Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pavetti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pavetti

  1. Pavetti odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Jeżeli w podszybiu jest filtr powietrza, to bije się w pierś, jednak wiem, że tak nie jest. Nie wiem co mogą mieć że sobą wspólnego. Wytapatane
  2. Pavetti odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Wierzcie lub nie, ale wziąłem się wczoraj za udrażnianie odpływów, bo zaczęła się lać woda do kabiny i przy okazji sprawdziłem filtr kabinowy, który powinien być wymieniony. To co zobaczyłem to przerosło moje oczekiwania. Mimo, że podobno był wymieniany podczas wymiany filtrów i oleju, to jego stan na to nie wskazywał. Wziąłem go wyczyściłem i objaw minął jak ręką odjął. Autko jeździ bez szarpnięć w końcu, a tyle główkowania było. Kupuje jak najszybciej nowy. Wytapatane
  3. Ale mimo wszystko dobrze byłoby się spotkać. Wytapatane
  4. Byłem o lekko przed 20-tą ale żadnej a4 w pobliżu to zawrotka. Widocznie nie poczekałem wystarczająco długo, a kolega lunatic niepotrzebnie spalił benzynę. Musimy się zgadać od a do z panowie. Wytapatane
  5. Ktoś jeszcze? Leclerk najlepiej. Wytapatane
  6. Panowie, szczerze, to ja nie jestem w stanie prowadzić auta po weselu, więc może faktycznie poniedziałek albo wtorek. Wytapatane
  7. Ja w swoich poliftach robiłem tak: - piekarnik 100 stopni i lampa na 30 minut do niego - podważanie, bo klej jest strasznie mocny - znowu do piekarnika na 20-30 minut - odchodziło elegancko ale i przy użyciu niewielkiej siły Po wszystkim: Złożyć do kupy i na 30 minut znowu do piekarnika. Jeżeli chodzi o szczelność to dobrze by dać czarny silikon tam gdzie może być nieszczelność.
  8. Pavetti odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    Ja już przechodziłem przejście z 15" na 17", także spokojnie Nie róbmy już OT bo dostaniemy po bananie Jakby co, to wpadnij do mojego tematu
  9. Gratuluje Kazik123! W tym przypadku to naturalnie zrozumiałe. Oby rosła zdrowo
  10. Było: Jest: Aktualnie co zrobiłem/zrobiono: - bezprecedensowo walczę z lakierem na karoserii. Pucuję i pucuję eliminując kolejne powstałe ryski poprzez te 14 lat użytkowania. - jak wspomniałem, usunąłem zbędne naklejki, które miały chyba dawać +15km/h mocy (pamiątki po poprzednim właścicielu) - mechaniczne sprawy, jakie mogły się pojawić od 96 roku - przednie lampy doprowadzone do właściwego stanu - wymiana grilla na oryginał polift (był tunerski a'la RS- pamiątka po poprzednim właścicielu) - wymieniony silniczek wycieraczek przednich - wymienione wkłady lusterek (stare pordzewiałe) - po spotkaniu z dzikiem na początku roku uległ "awarii" zderzak przedni, ale trafił do blacharza i lakiernika - wymiana gałka zmiany biegów na polift (była "tunerska" noname- pamiątka po poprzednim właścicielu) - wymienione lampy tylne na drugi lift- listwy w koloru nadwozia (były leksusy- pamiątka po poprzednim właścicielu) - wypolerowane lampy przednie (wewnątrz-zewnątrz) - usunięta blenda z tylnej szyby (pamiątka po poprzednim właścicielu) - wymienione radio - wymieniony zbiorniczek wyrównawczy Co jest dalej do zrobienia (aktualne): - nowe buciki - zabranie się za dolne progi drzwi (wymiana na ori- PRIORYTET) - pójdzie w dół? Ta, jasne Pawle
  11. Również niedziela jak już pod wieczór. W razie czego będą utrudnienia w niedzielę w KGu: http://www.e-kg.pl/news/4-wydarzenia/19070-w-niedziel-due-utrudnienia-w-ruchu.html * *adblock nie domaga- ostrzegałem
  12. Pavetti odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Tylko ją mam 100% PB, i problem też występuje. Ale zerknę jutro, czy przypadkiem mi coś się tam nie popaprało. Wytapatane
  13. Pavetti odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    Czyli wymiana uszczelki pomogła, czy co tam Twój kolegą robił? Wytapatane
  14. Z ciekawości: srebrna A4 ZKL xxxKJ to ktoś od nas? Jak się uda po weselu to też zawitam. Wytapatane
  15. Pavetti odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    Te myślę odnowić, jednak nikt nie powiedział o zakupie większych Na 17" o ile zwiększa zużycie paliwa 1-2l/100km? Nie zmienia to faktu wciąż, że z bordowym nadwoziem ciężko dopasować jakiś sensowny kolor, a o tym jest topic.
