by tfk
Co tu taka cisza? Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
A ja właśnie zajechałem do domu bo byłem małą umyć i w biedronie :/ Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Halo, halo? Wszyscy uciekli do konkurencji? Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Panowie, jest jakaś opcja abym w niedzielę dostał gdzieś w Kołobrzegu adapter anteny radiowej iso-din?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Łojooj. Chciałbym zobaczyć na tym gwincie i 18' jak wygląda. Jest miodzio.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Coś nasze rejony podupadły. Ostatnio widziana na ramkach klubowych obok garaży na Ogrodach srebrna A4 w sedanie. Pany, coś zmontować trzeba.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Halo, haaaalo, halo? Kołobrzeg jeszcze tu wita?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Bezpieczeństwo przede wszystkim. Różnica z jazdy też jest rewelacyjna. Prawda jest taka, że dałem d#@y po całości i przyszło mi płacić nie mało, ale dzięki św Krzysztofowi nie zapłaciłem najwyższej ceny. Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Witaj w klubie Łożyska co prawda mam nowe ale wahacze po prawej już słychać a robiłem je na wiosnę...niektóre "drogi" to tylko wypier*olić dynamitem w powietrze ,żeby musieli je zacząć robić... Musiałem się pożegnać z ok. 1700 pln. Wszystkie wahacze poszły do wymiany po prawej stronie wraz z końcówką drążka, łożysko lewe, również klocki z przodu i tuleje hamulca, a jakby tego było mało to i opony na tył i przód. Prawda jest taka, że już musiałem to zrobić na wczoraj, bo autem telepało jak skurczybyk, nie mówiąc już o nierównościach na drodze, które doskonale czułem. Łożysko rozleciało się kompletnie (w aucie kompletnie już nawet nie było słychać pasażera z przodu nawet), a wahacze prawie wyskoczyły. Jak sprawdzałem na szarpakach zawieszenie, to diagnosta zastanawiał się jak w ogóle dojechałem do nich. Pluję sobie w brodę, bo zamiast robić wszystko powolutku, to zwlekałem, aż doszło do tego, że musiałem pożegnać się z niemałą sumą. Cóż akcja rodzi reakcję. Człowiek będzie mądrzejszy na następny raz. Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
No to czekamy Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Kuźwa, łożysko lewe do wymiany, a jakby tego było mało to także prawe wahacze Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Ok, ok, tylko skoro mam instalację założoną ori (czytaj mam podgrzewane lusterka), to robię tylko P&P. Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana fabrycznego radia
Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
O kuźwa! B5 cabrio z dachem
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Zawsze możesz skorzystać z tutka na A4K, ale co fabryka, to fabryka Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Panowie, jakich ramek? Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Otóż to, zagadka Poliszynela. Grzeje sam wkład nie całe lustro, przynajmniej to zaobserwowałem jak wymieniałem swoje stare wkłady. Zamówiłem przypadkowo nie wypukłe, a ono jest bez grzania. Tylko, że ja już miałem grzane w ori i tak przygotowaną instalację. Wystarczyło P&P zrobić do podgrzewanych wkładów, bo to zależy od instalacji przewodów. Chyba, że coś przepczyłem? Wysłane przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Wkład do lustra zawsze można kupić za ok 50 zł już z kosztami wysyłki do grzanego. Sam zamawiałem w tym roku I to w zasadzie jest najważniejsze, ponieważ wkład do grzanego ma odpowiednie piny, które podłączasz do ori instalacji w aucie i... Grzeje Przynajmniej tak kojarzę jak podłączałem swoje wkłady bo były już sfatygowane. Wysłane przy użyciu Tapatalka