Treść opublikowana przez damekA4
-
niskie ciśnienie oleju
Napisano 26 Stycznia "Miałem taka sama historię, wczoraj odebrałem auto z serwisu. U mnie wyskoczyło to 2 razy, błąd P164B00 czyli czujnik ciśnienia oleju. Okazało się, że czujnik było ok a silnik na zimnym nie podawał prawidłowego ciśnienia i do wymiany był regulator ciśnienia. Zrobione na szczęście na gwarancji, bo wyszło coś ponad 1000euro. Wadliwa część poszła do analizy w Audi czyli bardzo możliwe, że będzie to częsta usterka..." Miałem dobre podejrzenia
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Witam, orientuje się ktoś czy dyfuzor z atrapami wydechu z wersji 2019 podejdzie P&P do przedlifta? Oczywiście zdaje sobie sprawę, że końcowy tłumik trzeba zmienić czy tam przerobić, ale chodzi mi o sam dyfuzor.
-
VIM A4 B9
Z tego co się orientuje od niedawna jest taka możliwość też w MY 2018 ale chyba nie na tym sofcie
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
Zleć im sprawdzenie oleju w skrzyni na obecność płynu chłodniczego.
-
Felgi 20 cali
-
Kamera cofania - doposażenie
Nie potrzeba dodatkowego sterownika.
-
Felgi 20 cali
Robiłem przymiarkę i szczerze powiem, że może być ciężko. Tył w miare spoko, ale z przodu wystaje prawie centymetr poza obrys auta. Kupiłem już gwint H&R, zamontuje i zobacze czy dam rade to upchać jakoś.
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Potrzebne adaptery i kodowanie dynamicznych kierunkowskazów.
-
Średnica amortyzatora
Witam, mam szybkie pytanie. Chce kupić gwint h&r tylko mam problem bo do wyboru są dwie średnice 48,5 i 50mm. Podobno jest to uwarunkowane rokiem produkcji ale więcej nie wiem. Gdzie sprawdzić jakie amory bedą potrzebne?
-
Komunikat: "Napęd: awaria" w Audi A4 B9
Miałem taka sama historię, wczoraj odebrałem auto z serwisu. U mnie wyskoczyło to 2 razy, błąd P164B00 czyli czujnik ciśnienia oleju. Okazało się, że czujnik było ok a silnik na zimnym nie podawał prawidłowego ciśnienia i do wymiany był regulator ciśnienia. Zrobione na szczęście na gwarancji, bo wyszło coś ponad 1000euro. Wadliwa część poszła do analizy w Audi czyli bardzo możliwe, że będzie to częsta usterka...
-
Felgi 20 cali
Wygląda elegancko! Troche się boję, że nie zmieszcze się z tym ET29, bo u Cb przy et37 wchodzi chyba na styk, ale zobaczymy. U Ciebie rozumiem, że bez dystansów? Felunek mam z S5 więc teoretycznie powinno wejśc. Opony mam 265/30 ale będę zmieniał na 245.
-
Felgi 20 cali
Witam, planuję na lato wrzucić 20 cali 9j et29 do mojego A4. Ma może już ktoś u siebie podobna konfigurację? Przymierzałem już sobie na sucho 20stki kumpla z ET33, bo moje poszły do renowacji i powinno raczej bez problemu pasować. Straszna koza się zrobiła więc i pewnie zaraz obniżenie wleci. Jeśli ma ktoś podobny setup to poprosiłbym o fotki i wskazówki. Pozdrawiam
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Odgrzeje trochę. Przerabiał ktoś może wymianę tylnych zwykłych lamp na LEDowe? Znalazłem komplet ledów na ebayu w dobrej cene i tak sie zastanawiam czy duży problem z podmianą by był. Edit, już znalałem. Nie wiem jak usunąć post.
-
Parujące reflektory w Audi A4 B9
Witam, też z chęcią się dowiem co Ci powiedzieli, bo mam ten sam problem. Też mi parują i to praktycznie dokładnie w tych miejscach co Twoje.
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
Szkoda, trzeba będzie sprzedać i szukać dalej. Z jakiego auta jest ta, którą wkleiłeś kolego? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Kierownica a8 4h do a4 b7
Witam, mam pytanie czy kierownice o oznaczeniu 4H0419091T z audi a8 2014r da sie bez większych problemów podłączyć w b7? Mam u siebie multifunkcje. Chodzi dokładnie o ta kiere. Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Nazywam się Damian pochodzę z okolic Bytowa i niedawno stałem się posiadaczem A4 B7 3.0tdi. Ogólnie zawsze byłem fanem japońskiej motoryzacji i w garażu stoi jeszcze Honda Prelude oraz kilka motocykli. Zobaczymy czy audi zdoła mnie do siebie przekonać Pozdrawiam