  16. Mnie też nie będzie w niedzielę, bo poprawiny :S
  17. Wbijam kij w mrowisko: Mam Ace 2, a po nim przerabiałem zarówno iPhone'y jak i Flagowe modele Samsunga. I wiecie co? Jak ktoś sobie radzi z Androidem, to poradzi sobie i nawet na w/w telefonie. Nie jest wielki, a to dla mnie plus, bo przy S4 czy 5 czułem, że coś mi się- za przeproszeniem- w jaja wrzyna To nie do końca jest wina systemu, że ludzie narzekają, tylko 95% to właśnie wina ludzi Mam Asa i przy nim zostanę póki co. Dziwię się też, jak ludzie mogą wymieniać telefon co rok/dwa "bo nie działa". Jeśli chodzi o podejście do klienta i uwaliła mi się opcja sparowania obrazu z telefonu (słuchawka Samsunga, telefon też), to sami oddzwaniali przez tydzień sugerując co mogło pójść nie tak + zdalna naprawa z ich siedziby w moim domu. Jakoś nie mogę na nich narzekać i prawdopodobnie dlatego posiadam ich sprzęty, ale wiadomo, gdzie dwóch ludzi tam trzy opinie
  18. Nie doczytałem nigdzie, dach malowany, czy oklejany?
  19. Pavetti odpowiedział(a) na remol temat w 1.6
    też mam dość spory luz i macham nim w górę bez większego problemu. Czy może być to jakaś przyczyna, tego nie wiem. Wiem natomiast, że jak toczę się powoli (załóżmy dojeżdżam do progu zwalniającego) i dozuję coraz mocniej i mocniej gaz, to w pewnym momencie jakby mu- autu- się nagle przypomniało, że "tak! On wcisnął gaz, trzeba działać!", dalej mocne szarpnięcie całą budą aż czołem prawie całuję kierownicę i dopiero wskazówka gazu zaczyna iść w prawą stronę. Wciąż nie mam czasu aby się za przepustnicę zabrać. Tak przynajmniej będę wiedział, że to nie to w moim przypadku. vender w tym właśnie cała filozofia, niby wszystko jest ok.
  20. Ta blokada metalowa była ustawiona pod dziwnym kątem u mnie. Prawdopodobnie jak mi w ostatnim warsztacie bawili się przy aucie, to coś mogli naruszyć. Adaptację mogę normalnie zrobić manualną, czy obowiązkowo komputerowa?
  21. Jeśli ktoś nie widział: Posiada ktoś jakieś info co się stało z tym egzemplarzem? Może jakieś fotki, inne filmy?
  22. Strasznie zazdroszczę koloru nadwozia. Wygląda jednym słowem elegancko.
  23. Witajcie koledzy, mam takie pytanie: Linka gazu ma nałożony na siebie taki jakby kołnierzyk z rowkami oraz metalową blokadę nałożoną w owe rowki. Jakie powinno być prawidłowe ustawienie wyżej wymienionych i czy od czegoś to zależy? Dzisiaj dałem na ostatni rowek po lewej stronie i auto zbierało się pół dnia, znowu kiedy dałem na pierwszy z prawej, to po wciśnięciu pedału gazu od razu auto odżyło. Obawiam się tylko, że motor dostaje za dużego kopa, i tak nie powinno działać na dłuższą metę.
  24. Przedlift z ramkami klubowymi i 17" BBS?Ciężko powiedzieć jaka konfiguracja, bo w ostatniej chwili zwróciłem uwagę. Dwóch panów ubranych w umundurowanie Szkoły Morskiej.Wytapatalkowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.