Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori radia concertII na inne


Stecykmtb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie czy ktoś z was może mi polecić jakieś radyjko zamiast fabrycznego concert II( nudzi mnie już nagrywanie płyt CD) Czy lepiej podłączyć zmieniarkę na karty SD i usb?? Chociaż co do tej zmieniarki kumpel kupił i nie wiem czemu ale nie czyta mu wszystkich pendrive od kąd podłączył zmieniarkę radio mu się nie świeci i wyłącza co godzinę mimo że auto jest w ruchu. Proszę o odp... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zmieniarkę Yatour i ciesz się pendrivem z oryginalnym radiem i informacjami na FIS.

Kolega ma ewidentnie problem z szyną CAN, dlatego tak się u niego dzieje. Zmieniarka nie ma nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź jak wyżej.

Do tego najprostszy i najszybszy MOD roku (sub) na tym forum i laski twoje.

Uwierz, to działa. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź jak wyżej.

Do tego najprostszy i najszybszy MOD roku (sub) na tym forum i laski twoje.

Uwierz, to działa. :naughty:

tzn..?

No i kumpel po zamontowaniu właśnie takiej zmieniarki nie ma również zestawu głośnomówiącego. Jak można rozwiązać ten i inne problemy z tym radiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź jak wyżej.

Do tego najprostszy i najszybszy MOD roku (sub) na tym forum i laski twoje.

Uwierz, to działa. :naughty:

tzn..?

No i kumpel po zamontowaniu właśnie takiej zmieniarki nie ma również zestawu głośnomówiącego. Jak można rozwiązać ten i inne problemy z tym radiem??

Jeszcze nie słyszałem, żeby po zamontowaniu zmieniarki w osobną kostkę przestało wszystko działać. To nie ma nic ze sobą wspólnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tą zmieniarkę usb yatuor i jest problem gdyż nie czyta mi pendrive ani kart pamięci zaś telefon przez aux normalnie. miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz mieć na pendrive/karcie pamięci sześć folderów - CD01, CD02, CD03,..., CD06 i tam wrzucać mp3. Inaczej nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo musisz mieć

Nie nie.

Bo instrukcję montażu dołączoną do urządzenia trzeba czytać (ew. aukcję na której jest wszystko opisane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ja u siebie mam identyczny przypadek i to samo przepadło również podczas podłączania zmieniarki,wiec twój kolega nie jest sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się kostki inaczej zamontować niż jest do tego przeznaczona,wina nie leży na pewno po stronie kostek,jeszcze podłacze inne radio i sprawdzę czy na innym jest to samo,może zbieg okoliczności i coś się popsuło w radiu,ale raczej wątpię w to,ciekawie co mogło się jeszcze uwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BT i braku fabrycznego BT glosnomowiacego po dolozeniu zmieniarki MP3, to nie wiem jak jest w YATOUR, ale w przypadku np Dension'a nalezy zmienic podlaczenie jednego kabelka w dolaczonych do jej podlaczenia kostkach i problemu nie ma. Jest to zreszta opisane w instrukcji. Mozliwe, ze w Twoim wypadku czegos nie doczytales

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...