Treść opublikowana przez mario1234321
-
[B6 BFB] Pali na 3, szarpie, przerywa, migający CHECK - rozwiązane
panowie mam ten sam problem, migajacy check, drgania i stuki z okolic silnika, 3 msce temu zalozony stag qbox plus, czy jesli to cewka to ma to zwiazek z gwarancja jaka mam na lpg? czy to co innego? czy to czesc samochodowa silnika a nie instalacji lpg?
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
ok udalo sie rozwiazac ten problem kodem 00012 a teraz mam pytanie bo wyskoczyl mu blad 66535 air bag nie wiadomo z czego, podobno od mrozow to wyskakuje , nie da sie usunac bledu vagiem, czytalem ze jakis flash sie robi sterownika chyba i to pomaga ale jak to zrobic?
-
Dziwny dzwiek w kabinie na zimnym silniku
Panowie odkad zima przyszla i mrozy zauwazylem na zimnym silniku zwlaszcza rano po odpaleniu chodzi silnik jakby glosniej zaraz to ustaje ale jak ruszam to przy puszczeniu sprzegla gdy juz jade i dodam wiecej gazu jest glosno w samochodzie jakby od silnika idzie ten dzwiek do tylu samochodu , ustaje to dopiero gdy silnik sie zagrzeje do swojej temp gdzies po 5-10km zalezy od mrozu Chyba ze cos z tlumikiem bo kilka mscy temu plecionke mialem robiona i moze cos puscilo na mrozy juz sam nie wiem
-
[B5 AVG] Ogrzewanie tylnej szyby a zakłócenia radia
mam podobny problem z tym jak wlacze ogrzewanie tylej szyby jest duzo gorszy odbior radia i zaklocenia w odbiorze cb radia, idzie jakos temu zapobiec? mam radio concert II
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
co spisywać jak kod jest 00011 i nic nie ruszyłem a automatu nie ma. Spróbuję kod 00012 tylko co mam wybrać recode?
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
Coding 000?x: Engine 0 = Gasoline Engine 2.4l-2.8l (without CAN-Databus) 1 = Diesel Engine 2 = Gasoline Engine 1.8T 3 = Gasoline Engine 2.4l-2.8l (with CAN-Databus) 000x?: Transmission 0 = Manual Transmission (012) (without CAN-Databus) 1 = Automatic Transmission (01V) (with CAN-Databus) 2 = Manual Transmission (01E) (with CAN-Databus) 3 = Multitronic (01J) (with CAN-Databus) 3 = Automatic Transmission (01V) (without CAN-Databus) a nie moze byc kod 00010
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
to mam z vaga co to jest to 06435 juz zglupialrm mam wcisnac login czy coding i wpisac ten kod?
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
sedan audi a4 b5 diesel 1.9tdi manualna skrzynia biegow, najlepiej jakbys mi podal schemat a ja kod sobie uloze bo nie wiem jakie tam ma hamulce musialbym zobaczyc w jego ksiazce lub w kole zapasowym To tutaj odrazu daje sie coding i wpisuje kod?
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
a vagiem da sie sprawdzic jaka teraz tam czesc siedzi po jakichs numerach? i ajkie powinny byc numery?
-
Wymiana pompy abs/asr a kodowanie problem
Witam kolega wymienil pompe abs/asr ale blad mu wyskakuje i po kasowaniu zaraz powraca Probowalem loginu z tej strony http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288D%29_Brake_Electronics_%28Bosch_5.3_ABS/EDS/ASR/ESP%29 ale nie moge nawet dawalem rozne kombinacje i lipa, wie ktos jak toemu zaradzic? A i teraz mu abs lapie podobno na jedna strone tylko tak mowil mi Moze ktos pomoze
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
teraz juz jak zalozylem gaz to wiem wiecej i zaluje ze do tego gazownika pojechalem choc jakbym wiedzial cos o instalacji to bym mu kazal wtryski hana pojedynczo zamontowac i butle odwrotnie wielozawor bo nie moge wyjezdzic gazu zawsze zostaje 4 l minimum a co do tego ze wtryski hana by pomogly to napewno by pomogly tylko nie chce mu sie tego robic i wydaje mi sie ze benzyny mi duzo leci , jak sprawdzic od ilu obrotow mam te dolewke? chyba nie mam, teraz i tak bledow nie widze bo podpial mi pod sterownik gazu i obd i jak cos to podobno bledy sie kasuja... ale jak logi robilem tylko na pb to obroty z ponad 6tys opadaly rownomiernie ale nie tak bardzo szybko i mowil ze swiece sie wymienia jak szarpie dopiero
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
Czyli pasuje poprawić soft żeby tak sprzęgło nie cierpiało? Czy zostawić to tak jak jest. Jaki moment mam teraz gdzieś da się to odczytać z tych Logow?
