Treść opublikowana przez Pavetti
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Jeśli sądzicie, że taki czy inny wybór coś zmieni, to jesteście w błędzie. Dalej będą przetargi na badziewny sprzęt, tyle tylko, że zmienią się priorytety wygrywa nie najtańszy, a ten co "da" więcej, albo odwrotnie. Przecież budżet to nie guma i a sobie nie zabiorą... Dokładnie. Nie rozumiem po co prowadzić jakieś potyczki słowne skoro i tak nie mamy na to wpływu, a ci, którzy myślą, że jak zagłosują na "mniejsze zło" są w olbrzymim błędzie. Najgorsze jest to, że tu gadka znowu spadła na politykę. Ludzie wypijcie sobie po piwie i dajcie spokój.Wytapatalkowane
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Spoko, grill firmy Kamei A4ka dzisiaj wystawiona na otomoto http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b5-2-6-v6-lpg-ID6y6GnH.html Ale wiadomo coś więcej o tym grillu, czy lepiej się go pozbyć i ładować ori?Wytapatalkowane
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Niedawno, bo 9 czerwca BBC wrzuciło trailer ostatniego odcinka specjalnego jaki będzie nam dane ujrzeć: Odcinek prawdopodobnie pojawi się latem.
-
Szarpie podczas dodawania gazu
U mnie cewka była wymieniana na nową, a problem nie ustąpił. remol, zobacz czy masz luźny pedał gazu- czy możesz go podważyć do góry nogą, bo dziś zauważyłem, że mam tak u siebie?
-
Kołobrzeskie A4 .........
No to trzeba coś skleić. Srebrna A4 dziś na BP na myjce, ktoś stąd? Wytapatalkowane
-
Ilość płynu chłodzącego w zbiorniku wyrownawczym
Koledzy, przymierzam się do czyszczenia zbiorniczka wyrównawczego i w związku z tym mam pytanie: ile płynu się mieści w samym zbiorniku, ponieważ nie wiem w jakiej ilości się zaopatrzyć? Polecacie Prestona, czy może coś innego? Wytapatalkowane
-
System operacyjny Android
Panowie, Android ma to do siebie, że gromadzi dane bezpośrednio w pamięć wewnętrzną telefonu. W przypadku kiedy macie poinstalowane appki typu Facebook, etc. (z dużym rozmiarem) obciążenie rośnie. W przypadku kiedy będziecie mieli 200-100MB, to wówczas zacznie mulić. Przerabiałem masę telefonów z Androidem, Apple, flashowałem też wiele modeli różnych producentów. O ile Apple wyrzuca wszystko kiedy usuwamy aplikację, o tyle na Androidzie zawsze coś zostaje.
-
Zlot Fiata 125p - Legenda wciąż żywa
Dokładnie, przecież wsio na licencji Fiata Ale dobrze nam się kojarzy, bo wtedy tylko Trabanty, Fiaty 125p, 126p.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Można by się jakoś zgadać aby wszystkim pasowało i atak!
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Środa może nie podejść za bardzo- robota do 20. Może w Kołobrzegu coś ruszy.
-
Kołobrzeskie A4 .........
No to może coś kiedyś zrobić? Dużo A4 lata po naszych ulicach, ale nie wszyscy są pewnie na forum. Wytapatalkowane
-
na jaki kolor zaciski
Moje 17 Najpierw może zapodaj alu i wtedy dobieraj kolor na jaki malnąć zaciski... Tak, wiem o tym. Tylko kolor mojej budy niestety stanowi problem z doborem. Aktualnie posiadam Borbety Typ CF lecz 15". I nie chcę aby jeszcze to pomniejszyć wizualnie bo to nieuniknione w przypadku czarnych alu. Może je odnowie poprostu. Wytapatalkowane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Coś mały odzew Wytapatalkowane
-
Zlot Fiata 125p - Legenda wciąż żywa
Wiem, że to nie Audi, itd, ale aż miło popatrzeć, zresztą oceńcie sami
-
Audi A4 B5 Stuki w zawieszeniu pomocy !
Sprawdź ten układ wydechowy. Łącznik stabilizatora również sprawdzony skoro bawiłeś się przy zawieszeniu? Pasek i rozrząd wymieniany dawno?
-
Audi A4 B5 Stuki w zawieszeniu pomocy !
Napisz jaka to strona, przód, czy tył? Układ wydechowy sprawdzony?
-
Audi A4 B5 Stuki w zawieszeniu pomocy !
No chyba to nie kwestia kielichów? Tylko co... miska? Generalnie ten hałas konkretnie wydobywa się od strony prawej/lewej, czy bardziej centralnie?
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Panowie, calm down Generalnie wprowadzają standardy unijne, a drogi i ograniczenia jak w Średniowieczu. Nie no, jaja sobie robię, drogi już mamy jak w Nowożytności Co do materiałów utraconych teraz... przypominam sobie fakt, jakoby niektóre radary przenośne (bodaj Iksry) ładnie sobie manewrowały wynikami pomiarów. Czy w związku z tym powinny odpowiednie instytucje zgłosić się do ludzi i powiedzieć: "Przepraszamy, daliśmy ciała, blablabla...", a nie, zapomniałem, że prawo nie działa wstecz.
-
Kołobrzeskie A4 .........
brat robil tam swoja A6, młody puscił pawia drugi przyklejił gofra do fotela nic w domowych warunkach nie doczyscilo tego syfu a u nich po 1 dniu auto jak z salonu, fakt że pare groszy zaplacil ale mial ekstremalny przypadek Panowie, żyjecie?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
I co, rusza się coś na pomorzu zachodnim, czy brakuje czasu?
-
Audi A4 B5 Stuki w zawieszeniu pomocy !
Może to nie wina zawieszenia, tylko układu hamulcowego? Sprawdzałeś, czy wszystko tam ok?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Raczej nie. Przeszkadza im zawsze, że chłopaki z CEBE drifftują, "Majówka" też przeszkadzała, i myślę, że Aeroklub wykupił większą działkę lub robią lodowisko dla samolotów do maks 20-tu osób.
-
Szarpie podczas dodawania gazu
Czyli tak jak przypuszczałem. Jeździł nią w ogóle, czy tylko sprawdził pod maską i wyczyscił świece? Ja u sebie zrobię tak: - sprawdzę linkę od gazu, bo może jest za bardzo naciągnięta - przeczyszczę przepustnicę - sprawdzę czy klocki hamulcowe odbijają odpowiednio - wymienię filtr paliwa, oleju Jeśli dalej nic nie pomoże, to obawiał się najbardziej będę, że może być grubsza sprawa ze sprzęgłem/silnikiem ale obym się mylił. Wytapatalkowane.
-
na jaki kolor zaciski
I to było w bordowej/wiśniowej?Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
-
wymiana linki hamulca recznego
andcho pobierz manual do Twojej audi tutaj. Prawdopodobnie będzie to czego szukasz A tutaj masz dyskusję odnośnie regulacji na naszym forum. Co się stało, że chcesz ją wymieniać? Pękła? Bo jeżeli nie, to sama regulacja powinna dać radę.