Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reloxer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reloxer

  1. reloxer odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6/B7
    Bo mam okazje kupic za 250 zl bi xenony kompletne zarniki i przetwornica. Kupie to bo sie oplaca a poznien bede myslec co z tym fantem zrobic Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  2. reloxer odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6/B7
    Wiec jak z tymi bixenonami bo nie wiem? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  3. reloxer odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6/B7
    jeszcze jedno pytanie. mam okazje kupić lampy bi xenonowe za dobrą cenę wymiana xenon na bixenon całych lamp to duży kłopot? Up Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  4. reloxer odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A4 b6 lampy zexnon chce wstawic lampy bi xenon po prostu je zamienic. Jest taka mozliwosc? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. reloxer odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6/B7
    Jaki to wydatek? Mozesz mi mniej wiecej wyjasnig przebieg calej akcji?Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  6. reloxer opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Zakupilem jakis czas temu audi a4 b6 w s-line wszystko ladnie pieknie. Xenony d1s slabo swieciły wiec jeden magik zalecil mi ich wymiane po wymianie zarnikow firmy narva poswiecily moze z 30 min pierw pierwsza pezetwornica padla pozniej druga. Elektryk wstawil mi na czas przejsciowy h1 ktore tez slabo swieca bo odblysniki najprawdopodobniej nie robia roboty (nie chodzi o to ze swiatlo jest slabe tylko jakby klosze czy wlasnie odblysnik uwalony bo nierowno swieci) Chce cos zrobic z tymi swiatlami zeby dzialaly tak jak nalezy w nocy bo teraz d*pa a nie jazda. Swiatla dlugie swieca elegancko. Czekam na wasze propozycje co do rozwiazania problemu czy zostawic h1 czy bawic sie znowu w xenon. Co robic?
  7. Zima 235/45/17 jezdzil ktos? bo mam felgi 17 a 16 nie i zastanawiam sie co robic bo zdania są podzielone.
  8. Audi a4 b6 s-line 2003 rok jakie opony? 235/45/17 czy 225/50/17 który rozmiar lepszy?
  9. odpowie ktoś?
  10. 4G0 601 025 G tak mi się wydaje
  11. http://zapodaj.net/96173b9248b13.jpg.html http://zapodaj.net/d8c662337768a.jpg.html http://zapodaj.net/11bde07fbad2a.jpg.html http://zapodaj.net/1147ba8b096f9.jpg.html Czy ta felga jest oryginalna?
  12. Przepraszam opony mam 245/40/18
  13. Cześć, od 2 tygodni jestem szczęsliwym posiadaczem tego o to audi [zdjecie na dole] Autko prezentuje się super lecz nie na polskie drogi, ciezko mi dojechać z punktu a do b, musze sie ograniczac do 70km/h bo delikatny uskok i słyszę obcierke o nadkole. Co radzicie jakie felgi, opony a może coś w zawieszeniu. Obecnie mam 245/35/18 http://www.directupload.net/file/d/4081/l7qfbekk_jpg.htm
  14. Cześć, jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 avant s-line od 2 tygodniu. Wpadłem tu żeby się czegoś dowiedzieć i uzyskać pare porad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.