Treść opublikowana przez reloxer
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Przekaźnik trzeba zamontować Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Ja kupiłem te http://s.aliexpress.com/zqqeaymE (from AliExpress Android) Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Też myślałem, że to rzeźba nie do wykonania, nie na moje umiejętności ale jednak sprawa nie jest tak trudna jak się wydaje. Kolega z forum o nicku Ralen bardzo dokładnie mi wytłumaczył i sprawa stała się prosta. Jakbyś się zdecydował to mam instrukcje od Ralen'a, którą mogę ci podesłać na pw. Jutro wrzucę filmik jak to u mnie działa
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Polecam ledy z aliexpress 2x taniej i są takie same jak na ultraleds Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
tak przeszło, sprzegiełko 88zl firmy ina. 30min roboty
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
Po głębszej diagnozie padło na sprzegięłko alternatora Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
Witam, dziś wieczorem zauważyłem pewien problem w mojej audicy a mianowicie stuka i piszczy przy skręceniu maksymalnie kół do prawej lub lewej strony. Stawiałem na brak płynu w zbiorniczku wspomgania ale tam jest go nieco powyżej minium. Co poradzicie z tym fantem zrobić?
-
Podłączenie navi android
juz wiem co mam zrobić kolega w pełni mi odpowiedział. proszę o usunięcie tematu
-
Jak się nazywa ten element i jak go zdjąć?
Tak jak w temacie. Skroplił się zapach taki co jest na zdjęciu i wyżarł małą dziurke która rzuca sie w oczy.
-
znowu przepalony xenon
jutro to zrobię bo torxy miałem w drugim domu. najlepsze jest to, że wyjazd do Chorwacji w niedziele <3
-
znowu przepalony xenon
witam, od kwietnia mam bixy od gqwertego no i dziś przestał świecić prawy xenon. Co podejrzewacie lub jak sprawdzić czy to xenon czy przetwornica? rozkładam ręce już z tymi swiatłami...
-
A4 b6 1.9 131km s-line [1BV]
S Do usunięciaWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
audi a4 b6 225/40/18 et: 45 zawieszenie: 1BV wejdzie to do audi a4 b6 avant?
-
Jaki zestaw kół a4 b6
http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-5x112-rs6-audi-vw-CID5-IDeL4uF.html co o tych sadzicie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Co sądzicie o takich felgach?
http://www.original-felgen.com/4f0601025bn8z8.html Co o nich sadzicie ? Jak beda pasowac w b6 avant? Do jakiej kwoty szukać? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki zestaw kół a4 b6
Plomby z zębów mi powypadają przy 19"... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki zestaw kół a4 b6
I tak chcialem je sprzedać bo to były chińskie podjeby. Jaki wzór 18 bys polecił? Oczywiście ori Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki zestaw kół a4 b6
Czesc, Miałem w poprzednim sezonie 18 8jj et 35 a do tego opony 245/40. Strasznie obcieralo przy drobnych uskokach. Na ten sezon rowniez chcialbym 18tki ale mam pewne obawy o te obcieranie opon o nadkola zeby powtórki z rozrywki nie było. Jakie felgi polecacie szerokość i wzór oraz rozmiar opon. A4 mam w avancie -20 s-line na 98%[emoji13] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Tak to wyglądało latem ubieglego roku Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za felga?
Co to za felga i czy ori? Et 37 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Up Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie felgi?
Cześć, Na wakacje chcialbym zakupić jakieś aluski i chciałbym zebyscie mi pomogli w wyborze. W lato 2k15 jezdzilem na 18 et 35 rs6 245/40 i obcieraly o nadkola przy drobnych hopach i przy skrecaniu. Na 2k16 chcialbym jakieś ładne 17 lub 18 w innym zestawieniu opon zeby kapcie nie obcieraly o nadkola. Mam avanta w full s-line Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Szyba przod prawa
Mam takie pytanie. W jakim przedziale cenowym kosztuje silniczek szyby prawej przod? Na allegro widze rozne ceny a nie chcialbym kupowac czegos drugi raz lub przeplacac Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
audi a4 b6 avant s-line Jaki rozmiar tarcz? WAUZZZ8E44A035400
-
Czy wejda bixy zamiast xenon zwyklych?
Czy wejda bixy zamiast xenon zwyklych? U mnie przetwornice sa u dolu a w tych co chce kupic sa na gorze. Audi a4 b6 s-line. Bixy tez z tego samego modelu Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
Powiem Ci ze jeździłem w lato na 18 240/40 i nie czułem, że zbytnio odbiegałem od innych uczestników drogi. Ze 120 na 170 moment większej prędkości mi nie potrzeba. Na szerokich laczach lepiej mi się jeździ szczególnie w zakrętach klej niesamowity przy węższych już nie to samo. Felgi + opony w pakiecie kupować? I jak z tymi felgami ktoś jeszcze się wypowie szukam czegoś fajnego co ładnie będzie wyglądać w czarnulce. Tak się prezentowało w lato na 18" ale to nie jazda po moich drogach. http://www.fotosik.pl/zdjecie/16744dd0d08dfcd5 Aktualnie te 18" na sprzedaż
-
Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
Cześć, przymierzam się do zakupu felg na lato i jakie wybrać waszym zdaniem? Na pewno 17" i żeby wchodziły na opone 235/45. Czekam na wasze propozycje Felgi tak do 1,5k +/-