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
pb98 logi 003+031 dwa razy http://vaglog.pl/log_244538.html http://vaglog.pl/log_244537.html
-
Podswietlenie rejestracji nie swieci z jednej strony
Planuje tylko odkręcić to wszystko to katorga tylko że zasilania wogole nie ma nawet przez chwilę. Tyle razy myłem auto i nic a tu nagle i to jeszcze myłem tylko dwie minuty na szybko
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
sa gdzies podane koncowki symbolu angielskich silniczkow? i czy one tez podejda do europejskich wersji?
-
Podswietlenie rejestracji nie swieci z jednej strony
Siemka, wczoraj po umyciu auta na myjni zaczela mi mrugac prawa lampka od podswietlenia rejestracji , prawa tez migala raz na czas ale ustapilo, a w prawej wogole pradu nie ma, da rade to jakos naprawic?
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
Nie wiem czemu sprawdzę cewki i świece .czyli słaby chip?
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
a mozna stwierdzic na ile podkrecony?
-
Analiza logow BFB Seria czy chip?
Witam zrobilem swiezo logi jakbyscie mogli opisac jak to wyglada czy samochod podkrecony czy seria i czy wszystko ok http://vaglog.pl/log_244082.html http://vaglog.pl/log_244079.html
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
reduktor wymienil na nowy ale to samo bylo, wtryski mowil ze by niue pomogly hana- tak mu technik powiedzial ponoć
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
jechalbym ale zas zaplace pewnie u nich sporo i strace gwarancje jak inny komp sie wepnie, teraz niby dziala nie przalacza na PB ale nie wiadomo od jakich obrotow ustawil domieszke benzyny bo mogl nawet od 3tys a nie wiem jak to sprawdzic . Wypadanie zaplonow co znaczy? zle ustawienia gazu?, logi zrobie zaraz na pb napewno, na gazie musze kabel odciac - dostac sie do niego
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
zadzialalo teraz nawet bez przelaczania na PB, na wylaczonym silniku ruszylo ale bledy mam w silniku takie
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
nie wiem czy o to chodzi stag 4 qbox plus , reduktor ac r01 250, wtryskiwacz- ac 001-4 bfc, chce tylko pod vaga sie podpiac, mowi ze w 7 pinie w kostce od zlacza w aucie przeciac pomaranczowy kabel i bedzie szlo a potem musze go przylutowac, bez sensu.... da sie to jakos ominac czy zostaje mi tylko prze;lacznik sobie zamontowac na" zero-jeden "
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
Zrobil mi gazownik z tym przelaczaniem na PB, technik przyjechal do niego i stwierdzil ze mam auto chipowane, rozwiercil dysze, cos z reduktorem zrobil i hula ale od 5700obrotow domieszka 10% benzyny nie wiem czemu a co najwazniejsze vaga nie moge podpiac,........ blac NFG, nawet glupich nastaw podstawowych klimy teraz nie zrobie..... jak temu zaradzic?
-
Mało gazu wchodzi jak na te butle
jutro do niego jade wieczorem, ale on nie ustawia w czasie jazdy gazu..... tylko pod domem )) a drogi jest mapsensor? Dziekuje za tak wyczerpujaca odpowiedz Jakie reduktory sa lepsze od tego co mam do Staga