Treść opublikowana przez mario1234321
-
Kodowanie nowego radia Concert II z BOSE
witam kodowanie pod zmieniarke do concerta II ma miec 5 cyfr? czy wiecej? bo nie lapie tych X-sow oryginalne kodowanie moje to 01001 0xxxxx?: Installation Options II +1 = Diversity Antenna installed +2 = CD-Changer installed to odpowiada za zmieniarkę +4 = Multifunction Steering Wheel installed bo tutaj wychodzi ze jest 7 cyfr.....
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
tak robilem ale bledy wracaja po krotkiej przejazdzce
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam wystapily mi takie bledy teraz w vagu, dodam ze wczesniej mialem jeszcze blad silniczka v107 tylko nie wiem jak te bledy rozwiazac, czy wszystkie silniczki nagle do wymiany czy przyczyna jest inna? http://zapodaj.net/84233cdecb138.jpg.html
-
Czyzby pompa paliwowa nawala?
zauwazylem ze nie buczy tylko jak jade na biegu bez gazu a w innym wypadku buczy
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
a z kompa moge sprawdzic ktore czy jak to stwierdzic?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam mam pytanie, wyskakuja mi takie bledy w klimie, nastawy robilem ale bledy wracaja http://zapodaj.net/a188671643c9e.jpg.html
-
Nie ta moc co powinna byc- slabsze przyspieszenie
a moze byc cos z turbina czy raczej nie? szczelnosc jest ok, sprawdzalem z mechanikiem, logi ktorego kanalu zrobic?
-
Jakie to felgi?
tak to te fele , jutro odkrece dekiel a jak sprawdzic czy mam oryginal?
-
Czyzby pompa paliwowa nawala?
Witam, kilka dni temu oddalem na wymiane filtrow, oleju auto do mechanika i dzis jak odbieralem jak odpale samochod slysze nonstop pompe paliwowa, jest to dzwiek denerwujacy bo trzeba glosno radia sluchac zeby to zagluszyc a z zewnatrz slychac masakrycznie glosno ze wstyd jezdzic...., mam pytanie czy to minie bo cos czytalem gdzies ze po ilustam km to bedzie sie zmniejszac bo sie odpowietrzy ta pompa. Czy to prawda? Dodam ze przed oddaniem do mechanikow pompa dzialala OK
-
Co to za felga?
witam czy wiecie co to za felgi? http://zapodaj.net/acd7fd12b85b6.jpg.html
-
Jakie to felgi?
Siemka kupilem audi nizej fotki, moglibyscie mi powiedziec jak nazywaja sie te felgi, i jakie byscie doradzili mi chodzi mi o kolor jaki by pasowal bo chce je przemalowac lub kupic inne(te se 18 calowe) http://zapodaj.net/a6a006b717c9d.jpg.html
-
Nie ta moc co powinna byc- slabsze przyspieszenie
Witam czy przez chyba dziure w wydechu bo glosniej mi chodzi od pewnego czasu, tez zauwazylem ze podczas szybkiego przyspieszenia na trojce i czworce w okolicach 3200-3400obrotow slabł mi samochod i od 3400 wzwyz moc wracala a teraz zauwazylem ze nie ma juz takiej mocy jak byc powinna - jaka odczuwalem wczesniej, co tu robic ?
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek naraz
a jakie kupiles wklady grzane? zamienniki nowe czy oryginaly uzywki?
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek naraz
to jak grzeja ponizej 5ciu stopni to jak przerobic zeby grzaly przy wyzszej temp
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek naraz
a masz oryg wklady? bo ja nie mialem w oryginalnych mat i kupilem wklady dzis wlozylem ale nie sprawdzalem z racji wyzszej temp choc juz nie wiem czy z tą temp to prawda jest....
-
Podgrzewanie tylnej szyby i lusterek naraz
Witam, jak podlaczyc kable do podgrzewania tylnej szyby zeby lusterka grzaly wlasnie po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby a nie tylko przy temp ponizej 5ciu st C?
-
Podgrzewane lusterka problem
Siemka, jak sprawdzic czy mam podgrzewane lusterka? czytalem ze musi byc ponizej 5 st zeby dzialalo, dzis mialem 3 st rano ale nic nie grzaly nic nie odparowalo, dotykalem, cieple nie byly. Czy da sie np vagiem sprawdzic jakos? i drugie pyt, jakbym nie mial to bym kupil wklady ale tez chcialem zeby dzialalo mi podgrzewanie przy temp wyzszej niz 5 st
-
Naprawa klamki schowka pasażera w Audi A4 B6/ B7
jest ktos w okolic Olkusza-Krakowa zeby mi to naprawil?
-
Wymiana ori radia concertII na inne
nie ma ktos na sprzedaz yatour?jak co sto PW
-
Elektronika z Olkusza-Krakowa szukam
Witam poszukuje elektryka samochodowego co zrobi tempomat plus komputer pokjladowy- moge kupic manetki plus modul z okolic Olkusz-Kraków w Malopolsce
-
W 1.8t zamułka od 3000-3300 obrotow- Help
oki zobacze w najblizszym czasie, tez cos zauwazylem zeauto mi tak jakby glosniej chodzilo jakby pierdzialo tak jakby sie gdzies na wydechu dziurka zrobila A szczelnosc czego sprawdzic? turbiny? bo trochesie malo znam na naprawach eh
-
W 1.8t zamułka od 3000-3300 obrotow- Help
Witam, od niedawna jestem posiadaczem a4 b6 1.8t 163km i nie wiem czy to dobrze ze tak mam a mianowicie: jak przyspieszam na kazdym biegu procz "jedynki" to gdzies od 3000 obrotow do 3300 mam tak jakby zamulke lekka ze nie czuje przyspieszenia a potem znow rwie i czuc przyspieszenie, dlaczego tak jest? Czy jak silnik jest zimny moze to byc od tego bo tak ostatnio zauwazylem na zimnym(na cieplym nie probowalem jeszcze)
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
tylko slychac to stukanie tez jak odpale auto wlace nawiew . A jak wlacze nawiew tylko srodkowy to chodzi dobrze a jak jest nawiew bez srodkowego i bez tych strzalek gora-dol to tak strzela)
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
a co to moze byc jak jade na klimie i wylacze silnik a w nawiewach srodkowych cos tyka (strzela) delikatnie przez jakis czas, wczesniej tego nie mialem
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
to woda z klimy, która gnije i smierdzi i właśnie o jej pozbycie sie chodzi - otwórz okno a jak usunac te wode? preparatami dostepnymi w sklepach motoryzacyjnych badz na allegro np? np tym http://allegro.pl/k2-klima-fresh-odgrzybiacz-do-klimatyzacji-klimy-i5260850805.html ?