Treść opublikowana przez Pavetti
-
Kołobrzeskie A4 .........
Koledzy, jakby ktoś jechał z Koszalina na Kołobrzeg, to jest mega korek zaczynający się od samego Podczela. Polecam więc jechać przez Dygowo- Fiotr Prączewski
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja zaraz wyjeżdżam mimo wszystko, bo tak to się będziemy zbierać przez kolejny miesiąc. Wytapatane Dzięki Panowie za spocik. Mam nadzieję, że wszyscy dotarli bez problemu do domów Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wiem, wiem i dlatego rozumiem. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Trudno. Niedaleko jest Mak, to się wpadnie chociaż na kawę nawet gdyby. Wytapatane Ja Cię rozumiem, bo masz kawałek jakby nie patrzeć.Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja też będę. Z cukru w końcu nie jestem.Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
A co na to inni? Bierzemy pod uwagę, że będzie wieśrajs. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wpadniemy do Jacexa właśnie. Po trzy auta, po kilka minut i zmiana Ma padać cały czas z tego co widzę na pogodzie. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Raczej kropi. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tak, 19 na parkingu L. Eclerc (koło McDonalds). Fury już umyte panowie? Wytapatane Na czarnych alufelgach.Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
No to aktualizacja. Aktualna lista obecności: 1. MakoUSM 2. Woodzuu 3. Lunatic 4. Pavetti 5. musti 6. Kazik123 7. Piekarz 8. denveco 9. prezesik18 De facto Maćka jeżeli była na czarnym bucie i raczej nie ma go na forum. Była na sprzedaż ~25k PLN. A Ty Maciej będziesz jutro?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Sorry, że dopiero teraz coś wykminiłem jeżeli chodzi o grafikę, ale lepiej późno niż wcale Aktualna lista obecności: 1. MakoUSM 2. Woodzuu 3. Lunatic 4. Pavetti 5. skulcz 6. musti 7. Kazik123 8. Piekarz
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja tylko wpinam jeszcze raz listę. Coś się zmieniło u Was? 19.07 (niedziela) godzina 19:00- LISTA OSÓB - DOPISYWAĆ SIĘ 1. MakoUSM 2. Woodzuu 3. Lunatic 4. Pavetti 5. skulcz 6. musti 7. Kazik123
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Nie miałem dostępu do takowego, dwa bez lakieru w kolor nadwozia bym nawet nie założył bo nie lubię niechlujstwa Wytapatane
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Jutro będzie już nową szyba. Miało być na alu- co zrobić...Załatwiłem też temat lusterek, bo oba zaczęła zżerać rdza. przy demontażu okazało się, że mam oba podgrzewane. Miało jeszcze być coś ekstra, ale obejdze się. Wytapatane No to tak, szyba czołowa zmieniona z oryginalnej z lekkim zielonkawym paskiem, na ciemniejszy pasek niebieski. Byłem sceptycznie nastawiony, ale jednak to był dobry wybór, szczególnie kiedy świeci słońce. Wymieniłem też wkłady lusterek: Było Jest I doszło do jeszcze jednego zdarzenia, otóż... spotkałem bliźniaczkę mojej małej. Niby nic dziwnego powiecie, ale prawda jest taka, że w KG widziałem TYLKO jedną o takim samym kolorze jak moja i dość długo na nią polowałem, aż w końcu się udało
-
Kołobrzeskie A4 .........
Proszę Cię Dziki zachód na Zieleniewie, Oceanarium, Muzeum Wojska Polskiego, park linowy, bastion, gdzie są pojazdy wojskowe- to mi przychodzi na pierwszą myśl. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
A dlaczego by nie?Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Podjadę do niego chyba, bo przez telefon cudował mi za dużo, że to, że śmo.Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mi też tyle mówił, ale że swoją szybą to jest koszt 180 zł. Zastanawiam się czy w poniedziałek nie podjechać do Koszalina na szrot bo miałem teraz trochę wydatków po stronie mechanicznej i tnę koszty.Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
A on też wkleja? Jesteś pewien, że to nie było w JAANie?Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ile krzyknął?Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Koledzy, macie może kogoś kto miałby szybę czołową do mojej małej? Wytapatane
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Zastanawiam się, czy nie lepiej pobawić się w Koszalinie z tym wszystkim, bo łepek z JAANa od razu zaczął wymyślać, że jak mu przywiozę używaną szybę to to, a sro i śmo. W Koszalinie natomiast typ nie widział problemu, a i cena sensowniejsza. Druga sprawa, to dorwać szybę żeby nie była obciążająca dla mojego portfela, bo dopiero co wrzuciłem nieco pieniędzy, poza tym z roboty usunęli i ten...
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Ja wszystkiego ładował nie będę to jest pewne Dzisiaj wpadł nowy silniczek wycieraczek, bo stary już niestety nie dawał rady, a i okazało się, że szyba przednia do robienia, czytaj wymiany. Człowiek już myśli, że będzie się mógł skupić nad czymś nowym, a tu c!@j
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy ma ktoś może jakiś fajny namiar na wklejanie szyb? Do roboty moja mała, szyba przednia. Niby w KG jest typ, ale brak konkurencji więc można wiedzieć co się dzieje cenowo.
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Moim zdaniem to Twoje zdanie w końcu, czy coś robić, czy nie. Prawdopodobnie będzie tak, że za miesiąc, może trzy znowu wrócisz do wątku z czymś, bo tak to się kończy zazwyczaj